MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Raci na Dalešické přehradě

Zdaravím,před 5-ti lety jsem našel na Dalešické přehradě klepeto za raka asi 5 cm dlouhé do oranžova zbarvené,kdybych je doma našel tak pošlu fotku.Bylo to na kamenitém břehu po upouštění vody,na straně od Koněšína.Viděl jste tady někdo raky,nebo kdekoliv jinde na této přehradě?popř.jaký druh by to mohl být ?V žaludku okouna jsem raka nikdy nenašel tak nevím,ale chtěl bych zkusit vláčet s umělýmy ráčky.Díky za odpovědi.

Autor diskuse: Ka-vec ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 18.10.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Batuta - ® Ne 18.10.2009 20:14:43
Raci jsou i na stojácích
N tomm - ® Ne 18.10.2009 20:09:35
Ka-vec >> Nevím který druh to je, fakt jsem je neviděl a nevyznám se v nich. Řekl bych ale, že s tou proudnou vodou to až tak horké nebude. O pstruzích spousta lidí tvrdí to stejné a přitom i potočáci žijí celkem běžně i ve stojatých vodách.
N Ka-vec - ® Ne 18.10.2009 19:49:53
tomm >> Díky,to je nejspíš ten americkej druh ne ?Myslel sem že raci potřebují proudnou vodu,ale to asi jenom ti naši původní.
N tomm - ® Ne 18.10.2009 14:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Už se tu o tom jednou diskutovalo, ale je to už dlouho. Několik lidí to bralo jako běžnou věc a dokonce popisovali přesně místa, kde raky viděli. Byl jsem tehdy poučen, že raci žijí v téměř všech údolních nádržích. Nevím, nikdy jsem je tam na vlastní oči neviděl, ale věřím že tam žít můžou.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Vlasec crystal CARP!

Vytvořil se tak vlasec téměř neviditelný ve vodě a to díky speciálnímu potahu z fluoru karbonu, který zároveň celý vlasec tak zesiluje.


akce, rybareniNGT Vozík Dynamic Carp Barrow

Za 2 899 Kč s DPH.
Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovnováha, vynikající stabilita při plném naložení a perfektní výkon v různém terénu. Volba mezi 1 a 2 koly!


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...