Nescorrt - Profil | St 10.8.2016 21:12:46
Nejlepsi je kdyz tam dojedete s karavanem.potom je super pohodlicko
Nhraji - Profil | St 10.8.2016 11:02:58
Šlapeto >> obávám se, že ten článek je o něčem jiném než o několikadenním pobytu na jednom místě.
Ndosec - Profil | St 10.8.2016 10:24:02
FikinD >> zjednodušeně řečeno tábořit můžeš jen,na místech k tomu určených,a pokud jinde tak se souhlasem vlastníka pozemku.K tomu nepotřebuješ znát žádnou obecní vyhlášku.
Ndevilmarcel - Profil | St 10.8.2016 10:03:12
zdar byl jsem tam s kolegama minulí týden a nic moc nějaký násaďák se chytl,ale hnus museli jsme do vody a vyřezat kilometry vlasců a šňůr kolem ostrova,protože co záběr od větších ryb to okamžitá palba do keřů a když je ostrov ověšený jak vánoční stromeček tak neuděláš nic...každopádně je to tam co se týče větších ryb čím dál tím horšíí.....
NFikinD - Profil | St 10.8.2016 7:36:31
dosec >> A to je jak? Ja tam nejaky mistni vyhlaska?
Ndosec - Profil | Út 9.8.2016 21:02:40
FikinD >> furt stejně podle zákona 😊
NFikinD - Profil | Út 9.8.2016 20:52:10
Jak je to s tim bivakovanim?
NBiker - Profil | Čt 4.6.2015 21:36:37
Breakdown >> Pojedes tam zbytecne v sobotu je zavod GP tak se tam ted nesmi do zavodu chytat.
NRados - Profil | Čt 4.6.2015 21:16:33
TWIN 69 >> Jasan, kdybych něco zjistil, dám vědět, nebo třeba to ví někdo z místních a ozvou se. Ať se daří.
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.6.2015 21:11:15
Rados >> Díky za info,pozeptám se kamarádů jak to tam je.Za námi MP nepřijela,takže jsem ani neměl zájem nic zjišťovat.
NRados - Profil | Čt 4.6.2015 21:07:45
TWIN 69 >> Ahoj nemám to ze své hlavy, právě vloni tam přijela městská policie Břeclav a dva známé vypakovali pryč a oháněli se nějakou místní vyhláškou, prý je platná, ale nikdy jsem to nezjišťoval, protože se tam nechystám, tak mě to ani nezajímalo. Bude potřeba se kouknout na stránky města Břeclav, nebo se informovat u městské policie.
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.6.2015 20:58:03
Rados >> Od kdy prosím Tě ta vyhláška platí?Já tam byl loni na podzim a bivakovali jsme tam s kolegou dvě noci naprosto v klidu.
NRados - Profil | Čt 4.6.2015 20:44:55
Breakdown >> V RŘ není zákaz bivakování, ale platí tam podle mne vyhláška obce, která to upravuje a dohlíží na ni orgán obce a to městská nebo obecní policie, takže po ukončení lovu asi sbalit věci, jít se vyspat jinam od rybníka, kde je to povolený a ráno zase zpět. Celkem vopruz a ještě ten nával lidí, bych se mohl vyprdnout na takovej revír, max. na dopoledne, ale ani to ne, mám rád u vody klid.
NTWIN 69 - Profil | St 3.6.2015 19:55:07
Breakdown >> Zachytat se tam dá a nějaká větší ryba je tam taky.Akorát teď si tam dva týdny po závodech nesedneš než to místní vymlátí od násaďáků.Pak to teprve začne být zajímavý.
NBreakdown - Profil | St 3.6.2015 19:40:29
Tak diky moc za info,to bychom vyhoreli driv nez bychom nahodili..
NBreakdown - Profil | St 3.6.2015 19:14:28
Tak snad az tak spatny to tam neni ne..?Ja tu cetl,ze hodne velkych ryb je uz pryc atd.Ale,ze by se tam nedalo ani zachytat..?
NFullnek - Profil | St 3.6.2015 19:08:08
Breakdown >> Myslím že nic nechytneš a budeš rád že pojedeš jinam
NBreakdown - Profil | St 3.6.2015 18:58:30
Zdravim..zitra se chystame s kamaradem navstivit Vcelin cca na 3 noci..co tak ctu ruzne prispevky lidi,tak ho nekteri absolutne nedoporucuji at uz skrz ryby,problemy s domorodci,RS,mestskou policii.Mate nekdo nejake cerstvejsi info ohledne bivaku,zarybneni atd prosim..?Predem diky..
NTePlaKy - Profil | So 26.4.2014 21:23:44
Zdarec....no já tam byl s frendem tak 14 dní nazpět o víkendu a ani ťuk. Ale kolem nás bylo dost rybářů a sem tam se něco chytilo. Podle oka na tu dálku převážně nasáďáci, kteří šli samozřejmně na pánvičku :P U přítoku jsme našli mrvýho tolstolobika cca 100 cm. Až na to, že je tam 3 zadky lidí, tak je to tam good a myslím, že teď, když už je voda za o něco teplejší, by se tam mohlo dařit .) Ale chce to info od nějákýho domorodce, jak to tam šlape :D BTW: Může se na včelínku Bivakovat?? A teď nemyslím, že si nějákej hejhula bude stěžovat na pátym nástupišti, že tam jsem s bivakem, ale jestli je tam nějáký regulérní zákaz od svazu či obce, protože v papírech nic napsaný o zákazu není :P Dík za info a lovu zdar
Nsýřan - Profil | So 22.2.2014 18:04:41
Zdarec,nevíte jak je na tom Včelínek (Dyje 3a) co se tyče ryb!!?? Uhynuli všechny velké ryby nebo se vyplatí tam jeste jet na výpravu!!?? Diky
NStandey - Profil | Pá 12.8.2011 14:25:29
Fishky >> Jen to pusť do oběhu. Už se těším... A kdyby jsi chtěl sparinga na točení, tak písni...;-))
NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 14:03:28
rover >> stále jsem nedal do oběhu Strategie II. a už mě to celkem slušně řečeno..., no ale i kdyby to nakonec neklapnulo, tak popustíme uzdu a můžeme natočit něco třeba pro MRK ;-) uvidíme
NRalf1997 - Profil | Pá 12.8.2011 13:50:31
Včelínek je velmi zajímavá voda.Rád tam chytám,protože to mám blízko :-).Chytat se dá opravdu na vše,ale poslední dobou používám jenom boilies .Nejhorší nevýhoda je asi že je tam vždy úplně narváno ,teď už i v týdnu...
NStandey - Profil | Pá 12.8.2011 13:46:31
rover >> Povodně jsou sice hrozné, ale zas na druhou stranu, když nejsou, tak na řece téměř celý rok nezachytáme (jako letos)
Nrover - Profil | Pá 12.8.2011 13:39:41
Fishky >>
No je vidět, že ty vody tam máš zmáknutý, resp. jsi měl, ...ty povodně, to je fakt tragédie, jsem rád, že u nás na Vysočině nejsou tak časté, spíš lokální záležitost. 150x za rok u vody, to už je darda, ale jako kluci jsme si to časově mohli dovolit, a ty zkušenosti, které při tom člověk pochytal, ty jsou k nezaplacení. Abych řekl pravdu, tak se mi tvé řádky nečtou zrovna dobře, ten nepořádek okolo vod je snad všude, leckdy je na to triskní pohled, prostě k nepochopení, ...takto se k "lepšímu" opravdu nedopracujeme :-(
Ať se ti dáří, ...doufám, že brzo pustíš do oběhu zase nějaké parádní video, rád se mrknu :-)
NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 12:40:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rover >> Včelínek beru takřka jako "komerční" vodu, upravený břeh, ve vodě hojná obsádka co se často střídá a na břehu rybáři z kterých jedna polovina jde po těch větších nasazených kaprech a druhá by ráda něco do mražáku... srdcovou jsem měl Bruksu /voda o kousek dál/, tam jsem toho odchytal mooooc. Jedno místo, 150 docházek za rok, když nebyly aspon ze tři záběry za den, tak to byla slabota... no a teď je to mrtvá voda, povodně spláchly vše. Obdobně je tomu i na šutráku ve staré Břeclavi, břehy zarostlé, ve vodě odpadky, koupání je adrenalinová záležitost a je 50 na 50, jestli si rozseknu nohu o plechovku nebo o rozbitou flašku... no ale abych zas BV vodám nekřivdil, tak nedávno jsem se byl podívat i tady v Brně na Svratku a nestačil jsem se divit. Ve vodě hromada izolace z drátů, nákupní košíky zanašené bahnem, staré kočárky či nepotřebné kbelíky. Těch oblíbených vod jsem měl povícero, ale čas jak říkáš to mění, ikdyž nezdá se mi, že by k lepšímu :-(
Nrover - Profil | Pá 12.8.2011 12:19:43
Fishky >>
Aha, už chápu, ...srdcová záležitost. Ta znalost dna také není k zahození, i když roky s revírem udělají své :-)
NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 12:14:02
rover >> vyrostl jsem tam, tam jsem se toho kopec naučil, ale také ho viděl takřka vypuštěný a shodou okolností tenkrát i upravoval břehy a čistil dno...
Nrover - Profil | Pá 12.8.2011 12:07:01
Fishky >>
jj, z ruky to tedy máš, ale zdá se, že o tomto revíru víš hodně, určitě jsi tam už nahozeno měl ...?
NStandey - Profil | Pá 12.8.2011 12:05:32
kopr69 >> Právě já to tam znám spíš z té obležené stránky věci... Zatím pokaždé to tam bylo jak na závodech, ale je fakt, že už jsem tam nebyl cca. 2 roky...
NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 12:02:30
rover >> z okna mám pěkný výhled, to jo, Brno jako na dlani, no do Břeclavi už to mám hodně z ruky ;-)
A co se otázky týče: lovit se dá na cokoliv, ale vzhledem k faktu, že na revíru je hojně vysazen kapr nad 70cm, tak by byla škoda chytat na "neselektivní" nástrahu a nezkusit si chytit nějakého toho kapříka. Na kuku či rohlík se dá chytat jinde, tady ale ti větší berou vesměs jen na boilies a když se poštěstí, tak to vezme i přes den a bez nějakého krmení předem, stačí jen jedna atraktivní kulička ;-)
Nkopr69 - Profil | Pá 12.8.2011 12:01:41
Standey >> Nával a pohodička:-)))
Nkopr69 - Profil | Pá 12.8.2011 12:00:57
lecoun >> Pred tydnem se tam vysazovali nejake ryby takze nevim jak tento tyden ale minuly bylo narvano a celkem to slusne bralo (kapri 50-65cm)
NStandey - Profil | Pá 12.8.2011 12:00:23
Taky se přidám...
Chlapi jak to na Včelasu vypadá přes týden? Nával, nebo pohodička???
Nrover - Profil | Pá 12.8.2011 11:56:28
Fishky >>
Jako bys na něj viděl z okna, ...snad kolega pochopí :-)
NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 11:51:46
lecoun >> momentálně jsou tu 3, ale než dojedeš, bude jich tu 5 ;-)
Nlecoun - Profil | Pá 12.8.2011 11:46:17
chci sem zajet kolik je tam rybářu
Nprdec - Profil | St 4.5.2011 19:02:54
lecoun >> vstupné v myslím 100kč
Nprdec - Profil | St 4.5.2011 18:55:09
lecoun >> v sobotu
Nlecoun - Profil | Út 3.5.2011 12:46:25
kdy jsou tady závody
Nprdec - Profil | Ne 10.4.2011 18:36:14
lada78 >> laďo si ten nejlepší rybář jakého znám fakt!!!!!!!!!!!!
NDDOMASS - Profil | Po 21.3.2011 19:44:05
Ahoj, o víkendu chci zajet na Včelínek, chci se zeptat jestli tam už někdo z vás byl případně jak to tam vypadá a jestli berou kapři. Díky za odpověď
NPRDEC - Profil | So 6.11.2010 8:41:20
Zdenal77 >> To je pravda že kaprařina je hodně o čekání.Ne na darmo se říká že rybu mosíme vysedět. :D
Nlada78 - Profil | So 6.11.2010 6:28:43
prdec >> PRDEC - 5.11.2010 19:38:48 >> Myslím,že to nebude v tom,kolik je tam rybářů,ale spíš v rukách:-)
NTrezi - Profil | So 6.11.2010 0:37:32
Jn kaprařina je hodně o čekání
NZdenal77 - Profil | Pá 5.11.2010 20:08:07
prdec >> PRDEC - 5.11.2010 19:38:48 >> to je divné, já tam vždy na boilís nachytám,myslím že to chce víc trpělivosti,at se daří
NPRDEC - Profil | Pá 5.11.2010 19:38:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dobrý den,
jelikož bydlím v Břeclavě tak jsem chodil na včelínek.Můžu ríct že o víkendu je tam rybářů uplně moc.Když chcete nahodit a nahodíte tak na Vás začne nadávat rybář aby jste to přehodili.Jinka to tam bere na kukuřicu a na boilies ani ranu.
NZdenal77 - Profil | Pá 5.11.2010 19:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
já tam strávil koncem září 3 dny a celkem gut,nej 87,85 cm
NTrezi - Profil | Pá 5.11.2010 17:28:34
Tak co jak to tam tet vypadá byly sete tam nekdo?
Fishky: co ty si expert na tuhle vodu jak to tam tet slape dik za info jesly tam teda este chodiš
Nlubos3k - Profil | Pá 1.10.2010 20:52:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
já bydlím v břeclavě, takže na včelinku sem byl temeř celé léto, a můžu ze skušenosti říct že nej je to na kukuřici. ale i na to nebere nebot kapri jsou tam hodne vybíraví, a zistil sem ze berou na neco př. (pelety) tyden a pak už ani tuk :( jinak je to dobrá voda, ale jen v týdnu :)
Njudas.d - Profil | Pá 1.10.2010 20:24:36
angelo >> jestli jsi vyloží zákon dobře tak netolerují
Nangelo - Profil | Pá 1.10.2010 20:06:05
CarpPavel >> escorrt - 5.9.2010 12:56:13 >> sice pozde..ale bivak bez podlazky si myslim toleruji
Nescorrt - Profil | Pá 1.10.2010 19:51:17
berou ještě kapři na včelínku?
Nescorrt - Profil | Ne 5.9.2010 12:56:13
chci se zeptat jestli někdo neví ale určitě to musí vědět jestli se na včelínku může tento rok postavit bivak stačilo by mě i bez podlážky díky
NLEXMARK - Profil | Út 31.8.2010 21:46:21
jarek.prvni >> Nazdar. Dávám ti plně za pravdu. Pravidelně jezdím na tento revír a někteří jsou opravdu prasata co po nich zůstane když odjedou.
Njarek.prvni - Profil | Út 31.8.2010 21:30:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahojte, ono by snad nevadil bivak, nebo nějaký přístřešek. Bohužel někdy se najdou jedinci kteří sem přinesou plno zásob ale prázdné obaly už mají problém odnést a my staří troubové to pak po nich uklízíme. Jinak k rybolovu na Včelínku když neberou ryby tak aspoň komáři.
NDrinks - Profil | Út 24.8.2010 18:55:45
Ano, občas tam někdo nadával na bivak či stan ale to je jediné co ti mohl, ovšem nevím jak to tam bude příští rok , to je ve hvězdách, ovšem bych se ani nedivil kdyby něco takového příšlo .. Je to tam furt někdo se stanem či bivakem.. já sem nebyl vyjímkou.. bohužel už tam moc nechodím no bhužel, jak se to veme.. ryby tam jsou pěkné ..ale je to takové už o ničem tak sem změnil revír a chodím si jinam a nemůžu si stěžovat.. Amuři tam jsou , ale opravdu to takové hojné to tam snima není:) Včelínek je pro mě zapovězený:)
NFandass - Profil | Út 24.8.2010 18:24:56
To by chtělo samostatnou diskusi na téma bivaky.Mockrát mě s bivakem vyhazovala jak RS,tak třeba myslivci.Na druhou stranu týden co týden vidím u vody barevné rodinné megastany,ohně,grilovačky atd. a nic se neděje.
Co se Včelínku týče,byl jsem se podívat loni.Děkuji,ale to je lepší zajít do kina nebo do hospody,tam nebývá tak narváno :-)
NTrezi - Profil | Út 24.8.2010 18:05:01
Mno každopadne je to hodně zapeklitá věc:)
Ntomm - Profil | Po 23.8.2010 13:18:02
megalodon >> Jasně, na soukromákách se taková blbost občas objeví. V tom případě to ale není věc policie, protože tyhle podmínky si stanovil majitel, nebo uživatel té konkrétní vodní plochy. Je to ale nesmysl jak zvon, bivak bez podlážky nemá pro majitele soukromé vody žádné výhody, spíš naopak. Většinou jsou tyhle nesmysly v řádech proto, že někdo chtěl bejt prostě světovej:-)
Ntomm - Profil | Po 23.8.2010 13:14:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Atawi >> Ahoj, moc ti asi nepomůžu.Už docela dlouho se o tyhle věci nezajímám, ale pokud je mi známo, tak v tomhle ohledu(kolem podlážek) se nic nezměnilo. Je jen mýtus, se kterým zřejmě začali původně prodejci bivaků. Tenhle nesmysl se u nás traduje už tolik let, že mu lidi začali skutečně věřit. Slyšel jsem taky o případech kdy policie, nebo dokonce RS kontrolovala lidem jestli mají v bivaku podlážku a těm kdo ji neměli to prošlo. Je to samozřejmě hloupost a moc bych si přál aby to jednou někdo zkusil i na mě.
Jak jsem už napsal možná jsou místa, kde něco takového platí, ale musí to být jasně dáno třeba vyhláškou, nebo v popisu konkrétního revíru v BP. V druhém případě by navíc bivaky mohla kontrolovat a postihovat i RS. Takový revír ale neznám.
Nmegalodon - Profil | Po 23.8.2010 12:53:00
To by mě taky zajímalo... já už pár případů kde bivak bez podlážky ano, s podlážkou ne objevil, ale to byly soukromáky-mají to většinou napsaný na stránkách. Ale taky se přikláním k názory, že bivak-stan s podlážkou udělá mnohem menší paseku než bez podlážky.
Na včelíně jsem byl jednou (na jaře) a pár bivaků tam bylo, ale chatek jsem si žádných nevšiml.
NAtawi - Profil | Po 23.8.2010 11:25:30
tomm >> Ahoj Tome, mas k tomuto tematu vice infomraci? Vetsina debat na toto tema konci na definici slova "taboreni". Na MRKu je par diskusi ktere odkazuji na vyklad ministerstva ale odkazy jsou jiz nefunkcni a jsou dostupne jen prepisy.
Nangelo - Profil | Ne 22.8.2010 17:08:00
tomm >> jo ja vim je v tom gulas...
Ntomm - Profil | Ne 22.8.2010 16:41:42
angelo >> To je jen taková pověra, která se u nás už léta opakuje pořád dokola, ale pravda to není. Možná jsou místa kde je to nějak blíž specifikováno (třeba nějakou místní vyhláškou) a bivaky bez podlážky jsou tam skutečně tolerovány, neznám ale takový případ. Bivak s podlážkou je navíc daleko šetrnější k zeleni, takže když už něco z toho zakazovat, tak bych logicky řekl, že ten bez podlážky.
Nangelo - Profil | Ne 22.8.2010 16:30:45
tomm >> ja jsem jen zaslechl ze bivak bez podlazky se nebere jako bivak ale jako pristresek jako treba destnik apod.
Ntomm - Profil | Ne 22.8.2010 16:17:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
angelo >> Kde všude se toleruje bivak bez podlážky? Policii je úplně jedno jestli máš nebo nemáš podlážku, je to nesmysl. Pokud to někde policie takto posuzuje, tedy podlážka-ne, bez podlážky-ano , tak se dopouští zneužití pravomoci. Fakt by mě hodně zajímalo kde tenhle mýtus o podlážkách vlastně vznikl.
NAtawi - Profil | Ne 22.8.2010 16:17:01
Rosťááák >> zatím není. Rád se budu plést, že ty budované chatky a připravovaný zákaz o kterém píše phoenix410 nemají žádnou souvislost. Nevíte někdo komu ty chatky patří?
NRosťááák - Profil | Ne 22.8.2010 16:09:12
Atawi >> copak to je soukromak nebo co??? to jako kdyz mi vedle rybnika postavi stan tak si nemuzu dovezt svuj bivak nebo co???? nechapu
NAtawi - Profil | Ne 22.8.2010 15:50:59
phoenix410 >> ani se nedivím. Letos jsem se tam byl jen jednou podívat, ale neušlo mi, že tam vedle občerstveni vyrůstá chatkový pionýrský tábor. Tak proč tolerovat stany a bivaky kdy se dá vydělat na pronájmu chatek.
Nphoenix410 - Profil | Ne 22.8.2010 13:45:04
je to asi měsíc zpátky co jsem zaslechl od několika domorodců (důchodců), že na včelínku bude od příštího roku zákaz bivakování a stanování a bude to uvedeno i v soupisu revírů
Nseča - Profil | Ne 22.8.2010 13:28:16
asi cca před 2 tydny sem tam byl z kamošem ryby pěkné a záběry taky ale pres odpoledne ani tuk ..byli sme tam přes 2 noci a pod stanem,vždycky na noc udice stahnout a do stanu spat a rano zase o 4 hura nahodit....došla tam RS a na stan nic neříkala .
NHermis_s - Profil | Ne 22.8.2010 13:23:21
Fishky >> Lehatko pod sirakem je tolerovano,nevim kde na to chodis,ale od vody te nikdo vyhanet nemuze.
Nangelo - Profil | Ne 22.8.2010 13:22:53
Chemik >> jen si myslim, ze se toleruje pouze bivakl bez podlazky jako vsude