Raven - akce Shimano II.

Je to tu znovu - Raven v červnu opět pořádá prodejní ( částečně výměnnou) akci na navijáky Shimano. Proti loňsku nabízí za starý kolovrátek o kilčo na víc - 1450 Kč. Půjdete do toho?
Autor diskuse: DAVISS - Profil , 24.5.2009 všeobecné - náčiní, doplňky

DAVISS - Profil | St 1.7.2009 9:53:44

V Ravenu je po akci - využili jste ji někdo?

    DAVISS - Profil | Pá 5.6.2009 14:00:41

    kalaban >> pošli žákovskou, napíšu ti pochvalu! :-))

      kalaban - Profil | Pá 5.6.2009 13:57:54

      DAVISS >> mám to! mám to! rozdíl je 1119,- Kč u LC! Vyhrál sem něco? :o)))

        Pikess - Profil | Pá 5.6.2009 13:57:51

        To jsou CHUJI =O)))))

          Sla - Profil | Pá 5.6.2009 13:54:01

          BobPaar >> plati to jen na vybrane navijaky-na ten co sis vybral asi ne:(

            DAVISS - Profil | Čt 4.6.2009 14:12:35

            kritik >> no ty Ultegry i LCčko - to si fakt dělaj prdel ....

            NYNÍ POUZE 6669 (LC)
            5509 (XTB)
            5219 (XTA)

              kritik - Profil | Út 2.6.2009 23:09:45

              DAVISS >> Čus, hoď očkem do nabídky Ravenu ohledně těch cen navijáků.Raven opět NEPŘEKVAPIL :-)))))))

                BobPaar - Profil | Út 26.5.2009 20:12:53

                Chalani ja som to nejak nepobral, mne sa paci Baitrunner ST RA a stoji 1880CZK tak ked im tam prinesiem moj stary hrkotak tak mi to daju za par stoviek?? V akcii teraz neni takze by ho uz zdrazovat nemali. To sa mi nezda, osvetli mi to niekto?

                  DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 14:45:38

                  DAVISS >> apropo - neví někdo kolik se při loňské akci v Ravenu vybralo kolovrátkú a jestli tam nebyl nějakej unikát?

                    DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 13:35:04

                    oskus >> jak říká kritik - počkáme ...
                    Na honocení je moc brzo

                      oskus - Profil | Po 25.5.2009 13:26:56

                      DAVISS >> no jsou to Zm...

                        kritik - Profil | Po 25.5.2009 13:26:45

                        DAVISS >> Mno počkáme čím nás RAVEN překvapí :-))

                          DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 13:22:57

                          kritik >> jo aha! Takže je to systém ´´nechci slevu zadarmo!´´
                          Pře akcí zdražím .... Si toho nikdo nevšimne ... Asi dělám něco špatně, bo by mě tohle teda nenapadlo

                            kritik - Profil | Po 25.5.2009 13:15:33

                            oskus >> Já to taky říkám, na hovno a na nic!! :-))))

                              DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 13:14:34

                              oskus >> sem si dělal kozy ...

                                kritik - Profil | Po 25.5.2009 13:13:31

                                Já tam volal tak před hoďkou, ptal jsem se na Aera GTE-C na netu je maj za 3099,- tak jsem si říkal : "dát na candátový proutky dvě Shíma v 50ce, to by byl luxus!"!To by mi jeden vyšel na 1500,- !!!! Bylo mi řečeno že teď za tyto love jsou v akci, že od příštího týdne, až začne platit ta akce" starý za nový" tak půjdou na původní cenu, okolo 4000,-.A když na jejich katalogu klikneš Specialní nabídka tak tam máš jak ty Aera, tak LC i Ultegry.Takže si myslim že jsou v akci a příští týden jdou ceny nahoru :-))

                                  oskus - Profil | Po 25.5.2009 13:11:38

                                  DAVISS >> jo? no nevím dost lidí si je chválí

                                    DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 13:10:57

                                    oskus >> nezoufej - LCčka stejně stojí za hovno :-)

                                      oskus - Profil | Po 25.5.2009 13:07:38

                                      DAVISS >> JJ za ty prachy je to luxus ,ale nemám 7a pul litru na víc.Kuwa

                                        DAVISS - Profil | Po 25.5.2009 13:00:15

                                        kritik >> sakra sem si koupil nový Ultegry XS-B ale LCčka by se za ty love taky hodily!