- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov štik v době hájení na svazovce...
"(3) V rybářských revírech se zakazuje lov
a) vybraných druhů ryb po dobu jejich hájení z důvodu ochrany jejich rozmnožování."
Asi je to ale staré téma, že?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NIza - Profil | Po 16.3.2009 20:22:44
NMr.Stick - Profil | Po 16.3.2009 20:19:28
NCarpMaster - Profil | Po 16.3.2009 20:17:10
NVenca888 - Profil | Po 16.3.2009 20:16:56
NVenca888 - Profil | Po 16.3.2009 20:15:34
NVenca888 - Profil | Po 16.3.2009 20:13:09
Píšeš, že nelovíš v době tření. Problém je ale předevšim v období po tření, kdy jsou ryby hladový a sežerou bez ostražitosti cokoliv...
NJovánek - Profil | Po 16.3.2009 20:08:21
NAbramis - Profil | Po 16.3.2009 20:06:29
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 19:57:59
Nesouhlasím s tamějším lovem štik v hájení, ani s lovem na dírkách, ale nevidím způsob, jak to změnit. Tyto revíry nenavštěvuji.
NMr.Stick - Profil | Po 16.3.2009 19:56:34
Nhraji - Profil | Po 16.3.2009 19:53:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 19:39:42
Jak již psal hraji, jde každopádně o chování neetické. Jak vůči rybám, tak vůči kolegům čekajícím na zahájení. Jak upozornil Mr.Stick, choutky si jde vybít na soukromých revírech.
NAďo - Profil | Po 16.3.2009 19:28:42
Co som vsak chcel povedat? Aj ked lovim stuky rad, pocas trenia ich radsej necham na pokoji, aj ked je ich lov povoleny.
NŘízek 28,37 - Profil | Po 16.3.2009 19:21:43
NJovánek - Profil | Po 16.3.2009 19:05:36
Jasně že když chytneš štiku,pustíš ji.
Nšeptal - Profil | Po 16.3.2009 19:01:59
Opravím jeden ze svých předchozích duševních polutátů. Cílený lov v době tření je prasárna. Hájení je "papírová" záležitost.
Nstrejka - Profil | Po 16.3.2009 18:52:31
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 18:45:53
Ale:
Předpisy jsou vytvářeny a měněny, upřesňovány, částečně i díky tlaku zájmových skupin (k dobrému i špatnému). Znát názor rybářských kolegů je užitečné, nejde o lidovou tvořivost.
NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 16.3.2009 18:43:00
Druhá věc je ta, kolik že to muškařů umí slušně streamerovat, aby byli schopni cíleně chytat dravce na MP? Ona to zase taková prdel není.
NGeorgino - Profil | Po 16.3.2009 18:41:13
NMr.Stick - Profil | Po 16.3.2009 18:41:05
Nstrejka - Profil | Po 16.3.2009 18:40:03
ad streamrování na MP - lov na umělou mušku na MP je povolen, tečka, bodka, konec, šmytec, šlus a je po diskuzi...
Nšeptal - Profil | Po 16.3.2009 18:39:55
NBytel - Profil | Po 16.3.2009 18:39:44
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 18:38:46
MrStickovi: Tak to je kvalitní elitářství:) Souhlasím, ale není to k věci.
Omlouvám se, musí odejít povečeřet. Menza nečeká.
Nhraji - Profil | Po 16.3.2009 18:37:41
NMr.Stick - Profil | Po 16.3.2009 18:37:41
NProgramátor - Profil | Po 16.3.2009 18:37:17
NDoktor R - Profil | Po 16.3.2009 18:36:05
NKublaj - Profil | Po 16.3.2009 18:34:32
NVenca888 - Profil | Po 16.3.2009 18:34:22
NMartin02 - Profil | Po 16.3.2009 18:33:05
K otázce - cílený lov štik v době hájení je prasárna.
NDoktor R - Profil | Po 16.3.2009 18:33:04
NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 16.3.2009 18:32:17
To je nesmysl.
Na druhou stranu když jdete na kapra a chytnete tlouště, ostroretku, podoustev, plotici...... ryby které jsou v té době ve tření, způsobíte nějakou škodu? Ty ryby chcípnou? Nevytřou se?
NMr.Stick - Profil | Po 16.3.2009 18:31:55
Ale ve výsledku souhlasím, že určitá ojebávka to je.
Nšeptal - Profil | Po 16.3.2009 18:31:43
Nšeptal - Profil | Po 16.3.2009 18:28:37
Cílený lov hájených ryb není košer. Podle mě.
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 18:28:25
NDoktor R - Profil | Po 16.3.2009 18:25:25
Tohle je velkej problém že není hájenej okoun a mraky lidí je mastijou když sou ve tření ,třeba na Křetince je místní berou po pytlech pak sou nasraný že tam žádný nejsou.Ale těch pár lidí co si jdou zamuškařit štiky v době hájení rozhodně jako problém nevidím.
NŠlehy - Profil | Po 16.3.2009 18:23:29
Pokud ovšem nechytal na velké strýmry.Při použití malých strýmrů nebo lur bych z toho kovbojku nedělal.
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 18:20:26
NKublaj - Profil | Po 16.3.2009 18:18:35
NDoktor R - Profil | Po 16.3.2009 18:16:54
NRuHa - Profil | Po 16.3.2009 18:15:04
Kde to žije - dravci
13:05NRare woblery - Rapala 14052
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33403
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













