- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Francie - Rainbow, Cassien, Orient
Kam byste mi doporučili jet?
A) Cassien32%
B) Ranbow24%
C) Orient44%
Od 13.2.2009 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NKaprňák - Profil | St 6.3.2013 17:00:55
NHope - Profil | St 6.3.2013 10:09:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Alkohol tester už nebude při jízdě do Francie zapotřebí. Ministr vnitra Manuel Valls toto opatření zrušil. Přinejmenším do doby, než se v jeho prospěch vyjádří Národní rada pro bezpečnost silničního provozu. Alkoholtestr měl být součástí povinného vybavení každého vozu od prvního března.
Čeští řidiči se po alkholtestru obvykle sháněli hned u první čerpací stanice na území Francie. Jako součást povinné výbavy ho ministerstvo schválilo před půl rokem.
Řidiči ale měli být pokutováni, v případě, že by jim chyběl, až od března. Manuel Valls však tuto povinnost zrušil. „Chci si být úplně jistý, že to má pro řidiče má nějaký smysl. Než budeme mít v ruce jasné důkazy, že je to prospěšná věc, tak prozatím rušíme povinnost mít alkoholtestr ve voze,“ prohlásil ministr vnitra.
Valls zároveň potvrdil, že počet obětí za volantem za uplynulý rok klesl v porovnání s rokem předchozím o osm procent.
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/francie-rusi-povinnost-mit-ve-voze-test-na-mereni-alkoholu--1166506
NHope - Profil | St 6.3.2013 8:34:38
Až se vrátíš, tak napiš jak jsi dopadl..
Jedeš s Didou ?
NKaprňák - Profil | Út 5.3.2013 19:08:29
NHope - Profil | Čt 17.1.2013 17:52:24
Taky koupím takový nějaký hlavně ,abych ho měl :-)
NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 17.1.2013 17:43:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHope - Profil | Čt 17.1.2013 17:30:04
NJTr - Profil | Čt 17.1.2013 17:27:56
NJTr - Profil | Čt 17.1.2013 17:19:37
NHope - Profil | Čt 17.1.2013 16:36:33
Někde jsem slyšel,že právě ve Francii vyžadují alkohol tester s Certifikátem CE?
To je pak ,ale zásadně zdražuje :-(
NJTr - Profil | Čt 17.1.2013 16:29:53
NHope - Profil | Čt 17.1.2013 9:16:03
Jestli se dá v pohodě koupit třeba u pumpy nebo ve kterém obchodě?
Kontroluje to policie opravdu přísně?
Kolik stojí ve Francii alkohol-tester a kolik u nás?
Jaký by jste mi doporučili koupit tady u nás?
Děkuji za všechny odpovědi...
NTóno - Profil | St 12.12.2012 23:31:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
N57aqua - Profil | Pá 17.2.2012 17:05:54
NRadoš - Profil | Pá 17.2.2012 16:47:19
NVitta - Profil | Pá 17.2.2012 16:36:10
NMirek.V. - Profil | Pá 17.2.2012 15:46:26
NRadoš - Profil | Pá 17.2.2012 15:34:58
NMirek.V. - Profil | Pá 17.2.2012 15:31:07
NRadoš - Profil | Pá 17.2.2012 15:23:55
NAimtop - Profil | Pá 17.2.2012 12:33:48
Nkarlosivo - Profil | Pá 17.2.2012 7:52:55
NEnigma - Profil | Čt 16.2.2012 19:24:53
NMirek.V. - Profil | Čt 16.2.2012 16:18:30
Nkarlosivo - Profil | Čt 16.2.2012 15:03:43
NEnigma - Profil | Čt 3.9.2009 19:53:44
NRangemaster - Profil | Čt 3.9.2009 19:49:40
NEnigma - Profil | Čt 3.9.2009 19:45:51
NRangemaster - Profil | Čt 3.9.2009 19:13:23
Jedinej zásadní problém vidím s počtem míst a v možnosti obsazení rozumnýho fleku pro vlastní chytání. I když je pravda, že můžeš mít štěstí. Osobně bych tam ale nejel, kdybych neměl v okolí několik náhradních lokalit, kam by šlo případně přejet.
NEnigma - Profil | Čt 3.9.2009 18:59:57
Musím říct,že jsi mě opravdu hodně odradil...má to tedy podle tebe cenu vůbec zkoušet???
NRangemaster - Profil | Čt 3.9.2009 0:16:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Madine je hodně specifická voda. 1200ha a přibližně 800ks kaprů. Váhový průměr někde kolem 15kg. Neskutečný množství obřích cejnů a línů (není problém je chytat pro zábavu ve velikostech do 80cm, ale jsou tam i větší, rekord v línovi - 6,5kg). Chytání strašně znepříjemňuje vodní tráva (nějakej "speciální druh"), přes kterou se musí pokládat vlasec při vyvážce (je fakt všude, vyhnout se jí je prakticky nemožný). Je tak hustá, že po ní bez problémů chodí volavky a ostatní hnusy s křídlama.
Pro běžný chytání na tomhle jezeře - míst pro noční rybolov je tam zhruba 20-30, z toho jenom někde se chytat skutečně dá. Povolenka stojí asi 90E na osobu + na velkym procentu míst se připlácí 200E na týden (privátní místa). V sezoně je velkej problém se tam dostat a sednout si na aspoň trochu rozumný místo. Většina míst je plná a některý fleky jsou tak blízko u sebe, že jeden rybář (4 pruty) zabere třeba 2-3 místa na břehu.
Když se podíváš na místa, ze kterých se během závodů chytá nejvíc ryb, zjistíš, že většina z nich jsou fleky, kde je po celej rok (samozřejmě kromě WCC) zakázaný noční chytání (tzn. že tam prakticky nikdo kapry nechytá) nebo jsou to přímo zakázaný oblasti, kde se přirozeně kapři zdržujou.
NEnigma - Profil | St 2.9.2009 22:09:36
NKaprňák - Profil | Út 24.2.2009 16:37:50
NKlepšák - Profil | Út 24.2.2009 16:15:27
NEnigma - Profil | Út 24.2.2009 16:04:35
NEnigma - Profil | Út 24.2.2009 16:03:30
NKlepšák - Profil | Út 24.2.2009 15:59:37
NEnigma - Profil | Po 23.2.2009 16:29:02
NRadek Fox - Profil | Po 23.2.2009 16:03:31
NEnigma - Profil | Po 23.2.2009 15:33:58
NFragly - Profil | Po 23.2.2009 15:32:01
NFragly - Profil | Po 23.2.2009 15:29:46
NEnigma - Profil | Po 23.2.2009 15:17:56
Nmároš - Profil | Po 23.2.2009 15:08:59
NEnigma - Profil | Po 23.2.2009 14:58:24
NFragly - Profil | So 21.2.2009 16:12:00
Ncerrtik - Profil | Po 16.2.2009 15:53:15
NČenda22 - Profil | Po 16.2.2009 15:51:51
NEnigma - Profil | Po 16.2.2009 15:25:08
Červené karty: Aimtop
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NHarrison - vše o této značce3722
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NFox - není to předražené?1080
NKaprařský top vercajk3167
NLithiové baterie - srovnání1546
NSOLAR410
NJak na odlévání olova?856
NLov z nafukovacího člunu1187
Kde to žije - kaprařina
8:49NBoilies TB baits- chytací řada 48
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















