MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Plynová lampa na starý plynový vařič

Ahoj, čím dál více jezdím na noční lov na soukromé revíry, kde musí být místo lovu nějak osvětleno. Minulou sezónu jsem s kámošem používal louče, jejich noční obsluha však zabrala spoustu času... :-) Vozím sebou starý plynový vařič s ještě starší malou plynovou bombou, kterou vám kdekoli vymění na benzince. Z tohoto důvodu přemýšlým nad plynovou lampou. Máte někdo zkušenosti s touto variantou svícení a je závit na lampě shodný se závitem na staré bombě?
odkaz:
http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107718-plynova-lampa-coleman-f1-lite-lantern

Autor diskuse: Findusek ®
Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 30.1.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N NAVI73 - ® Út 18.10.2016 23:09:20
používám už léta petrolejky, mám tři a bomba, naprosto multifunkční a provoz pár korun. pro mě nejdůležitější- vydávají světlo přez které můžeš koukat celou noc a nebolej z nej oči, i ruce ohřejou, led lampičky jsem uklidil do sklepa na indy :-))))
N Satrouš - ® Út 18.10.2016 22:49:15
Já se moc s výrobou nezabývám koupil jsem vařič 2v1 na pb zde a klid http://www.plynovy-varic.cz/?13,cz_varic-na-pb-8kar​tusi-akce
N Findusek - ® Út 25.8.2009 22:36:44
po dlouhé době jsem našel odkaz na plynovou lampu zde je

http://www.mevatrade.cz/index.html?pod=/_u2136.htm​

myslím dobrá volba nočního osvětlení
N (bedna) - ® Čt 5.2.2009 22:26:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jo a nepadá drží fest.
N (bedna) - ® Čt 5.2.2009 22:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ten je v pohodě a to jsem ho kupoval na aukru od nějakýho poláka či co a vzal jsem hned tři a všechny tři doteď svítěj akorát jsem u mojeho upiloval čudlik na zapínání,protože jak jsem s tím praštil na zem nebo jsem o to zavadil tak se to hned rozblikalo.První pozice při zapnutí bliká druhý zmačknutí a svítí trvale. Tam to stálo 50 kč a ty samí v rybářu 120-190.
N Findusek - ® Čt 5.2.2009 22:07:51
bedna - dík za rady a co ten klip na kšilt je dobrej nepadá?
N (bedna) - ® Čt 5.2.2009 22:02:45
No šak ty jseš ptal na osvětlení lovného místa a na to mám solární světlo na to aby jsi dělal u toho návazce atd to není na to mám čelovku a klip na kšilt.A když s kamošama chcem posedět při světle tak používám ty plechový svíčky s širokýma knotama je to i proti komárům a světla jak ve dne dvě mouchy jednou ranou a svítěj tak 4 hodiny.
N Findusek - ® Út 3.2.2009 21:07:13
bedna - no nejsem si jist jak dalece solární lampa místo osvětlí, zda je to jen osvětlení, které označí místo nebo je při něm i něco vidět : stojan atd.
N (bedna) - ® So 31.1.2009 9:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Naač platit za osvětlení,já jsem si k tomuto účelu koupil v obi za dvě stovky solární a je po problému.Přijedeš zapíchneš do země,celej den se nabíjí a v noci svítí dllouho někdy, když ráno vylezu ještě svítí takže těch šest hodin vydrží a bez dalších náladů.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | náčiní, doplňky ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDaiwa - Naviják Steez SV 103HL

Za 11 381 Kč s DPH.
Naviják Daiwa Steez SV 103HL. Nový baitcastový naviják „made in Japan. Díky tělu vyrobenému ze slitiny magnézia je tento naviják jedním z nejlehčích baitcastů na trhu - váží pouhých 165g!


akce, rybareniNash Zig Bugs

Přivezeme vám do Prahy a Trenčína kompletní program Nash Zig Rig. Jedná se o lov ryb ze sloupce a z hladiny. Nabízíme vám umělé nástrahy , hladinové splávky , plovoucí vlasce NXT Zig Flo , spray Zig Bug Juice a celou řadu pelet Gyro Bug Mix, Slicker Floaters a jiné.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816