Pezon&Michel Specialist Trout 240

Můžete mi poradit jestli si mam vybrat tento prut na UL vláčku aneb jak jste s ním spokojení.Jestli si ho vyberu tak na něj osadím naviják Tubertini Sirio 2000.Myslíte že tento set bude kvalitní?Díky za vaše nározy.Petrův zdar
Autor diskuse: Shiman - Profil , 2.9.2008 dravci - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NeXecutor - Profil | So 26.2.2011 21:52:34

spejbl >> Ano je , ale v mensim prevedeni , 240 sa uz nevyraba ... ale da sa este nieke zohnat aj ten cierny ...ked vyGooglis :-)

    Nspejbl - Profil | So 26.2.2011 21:51:02

    eXecutor >> Asi ano,ted už je nový vzhled prutu.

      NeXecutor - Profil | So 26.2.2011 20:03:22

      spejbl >> Prut je na fotke je danny otazke :-)) ale myslim ze uz riesime davno zabudnutu vec od tej doby :-)

        Nspejbl - Profil | So 26.2.2011 17:10:00

        eXecutor >> Můžu se zeptat,co to je za prut na té fotce? :) Moc hezký

          Nmatch-oun - Profil | Po 21.12.2009 21:07:17

          iL3gAl >> Jedno se musí nechat, určitě máš dobrýho sponzora;)

            Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:57:52

            :-)

              NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:57:45

              Bambus... T.maniak >> bambus >> Kdyby to byl muj milacek tak neni v takovém stavu jak je teď. Ale musim říct že celkem vydrží v -15 jsem ho ohnul do maxima a škubal snim a držel.

                Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:57:36

                iL3gAl >> no jo no tak at kousou

                  Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:55:03

                  iL3gAl >> no pripada mi to jak o nem pises jako by to byl tvuj milacek, lestis mu ocka po vecerech a recitujes basne?
                  sorry trochu pokus o vtip

                    NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:49:43

                    Bambus... T.maniak >> bambus >> Já mam vláčáku asi pět možná víc už ani nwm a střídám to. Loni jsem chytal na Trabucco Supra spin a Jaxon Oden, letos jsem chytal na Pezona a příští rok zas budu chytat na jinej prut. Ale fakt to střídám podle toho na co chytám a podle vody.

                      Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:47:09

                      iL3gAl >> ja ybch rekl ze mas :-)) , ja mam treba pro myho skelouse a robinsona , priznam to ,

                        NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:44:27

                        Bambus... T.maniak >> bambus >> Slabost pro něj opravdu nemam :-) kde si na tohle přišel?

                          NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:44:17

                          skwor >> Loni si UL ještě celkem chytal.

                            Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:43:03

                            iL3gAl >> doufam ze sem te nenasral, jak koukam mas pro nej slabost, ale ten prut podle mne sedne kazdymu tak jak chyta, na gumy je treba super ale napr. na voblery ne , ja treba na woby chytam minimalne, tak nesoudim,

                              Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:42:36

                              iL3gAl >> Když myslíš. Diskutovat o tom nebudu, asi bych měl vědět, na co chytám :-)

                                Nanthrax - Profil | Po 21.12.2009 20:41:33

                                Bambus... T.maniak >> bambus >> na tom starsom trochu spatia ocka,mohli tam dat sic

                                  NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:41:07

                                  skwor >> To bylo jen letos co si 80% odchytal na woblery.

                                    Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:38:35

                                    iL3gAl >> Ono jde taky o to, že 80% sezóny odchytám na woblery, takže tahle med-fast akce by mi byla k ničemu. Chytat pořád UL jako před pár lety, třeba bych mluvil jinak.

                                      NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:37:32

                                      Bambus... T.maniak >> bambus >> Proč myslíš že ví o čem mluví?

                                        Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:37:24

                                        este uvidim kterej vezmu pojedu do prahy na vystavu tak ho tam snad osaham

                                          Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:36:41

                                          panove skwor tu trochu vi o cem mluvi , ale hadate se tu o prutu jako kdyby to byla vase starááá:-)

                                            Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 20:35:41

                                            nekomu se libi nekomu ne , ja mam robinsona zase v oblibe, trida cortez a diaflex je bezva , aale nemaj takovou reklamu, ale pezona beru taky ale 1,3 g a 180

                                              Njeandy - Profil | Po 21.12.2009 20:29:13

                                              skwor >> jo jo ten Lure

                                                NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:29:00

                                                skwor >> Já jsem takovej že mi nevadí ani tvrdý pruty ani žvejky. Supra spin třeba neni žvejka.

                                                  Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:27:33

                                                  jeandy >> Ten Lure? Budu ho muset někdy osahat, i když jsem skoro ortodoxní dragonista, tak se mezi ně může vmísit cokoliv :-)

                                                  iL3gAl: Bereš to moc vážně. Srandu si dělám i z toho patřícímu zadavateli otázky a to má kromě něj ještě Technnium 2-10g. To je teprve mrdka :-))

                                                    NFuldík - Profil | Po 21.12.2009 20:26:48

                                                    skwor >> OK,v pohodě.

                                                      Njeandy - Profil | Po 21.12.2009 20:25:42

                                                      skwor >> Velice povedenej proutek časem ho určitě zařadím do zbírky

                                                        NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:24:35

                                                        skwor >> 2,10 je velký rozdíl. Kámoš ho má mohl jsem porovnat. Mě už jen trochu štve jak ten prut furt urážíš má ho hodně lidí a celkem si ho pochvalujou.

                                                          Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:23:19

                                                          Fuldík >> Každému padne do tlap něco jiné. Mě vyhovují pruty, co jsou pro hodně lidí kolem mě tvrdé tyče. Tohle je hodně individuální záležitost.

                                                            Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:21:26

                                                            iL3gAl >> Já s ním taky odchytal celý rok. A pak ho s radostí poslal o dům dál :-)) Na gumy je fajn, výborný je silné slovo.

                                                              NFuldík - Profil | Po 21.12.2009 20:21:20

                                                              skwor >> Mě se 240 zdála rychlejší,než ty kratší.Už si to tak moc nepamatuju,mam ho 3 roky,ale hádal bych se:-)Mě ,ale vyhovuje.

                                                                NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:19:29

                                                                skwor >> Hele já snim odchytal celej rok a mě ten prut vyhovuje na malý woby a gumy,smáčky výbornej.

                                                                  Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:18:58

                                                                  jeandy >> Vím, to jsem pochopil. V ruce jsem ho neměl, ale chválu jsem na něj už slyšel od několika lidí.

                                                                    Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:18:20

                                                                    iL3gAl >> Škoda, že to už letos nestihnem. Bych ti ukázal výborný prut na gumy.

                                                                      Njeandy - Profil | Po 21.12.2009 20:18:00

                                                                      skwor >> myslel jsem ten Trout Lure

                                                                        NiL3gAl - Profil | Po 21.12.2009 20:16:08

                                                                        skwor >> Třeba na gumy je ta žvejka výborná.

                                                                          Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:14:28

                                                                          jeandy >> Ten neznám, znám jenom starý 6-12g. Má ho kamarád (zadavatel otázky).

                                                                            Njeandy - Profil | Po 21.12.2009 20:13:34

                                                                            skwor >> 240 6-12starší model je žvejka, ale 210 6-12 s korkem je rychlík

                                                                              Nskwor - Profil | Po 21.12.2009 20:05:32

                                                                              Bambus... T.maniak >> bambus >> 240ku ještě některé eshopy mají. Jenomže jak 210ka nebyla žádný rychlík, tak ten delší je ještě znatelně žvejkovitější.

                                                                                Nbambus - Profil | Po 21.12.2009 19:18:20

                                                                                vypada moc pekne , uvidime kterej vemu hosi kdys nabizej pezona na www.rybolov.cz starsi model, je to on nebo chyba, vyrabi se porad?

                                                                                  NeXecutor - Profil | Čt 29.10.2009 13:05:23

                                                                                  skwor >> okok

                                                                                    Nskwor - Profil | Čt 29.10.2009 13:03:21

                                                                                    eXecutor >> Mě nesedl, byl na mě pomalej. Tak šel o dům dál.

                                                                                      NeXecutor - Profil | Čt 29.10.2009 9:42:51

                                                                                      skwor >> ok ... podla mna je to super prut .. chytaju snim aj Cesky ligisty co so mvidel video ...

                                                                                        Nskwor - Profil | St 28.10.2009 20:18:51

                                                                                        eXecutor >> Měl jsem ho rok a na očkách jsem žádné rýhy nezpozoroval.

                                                                                          NeXecutor - Profil | St 28.10.2009 19:27:20

                                                                                          Kublaj >> tento :-)

                                                                                            NKublaj - Profil | St 28.10.2009 19:26:00

                                                                                            eXecutor >>jestli mluvíme o starým pezonu, tak ty očka stojej za pendrek.

                                                                                              NeXecutor - Profil | St 28.10.2009 19:25:02

                                                                                              Kublaj >> ale myslim si ze za 50€ je to dobry obchod .. prut raz pouzity pri vode ... dotycna osoba nieje vlackar ale kaprar .. dostal ten prut ako darcek .. tak ho chce predat ...

                                                                                                NeXecutor - Profil | St 28.10.2009 18:57:32

                                                                                                Kublaj >> vazne ??

                                                                                                  NOG - Profil | St 28.10.2009 18:31:14

                                                                                                  Bream >> Davidx >> měkkej vocas to je. Na okouna dobrý, ale na proseknutí tvrdší tlamky jiných ryb je potřeba přitvrdit v záseku. U agresivně chodících woblerů (salmo hornet) je strop 3cm, rapala ssr 5cm. Rotačky mám max. 00 takže neposoudím.

                                                                                                    NKublaj - Profil | St 28.10.2009 18:28:02

                                                                                                    eXecutor >> takovou že koncový očko bude mít lehké rýhy po chvíli ;o)))

                                                                                                      NeXecutor - Profil | St 28.10.2009 18:14:46

                                                                                                      aku vypln ociek ma ten pezon ?? ako myslim vnutor ci su kovove alebo take obycajne ako na inych prutoch ?? mam na mysli hlavne 210ku verziu .. vdaka :-)

                                                                                                        NDavidx - Profil | Po 10.8.2009 19:12:56

                                                                                                        No žádný velký vzdálenosti nečekám tak 15m. A spíš ty okouny nebo menší boleny (do 40 cm). Jen bych nechtěl ,a by to byl nějakej "měkkej ocas".

                                                                                                          NKublaj - Profil | Po 10.8.2009 18:31:58

                                                                                                          Bream >> Davidx >> větší přehrady nevím ale pokud tam hodláš chytat u břehu myslím že nebude problém jinak řeky v poho:o)

                                                                                                            NDavidx - Profil | Po 10.8.2009 18:30:17

                                                                                                            Zdravím, chtěl bych zkusit UL/L vláčku, nechci do toho moc investovat a tak jsem si vybral tento proutek : http://www.musov.info/redoutable-bass-210cm-6678 , myslíte, že by stím šlo vláčet i na větší přehradě a menších řekách (menší woblery, třpytky 00,0,1 , .....) Ryby jako okoun, menší štiky, tloušti,... poblíž břehů. Nebo mi doporučte něco jiného v podobné cenové kategorii.

                                                                                                              NKublaj - Profil | Po 10.8.2009 18:19:39

                                                                                                              aby ste neřekli ;o)))

                                                                                                                Nja-rule - Profil | St 5.8.2009 21:55:54

                                                                                                                pezona mám,ale spokojenost až taková není ty očka jsou hrozné používám 0,14 silon a boužel po pár měsících jsou tam pěkně vidět zářezy !!!ale red arc je můj favorit

                                                                                                                  N[eXecutoR] ® - Profil | St 5.8.2009 17:34:56

                                                                                                                  skwor >> ok .. ok pohode ja som sa len pytal :-.)

                                                                                                                    Nskwor - Profil | St 5.8.2009 17:33:22

                                                                                                                    [eXecutoR] ® >> To je mi jasný, že ne přímo Kublajův, jenom stejný model :-) Jak říkám, ta cena se mi zdá v pohodě.

                                                                                                                      N[eXecutoR] ® - Profil | St 5.8.2009 17:30:03

                                                                                                                      skwor >> ne kublajovho ale normalne z bazaru :-) nevim v akom je stave ani neni fotky fotka je iba ta co je vsude na internetovych obchodoch taka orientacna fotka toho prutu :-)

                                                                                                                        Nskwor - Profil | St 5.8.2009 17:20:41

                                                                                                                        [eXecutoR] ® >> Za starého Pezona (viz Kublajova fotka)? Pokud je v dobrém stavu, tak to je adekvátní cena.

                                                                                                                          N[eXecutoR] ® - Profil | St 5.8.2009 15:08:25

                                                                                                                          chalani myslite ze je to dobra cena za pezona 1500korun 50€ 210cm ?

                                                                                                                            NKublaj - Profil | St 5.8.2009 10:19:57

                                                                                                                            skwor >> hlavně chytám okouny a ty mám moc rád na to abych je ještě aranžoval hodinu u prutu ;o)

                                                                                                                              Nskwor - Profil | St 5.8.2009 8:21:59

                                                                                                                              Kublaj >> Tebe nebaví vedle v písku se válející ryby aranžovat "nedbale" pohozený prut? :-))) To se nedivím, mě taky ne :-))

                                                                                                                                NKublaj - Profil | Út 4.8.2009 21:36:50

                                                                                                                                ivanv 25,59 >> ivanv >> no jo když on pezon už má bolena 63 okyše 35+ ale nějak se mi ty ryby nechce trápit ještě při focení s prutem ;o) zvlášť ty okouny