- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder - vidlička × stojan × trojnožka
Můžete sem prosím vás napsat, jaké vidličky apod. zařízení používáte na feeder?
Autor diskuse: plavan - Profil , 20.3.2008 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NCeP - Profil | Pá 21.3.2008 21:37:21
plavan> funguje to jako vahadlo. kdyz odkladam prut, zatizim nejprve predni cast vahadla, jehoz zadni cast zespoda zatlaci na zelene pulmesice a zaklapne je prez patu prutu. pri zaberu prut uplne obycejne z vidlicky seberu. predek vahadla se odlehci, jeho zadni cast spadne dolu, uvolni se tlak a pulmesice se dosiroka otevrou.
zatim jsem s nimi absolvoval cca 10 vychazek a nikdy jsem nemel problem ze by neco prekazelo, ze bych o neco skrtl, a naopak ani pri nejrazantnejsich zaberech, kdy se prut pajtloval jak osika v silnym vetru nedoslo k samovolnemu uvolneni. jedina vada kterou jsem shledal je, ze jsou nizke a pouzitelne pouze pri lovu vsede. ale uz vyrabim delsi spodek.
zatim jsem s nimi absolvoval cca 10 vychazek a nikdy jsem nemel problem ze by neco prekazelo, ze bych o neco skrtl, a naopak ani pri nejrazantnejsich zaberech, kdy se prut pajtloval jak osika v silnym vetru nedoslo k samovolnemu uvolneni. jedina vada kterou jsem shledal je, ze jsou nizke a pouzitelne pouze pri lovu vsede. ale uz vyrabim delsi spodek.
Nmpmaik - Profil | Pá 21.3.2008 21:35:05
klouček -Určitě to stačí ,zapíchnu vidličku ,nahodím a chytám. Nač se tam stavět s nějakýma vifikundacema..............
Nklouček - Profil | Pá 21.3.2008 21:23:25
Používám tel. vidličky s feederovou hrazdou. Zcela to stačí, protože nepotřebuji nic extra.
Nizzi - Profil | Pá 21.3.2008 21:21:13
mpmaik - ® - jj souhlas, přesně tak v jednoduchosti je síla. A čím jednodušší tím to déle vydrží, páč se na tom nemá téměř nic pokazit
Nmpmaik - Profil | Pá 21.3.2008 21:10:11
Osobně používám úplně obyčejný teleskopický vidličky (feedrové) ale občas vemu i kaprařský stojan , a to podle toho kam jedu a kde je jaký břeh. Žádné různé ,,blbůstky,, nepoužívám a myslím že je to jen tahání peněz z našich kapes a nemají tedy až na vyjímky opodstatnění viz. fota níže.
Nplavan - Profil | Pá 21.3.2008 17:29:13
CeP - jakým způsobem funguje ta patka, jak se z ní prut při záběru vysouvá ? Tu vidličku jsem myslím viděl na nějakém DVD s Tychlerem, ale jak to funguje jsem z filmu nepochopil.
NCeP - Profil | Pá 21.3.2008 17:03:21
pouzivam klasicke feederove motylky bud na bodci, nebo na trojnozce. od letoska zkousim samosvorne vidlicky made in rejžostán "na patu" a nemuzu si vynachvalit.
ND.O.K. - Profil | Pá 21.3.2008 15:57:57
Tak t obych nechtel ani zadarmo. Volim vydličky....muj nazor
NMildakingkong - Profil | Pá 21.3.2008 15:38:35
A hlavně to není stabilní,trocha větříku a je to v háji
NMafi - Profil | Pá 21.3.2008 14:37:57
Tohle je stojan na dva pruty- stojí to necelých 1000,- na jeden prut 580,-, nevypadá špatně, ale nelíbí se mi ten bodec ??? bude to nepraktický, všude se to nedá zapíchnout.
NKnapík - Profil | Pá 21.3.2008 14:24:34
Já používám hliníkovou tyč 1m, je krásně stabilní, s různými uchyceními typu za patku prutu a křížové vidličky viz Aďo nemám dobré zkušenosti
Ndavaprd - Profil | Pá 21.3.2008 13:55:48
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14816&kw=fencl, tady máte fotku fenclovky
NAďo - Profil | Pá 21.3.2008 11:50:22
plavan - presne ako pises. Teleskopicke nohy su nevyhnutnost. Ak vsak mozem, tak pouzivam pakove vydlicky, z tymi sa mi chyta najlepsie. Nijaka trojnozka mi tento stojan nevie nahradit a to hlavne na rieke, ako si uz napisal.
Nplavan - Profil | Pá 21.3.2008 11:35:47
Martin M. - kamarád Turbo koupil v prodejně Žateckých ( MO PRAHA 4) duralovou trojnožku s teleskopickýma nohama 2x 60cm a hodně tupým úhlem roztažení mezi nimi . Samozřejmě uchycení nohou bylo vyřešeno šrouby. Měli poslední tak musím počkat. Jinak teleskopické nohy jsou nutnost i na rovnou plochu, protože přední nohu je třeba více vysunout a celou trojnohu naklonit k sobě, aby ji prut nepovalil
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NLov dravců na feeder849
NFeederařina na řece64328
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NBerounka-Všenory, Dobřichovice, Hlásná třebáň395
NPreston - vše kolem této značky.4055
NRohlikove boilie - vyroba107
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
5:35NFeederařina na řece 64329
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...

















