- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilies Carp Zoom
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nknik-licht - Profil | St 26.3.2014 18:20:03
NRalf1997 - Profil | So 13.8.2011 12:12:40
Nkobe - Profil | Út 1.3.2011 17:33:54
NCarpMaster - Profil | Út 23.9.2008 19:54:34
Nk-70 - Profil | Út 23.9.2008 18:55:08
Nmejla - Profil | Po 22.9.2008 20:45:16
Tak a na závěr:
k-70 - ® Út 26.8.2008 13:32:35
Dobrý den.
Scháním nové testování pro nějakou firmičku. Pokud budete mít zájem o testera, který do lovu ryb dává snad uplně všechno a bere rybolov doopravdy vážně. Tak se ozvěte, buď na email či do soukromých správ. Jen musíte prominout zdržení při odpovědi. Jelikož už zase vyrážím za rybářským dobrodružstvím......:-)
Nk-70 - Profil | Ne 21.9.2008 17:42:33
Nz-boy - Profil | Ne 21.9.2008 1:45:39
NZlejšek - Profil | So 20.9.2008 23:44:52
NEnigma - Profil | So 20.9.2008 22:11:20
NKarči - Profil | So 20.9.2008 21:36:36
Asi napíšu taky životopis, doufám že mě vyberou, když jich teď tolik odešlo a dostanu alespoň pytlík zdarma:-)))
Nk-70 - Profil | So 20.9.2008 20:45:01
Nk-70 - Profil | So 20.9.2008 20:42:39
Ncarpous - Profil | So 20.9.2008 12:57:29
NP1SK0T - Profil | Pá 19.9.2008 19:16:12
NJape - Profil | Pá 19.9.2008 18:57:34
Nmejla - Profil | Pá 19.9.2008 18:24:44
Nk-70 - Profil | Pá 19.9.2008 18:18:28
a pro FSnevajs to že jsem volný byla jen slovní hříčka. Jen tak prostě. Možná pro zasmání. Proto asi ten smajlík. A smlouvu bych si klidně vzal. Já jsem pod slovem tester měl namysli něco jiného než jen slevu. Podle mě by měl tester vědět jako první o novinkách na příští rok. Testovat novinky než výjdou na trh. A nééé mít jen krásnou slevu.
A za další. Máte pravdu že většina úspěchu je v rybáři. Ale nástraha v tom také hraje roli a néééé malou. Hlavně když se týká o tak navštevovanou vodu na které lovím např. já. A největší roli v tom stejně hrají jen a jen kapři a jejich nálada..... Tot můj názor. A ted si klidně můžete kamenovat. mě je to jedno. Já jsem napsal to co jsem na srdci cítil a to i do dopisu pro Carp servis. Jsou to mé pocity a zkušenosti. A hlavně jsem to zveřejnil kvůli tomu, abyste mi to uvěřili a nemysleli si že jsem nějaký vydřiduch co jde jen po slevách. Přeberte si to jak chcete mě je to uplně víte kde........
NJeefy - Profil | Pá 19.9.2008 8:42:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkura11 - Profil | Pá 19.9.2008 7:41:08
NMiras - Profil | Pá 19.9.2008 7:25:55
NFSnevajs - Profil | Pá 19.9.2008 2:43:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Co tím myslíš,že jsi volný – ty jsi snad byl někdy provázán nějakou smlouvou,jako to mívají opravdový testeři ??
Co jsi myslel,že jsi volný – chcete mě ??? – to ti asi poradil pan Srstka Pokud si tvůj příspěvek nějaký výrobce předčte,tak to si tě určitě vybere !
Dost mě mrzí,že jsi nenapsal ten článek ( jako,že jsi už jich napsal dostl )co jsi tak chtěl.
Jako to,že jsi nic nechytil,tak je bojlies špatné,nebo že si kupuješ čerstvé bojlies a divíš se,že nevydrží 30h na háčku – Tak to jsi mě pobavil.
Chytal jsem snad na všechny české výrobce a i když jsem někdy neslavil úspěchy,nikdy by mě nenapadla myšlenka,že je to bojlisem.
Spíše jsem hledal chybu u sebe a vždy nějakou našel !
Zpět,ale k otázce :
Na jaře jsem dost nachytal právě na minibojlis od firmy CarpZoom – největší kapr 15kg ( zkrátka ve správný čas na správném místě )
Navíc na takhle malé kuličky moc výrobců nedělá !
Osobně si o této firmě myslím,že prostě cena odpovídá kvalitě a potažmo i konkurenci na trhu !
Těžko můžeme porovnávat 10kg kulí za 1000kč s 1kg za 300kč.
Před měsícem mi to nedalo a zkusil jsem podobnou značku za podobné peníze.Za víkend jsem na Labi zkrmil cca 10kg pytel za 1000kč ( kvalita z toho přímo sálala )
Podařilo se mi druhý den podebrat v tomto úseku letos chycenou největší rybu 12kg – a pak ,že se v tom kapr vyzná.
Jak jsem již psal,stačí být ve správný čas na správném místě a úspěch bude slavit s rozpouštějícím se bojlisem
Všem slušným rybářům přeji příjemné zakončení sezóny !!
NSAHIB - Profil | Čt 18.9.2008 22:41:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
nazdárek!
Máš u mne za velká 1*...Líp jsi to písnout nemohl!...
jak jsem psal již i jinde...Je vidět,že konkurence dokáže divy, a to za každou cenu!Proto ta odezva vůči osobě p.Václavíka!
k - 70
ALE! Ruku na srdce! velký pane rybáři K-70ko!
Tobě jezdí na 100% všechny ostatní značky?Jedině ta od p.Václavíka byla FUJ? jak jsi to psal? To si snad děláš srandu! Každá firma má nějaký výrobek,který je víceméně dobrý,nebo ještě lepší,ale samozřejmě i nějaký,který za ostatními trošku pokulhává...a od toho je další zkoušení,testování...A je vidět,že jsi asi nebyl až tak vynikajícím testerem,jak jsi se pasoval(Nic proti Tvé osobě),jen reakce na tvé vyjádření zde vůči firmě a osobě p.Václavíka..
Já to napíši o5.nejsem jejich tester,ani to nejni žádná skrytá reklama,.ale jsem pouhý spotřebitel na zboží jmenované firmy,které si kupuji po krámech,případně si je u nich objednávám...
Nejsem žádný specialista na kuličky,jsem kaprař,který na boilí chytá,snaží se u toho více přemýšlet,hledat různé varianty,zkoušet,nebojí se experimentovat...bez toho bych asi taky neměl úspěchy..taky jsem zkusil pár jiných firem,ale takové výsledky jako od jmenované firmy jsem neměl s žádnou jinou!
Bude u mne jistojistě na další sezónu opět JEDNIČKOU!
Neříkám,že nekoupím na zkoušku i něco málo jinýho na porovnání,.ale přednost bude mít odzkoušené..a pak i novinky od této firmy,..a nejde zde o to,jestli budou vše ryby třeba od 90cm a 25kg výše,ale o to,jak se budou veškeré ryby chovat vůči tomuto boilí,.bez rozdílů velikostí,protože testování nejni jen o kaprech,či rybách uvedených velikostí,ale i o tom,jak působí na jinou druhovou skladbu a velikosti,jak prostě reagují ostatní ryby..a o tom pak je testování,skládání střípků dokupice,ucelené podklady,...a to je běh na delší trať...
A na rovinu Ti odpovím na Tvou otázku:mít firmu,nechtěl bych Tě ani zadarmo na testování...důvody si nechám pro sebe,ale pokavad umíš dobře číst a chápat,tak z minulého i dnešního článku to musíš pochopit.
Já mít tu příležitost,jakou jsi měl ty,využil bych ji a to s velikým rozběhem,protože to se nepodaří každému,jen tak...a je to určitě velká čest něčeho takového se účastnit,vědět,že děláš něco dobrého i pro ostatní,kamarády,.do budoucna...ALE skončit takovýmto způsobem s firmou,kdy ti všemožně vyjde vstříc a ty se jí zato odvděčíš způsobem ,který zde ani nemohu nazvat,..protože to jednoduše nejde..snad jedině,že ji pohaníš,neřkuli"pokálíš" způsobem,jako kdyby ti provedla nevím co..Pokavad jsi něco měl proti,měl jsi to vyřídit jako gentleman, osobně, v soukromí,..tímto si maximálně "uděláš ramena a vysekneš" ostruhy u pomlouvačů a podobných individuí a budeš jejich hrdina! Tvoje věc...
Ale takto se nechová čestný člověk,řybář,který něco "dostal umožněno" výhodně vůči ostatním...zlob se na mne nebo ne,je to můj názor,za kterým si stojím a budu si stát...nesoudím tě jako člověka jako takového,ale jako osobu,která něco pro někoho dělala a pak když se(třeba nepohodli-nevím),tak háže špínu..to není na úrovni dospělého a študenta hodné,kde by Vás nějakou etiku měli učit,nevím..
toť můj osobní názor,kdo chce,porozumí,kdo nechce-ať nechápe..já se zde hádat nebudu..
NwillIam - Profil | Čt 18.9.2008 21:35:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nk-70 - Profil | Čt 18.9.2008 20:49:42
Dobrý den pane Václavíku,
Původně jsem Vám chtěl poslat článek s názvem "Bojlís". V tomto článku jsem chtěl rozebrat kvalitu Vašich výrobků, ale jelikož by tento článek moc chvalitebný nebyl, nedával jsem si ani práci s psaním. Stejně by jste ho podle mě nezveřejnil, jelikož by jste si moc dobrou reklamu neudělal. A také se přiznám. Po dobu co jsem pro Vás dělal jsem Vaše produkty testoval s produkty jiných značek. A asi víte jak to dopadlo. I když máte jako jeden z mála nejvýhodnější nabídku pro testery co se cen týče, tak ani tento fakt mě neutvrdil v tom u Vás zůstat. Proto Vám oznamuji že končím !
Ted mám jen jednu otázku. Chcete mě někdo ??? :-)
NP1SK0T - Profil | Čt 18.9.2008 19:43:56
klub ochrancu a milovniku suchdolskych piskoven
NwillIam - Profil | Čt 18.9.2008 19:18:08
NwillIam - Profil | Čt 18.9.2008 19:15:04
Nk-70 - Profil | St 17.9.2008 20:45:16
Nmároš - Profil | St 17.9.2008 20:39:39
Nk-70 - Profil | St 17.9.2008 20:27:45
Nmejla - Profil | St 17.9.2008 18:18:37
Nmejla - Profil | St 17.9.2008 16:13:26
NEl Duffus - Profil | St 17.9.2008 12:30:09
broucek - ® Út 16.9.2008 21:00:16
El Duffus - ono když tech kaprů je 23 za dva dny tak je to super a jestli chytím 30 nabo 80 cm mě je jedno mám rád zdolávačku a je mě jedno zda na druhém konci visí 30 nebo 80 cm
Ncmolda - Profil | St 17.9.2008 10:39:51
Ncuchak - Profil | St 17.9.2008 8:19:41
NSAHIB - Profil | St 17.9.2008 0:08:08
jdu dneska brouci už chrnět,ráno točím tím kulatým v kabince,nerad bych se taky točil někde okolo švestičky,.takže zejtra se tu o5 uvidíme,mějte se čus..
NSAHIB - Profil | St 17.9.2008 0:06:11
určitě,bude to lepší 100%,.byl to jen můj názor,.však jsi to četl.-)asi tak nějak to bude..-)a určitě SZ
Npetr12 - Profil | St 17.9.2008 0:02:58
NSAHIB - Profil | Út 16.9.2008 23:35:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
každý má své,. co mi nevyhovuje-tak řeknu,nejezdí mi to na to a hotovo,ale dělat tady scény typu Václavík?FUJ?tak to ne hoši,.já třeba za dva roky mám ty nejlepší zkušennosti s Václavíkem, týden jsem byl letos na dovolené na Kořensku a konkrétně na krmnou směs od Václavíka-3.5kg, jsem tan nachytal 90% všech ryb..a že nej nebyl 90?100cm? to bejt nemusí,.ale šli na to kapři,jezdilo to,i fousatej kamarád mi to zaťal,.amuři,..takže tady to asi názvem Firmy nebude,.a pokavad mne chce o tom někdo přesvědčovat,že to je v něčem jiném,tak mu to dá práci a stejně mě nepřesvědčí..takže si myslím,že to úspěšný je dost a dost...
upozorňuji,že NEJSEM jejich skrytý agent,jsem pouze pouhopouhý zákazník,jako každý jiný...
ale prostě když to nejde,tak to nejde,ale dělat tady ty divadla,.to si akurát většina něco pomyslí,.a navíc..pokavad s Václavíkem půjdu na jednu-dvě výpravy a hnedka nečapnu do 2 dnů mega K-čko,-okolo metru,tak je každá směs FUJ? A to nemusí bejt zrovna Václavík,ale když ste ho tu vzali na paškál,..To snad ne,.snad jsou jiná měřítka!Nebo už jen při vyslovení jména firmy,někteří dělají,jako by je pálili v peci!Proč to? Zamyslel se někdo nad tím,klidnou,chladnou hlavou?..-)asi ne,ale na rovinu,když řeknu,že 50%,možná víc tady jede sjkrytou reklamu,a má za to kulůičky zadara,.(POZOR(nikoho nechci nařknout-moje soukromá doměnka),ale na jistých podkladech nasbíraných,.tak proto ta Děsivá slova,výkřiky hrůzy,zatracování firmy! ?snad ne..
vždyt to je úplně o něčem jiném..v první řadě o skladbě atributů,ze kterých se dané koule skládají + dalších mnoho faktorů...
když vidím některý z vás,jak křečovitě řežou do Václavíka,K-70-nic proti,ale nepochopitelné... a jen proto,že se jim na vejpravě zrovna na týdle nezadařilo,..ale já třeba budu takle řvát taky,že na koule který chytá zrovna on,že ho položí na lopatky Václavík,.protože já na něj nachytám...
a co pak bude říkat!uvidíte,jak mi pak vjede do chlupů..-)
je to prostě o chuti ryb,počasí + souhře mnoha dalších faktorů,který dělaj ryby rybama a záběry záběrama...a já když chytím kapra 55,nebo 65 na kouli,tak budu řvát,že to stojí za prd,že to je FUJ?jen proto,že neměl 95,že to nejni trofeják?to snad ne,to pak můžeme bejt komedianti na návesáku a je to jedno..
doufám,že to pochopíte tak,jayk je to myšleno..nejni to proti nikomu cíleno,ani skrytá reklama,
k-70-nic proti,jen jsi mi tam padl do oka s kritikou,jako jsou tam další,..
ale je to o zkušennostech si myslím hodně a jedna-dvě výpravy toho moc neřeší...vím o čem mluvím,jedu na Václavíka na krmnou-krmím,občas na to prubnu lapat,a jinak další od firmy kupuju,takže ryby mi na to jdou..
taky mám od Tandem baits,dneska sem si zrovna koupil od nich dvě chutě,.takže nejsem ortodoxní jedna firma a nic jinýho,taky zkouším,.vychytávám to nej,..ale mě prostě zatím nej,Nej vyšel Václavík a je to tak..
Nbudys - Profil | Út 16.9.2008 21:35:56
Nogon - Profil | Út 16.9.2008 21:25:53
Nk-70 - Profil | Út 16.9.2008 21:22:48
Nk-70 - Profil | Út 16.9.2008 21:17:37
Nbudys - Profil | Út 16.9.2008 21:08:29
Nbroucek - Profil | Út 16.9.2008 21:03:39
Nbroucek - Profil | Út 16.9.2008 21:00:16
Nmicrad - Profil | Út 16.9.2008 15:29:36
Kde to žije - kaprařina
PáNRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
PáNKrátkodobá kaprařina x 9994
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64



















