káva do boilie

skoušel někdo kávu - instantní nebo standard do boilie
z jitých důvodů se mi doma hromadí , tak by ji mohl využít
Autor diskuse: milanH - Profil , 31.1.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Pvl - Profil | St 25.3.2020 16:35:07

JTr >> hoj , tak to už jsem ani nepsal .Když se odstěhovala a navíc ta fotka byla nějaký pátek stará když ji sem dával a od té doby nějaká voda již utekla 2008 ...

    JTr - Profil | St 25.3.2020 15:49:36

    Pvl >> bývalá ...a taky už skoro v přechodu.

      Pvl - Profil | St 25.3.2020 13:15:11

      Peťas >> sousedka -- teda bývalá

        Peťas - Profil | St 25.3.2020 12:42:24

        Ondra (tloušťák) >> co to je za korve

          kikikoko - Profil | Pá 1.2.2008 20:50:51

          kašpi - ® - stačí se podívat z okna...o))))

            petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 20:10:01

            Vojtěch-máš recht,sebelepší nástraha ti rybu nezaručí.,,..dneska jsem se tady pěkně pobavil,pánové čus jdu něco zožrať a do hajan,mám dneska dost.

              števo - Profil | Pá 1.2.2008 20:09:57

              Vojtěch - souhlas je to i o štěstí...

                Vojtěch - Profil | Pá 1.2.2008 20:03:38

                petr12 - ono je to vlastně jedno - ve správnou chvíli na správném místě a pak je to asi už jedno - hlavně štěstí

                  Koloušek - Profil | Pá 1.2.2008 19:58:40

                  Ondra (tloušťák) - Kašpi by to u mě určitě pochopil, snad ví co je to být nějaký ten pátek na rybách.:o))

                    kašpi - Profil | Pá 1.2.2008 19:54:58

                    Ondra (tloušťák) -ty mě neser :-D
                    kikikoko- jak to víš ..???:-D

                      petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 19:47:02

                      ..když tak můžeš na mail,jestli je to tajný..

                        petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 19:46:29

                        Vojtěch-černý či bílý...!s kmínem či bez?

                          Vojtěch - Profil | Pá 1.2.2008 19:39:47

                          jo - namelte tam vše -hlavně vepřové - to českým kaprům určitě zachutná. Hlavně už to nepřehánějte,já začínám opět po 20ti letech chytat na chleba.

                            Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 1.2.2008 19:38:39

                            kikikoko: No on se nezdá no... :)

                              kikikoko - Profil | Pá 1.2.2008 19:38:18

                              Ondra (tloušťák) - ® Kašpi joooo? Vždyď si hraje před panelákem ještě na vojáky s klukama...o)))))

                                tulo - Profil | Pá 1.2.2008 19:34:42

                                hmm-kašpi asi bude parohač:))

                                  Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 1.2.2008 19:31:17

                                  Koloušek: To mam... ale tuhle kdyby jsi "mlel" ty tak by pak asi tebe "umlel" Kašpi :o)

                                    Koloušek - Profil | Pá 1.2.2008 19:26:58

                                    Ondra (tloušťák) - Po 14 dnech na rybách bych do toho šel taky. Vím že máš v zásobě lepší modely. :o))

                                      Flander - Profil | Pá 1.2.2008 19:13:48

                                      Tak na tuhle bych taky zabral!!!!!!!! :-)))

                                        Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 1.2.2008 19:09:00

                                        Alda 1: Nemáš zač... myslím že to tam Petr popsal velmi pěkně a pravdivě.

                                          petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 19:07:28

                                          hm..tak to bych pražil,až by mi chytla trouba....

                                            Alda 1 - Profil | Pá 1.2.2008 19:07:17

                                            Ondra(tlouštak) diky za maila,ale asi na to vyprdnu,když je to takove akvarko.

                                              Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 1.2.2008 19:04:16

                                              Koloušek: Tady máš jeden příklad... :)

                                                petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 18:58:28

                                                ,...a pražit?

                                                  Koloušek - Profil | Pá 1.2.2008 18:56:00

                                                  Ondra (tloušťák) - Ty budu mlet já. :o)

                                                    Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 1.2.2008 18:46:14

                                                    petr12: Marušky znám dvě obě jsou to fakt hodně dobrý roštěnky takže těch by byla škoda... :)

                                                      petr12 - Profil | Pá 1.2.2008 18:33:55

                                                      maryo-ten mák byl zralý,žádný zelený makovice....co takhle místo řasy namlít marušku???