Bezuzlové vázání obratlíku

Zdar vydry nevíte někdo jak vázat samosvorné obratlíky?je na nich napsáno bezuzlové (Sema) díky
Autor diskuse: certbert - Profil , 13.8.2006 všeobecné - náčiní, doplňky

Skorica - Profil | St 15.1.2014 18:16:25

Podle mě nejpevnější uzel, vážu ho od doby co sem ho našel na krabičce od krystonu asi 4 roky zpět a nikdy nezklamal, hlavně u tenčích průměrů šla poznat větší pevnost například proti krvavému uzlu.

    Lumír76 - Profil | Čt 4.7.2013 8:36:04

    Uzel, jak je na videu používám na feeder a v pohodě.

      jariss - Profil | Čt 4.7.2013 8:26:31

      Barbusek >> Při plavané a feederu vážu obratlík stejně, jako na videu.
      http://www.youtube.com/watch?v=GaOYuwFUS5c

        Pavel Hošťálek - Profil | Po 1.7.2013 20:55:58

        Já s tím nemám až takovou zkušenost, zatím jsem je neměl možnost vyzkoušet v praxi, ale trénoval jsem je vázat podobně jako háček, udělal jsem 6-8 ovinů, zdá se, že drží suprově, ale to posoudim, až vyzkoušim.

          yvana - Profil | Čt 13.9.2012 11:15:22

          certbert >> No ty jsi takový přejícný čertisko co?.-))

            certbert - Profil | Čt 13.9.2012 11:13:33

            yvana >> Ahoj nee rozdal jsem to nepratelum-:))

              yvana - Profil | Čt 13.9.2012 11:10:13

              certbert >> Ahojjjjjjjjjjjj čertisko už jsem tě dlouho neviděla:-)No a naučil jsi se to za těch 6roků?:-)))

                certbert - Profil | Čt 13.9.2012 11:08:09

                yvana >> plnou krabicku-o)))

                  yvana - Profil | Čt 13.9.2012 11:03:03

                  Martin M. >> Martine no já myslím,že za 6roků už má jiný obratlíky co myslíš?.-)

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 10:56:17

                    Barbusek >> normálně to uvaž dračí smyčkou a po ptákách...))

                      Barbusek - Profil | Čt 13.9.2012 10:35:09

                      neměl by někdo lepší popis vázání, nějak to z nákresu nepoznám

                        Martin M. - Profil | Ne 18.3.2012 12:05:14

                        certbert - 14.8.2006 3:38:26 >> uz jsi nasel odpoved? :) jedna se o obratliky, ale i cela olova s temito obratliky, ktera navleces na vlasec a pak vlasec jen "zaklinis" do te uzke casti ocka. Pri vetsim tahu to samozrejme klouze, coz je zamer.

                          certbert - Profil | Po 14.8.2006 3:38:26

                          koukam že obratlůík asi bude něco nového že staré vydry neví co stím,třeba to někdo vyřeší

                            certbert - Profil | Ne 13.8.2006 11:22:57

                            Milan B.(MB)-ty obratlíky jsou malý,chci je použít na Feeder.V big carp je mi to jasný(za ty léta)-:o)))

                              Milan B. (MB) | Ne 13.8.2006 11:11:19

                              To Certbert: No z nacrtu od Davida jsem to pochopil tak, ze na obratliku vytvoris klasickou lisci smycku. V cem je to lepsi, kdyz zvlast na druhe strane mas stejne uzel?? Nevim. Mozna poduk chces vtahnout obratlik do buzirky u olova.

                                certbert - Profil | Ne 13.8.2006 11:06:48

                                DaVid-dík tohle vázání znam.ono jde o to uzké.snad by to mělo fungovat pro rychlou výměnu návazce

                                  ...DaViD... - Profil | Ne 13.8.2006 10:57:57

                                  Jo tak to je v pohodě... vezmeš vlasec

                                    Kaprnak - Profil | Ne 13.8.2006 10:49:32

                                    Jakési divné............

                                      certbert - Profil | Ne 13.8.2006 10:48:25

                                      ještě přidávam obrázek

                                        ...DaViD... - Profil | Ne 13.8.2006 10:47:49

                                        pošli fotku poradím