MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Policie hledá svědky tragické srážky skútru s lodí na Orlíku

Kategorie: Všeobecné

Orlická přehrada – Policie hledá svědky nedělní tragické srážky skútru s loďkou na orlické přehradě. Následky nehody nepřežila osmnáctiletá dívka. Obě plavidla se střetla na 157. říčním kilometru poblíž zámku Orlík. V době havárie projížděl místem výletní parník. ČTK to řekla policejní mluvčí Kamila Ingrišová Čuřínová.
Zdroj: http://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/policie-hl​eda-svedky-tragicke-srazky-skutru-s-lodi-na-orliku-​20160712.html

 

JaMi - ®, 17.7.2016

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDaiwa Naviják Black Widow 25A

Za 2 125 Kč s DPH.
Nové Black Widow 25A s 25mm cívkou jsou určené především pro lov kaprů na středně dlouhé vzdálenosti a lov u břehu. Na tento druh rybolovu je kapacita cívky 270m/0.35mm ideální a nabízí dostatečnou rezervu.


akce, rybareniPenn - naviják Affinity II 7000 LC

Za 4 599 Kč s DPH.
Affinity je naviják, který je vysoce odolný s parádním chodem brzdy, skvěle navijí a odvíjí vlasec, zkrátka je pro všechny co chtějí chytat velké kapry a daleko nahazovat.