MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Jarní zarybnění revírů kolem Plzně

Kategorie: Všeobecné

První jarní den je již za námi a ryby jsou pravidelně vysazovány do rybářských revírů. Z těch významnějších zarybnění bylo do revíru 431 043 Radbuza 1 B vysazeno 2 900 kg kapra o průměrné kusové hmotnosti 2 kg, do revíru 04 231 003 Rybník Labuť bylo vysazeno 11 760 kg kapra, 670 kg amura a 35 kg štiky. V sobotu dne 2. 4. 2016 bude vysazeno 1400 kg kapra do revíru 431 025 Mže 1. Věřte, že většina revírů je zarybněna právě v těchto dnech a pouze z důvodu jejich ochrany před zvýšeným rybářským tlakem, je zde nezveřejňujeme. Na zahájení pstruhové sezóny pro vás máme připraveny trofejní ryby pstruha duhového o velikosti 4 kg, tržní siveny a pochopitelně i mírové pstruhy obecné. Všem rybářům přejeme Petrův zdar!

http://crsplzen.cz/novinky/196.html

 

MartenBear - ®, 6.4.2016

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPreston Precision Power 50m

Za 115 Kč s DPH.
Vlasec vhodný na výrobů návazců zejména na feeder a plavanou. Tento vlasec se vyznačuje vyjímečnou měkkostí, vláčností a skvělou pevností v uzlu i tahu. Výborný vlasec v poměru ceny a výkonu. Je dodáván v několika různých průměrech. Návin 50 m. Pevnost je úváděna v uzlu!


akce, rybareniPenn - naviják Affinity II 7000 LC

Za 4 599 Kč s DPH.
Affinity je naviják, který je vysoce odolný s parádním chodem brzdy, skvěle navijí a odvíjí vlasec, zkrátka je pro všechny co chtějí chytat velké kapry a daleko nahazovat.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček

Kutná Hora, Na Spravedlnosti 134