MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Malý jez: Objevil se nový posudek

Kategorie: Všeobecné

Malý jez: Objevil se nový posudek

České Budějovice - Překvapivý výsledek mělo nové přepočítávání hladiny pro případ povodně na Malši v Českých Budějovicích. Podle aktuálního výpočtu, který si objednalo Občanské sdružení Malše a iniciativa Zachraňme Malák, by měla být hladina při tak zvané stoleté vodě o 30-50 centimetrů níže, než se předpokládalo v roce 2004. Právě v roce 2004 se ale rozhodovalo o plánu poměrně razantních protipovodňových opatření. Podle Pavla Koláře z občanského sdružení Malše přitom nemá na výpočty vliv letošní sucho, ale celkové zpřesnění povodňového modelu.
http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/maly​-jez-objevil-se-novy-posudek-20151111.html

 

yvana - ®, 16.11.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSleva 20%

Při příležitosti výročí 5 let otevření prodejny v Brně jsme pro Vás připravili slevu 20% na všechny produkty, které máme skladem. Tato Akce bude probíhat od 13.-19. 2. 2017 na prodejně v Brně, Náměšti a na eshopu.


akce, rybareniPrologic Vlasec XLNT HP 1000 m (Sleva 52 %)

Za 269 Kč s DPH.
Díky novému vtlačovacímu procesu a novému co-polymeru jsme zvýšili nosnost v uzlu a snížili paměť, takže se z XLNT HP stává perfektní monofilní vlasec pro všestranné využití s úžasnými nahazovacími vlastnostmi.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...