MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Stížnost se rybáři vrátila jako bumerang

Kategorie: Všeobecné

Blanensko – Sednout si ke klidné hladině rybníka, nahodit udici a tiše čekat na úlovek. A přitom také příjemně relaxovat. Koníček, kterému se na Blanensku věnují stovky lidí. Ne vždy ale znamená rybaření jen zábavu, někdy dokáže přidat i pár vrásek na čele. Jako například Vladimíru Šenkýřovi z Blanska. Upozornil Moravský rybářský svaz na několik věcí, které se mu nelíbily. Nakonec však napomenutí dostal on sám.
http://blanensky.denik.cz/zpravy_region/stiznost-se​-rybari-vratila-jako-bumerang-20150209.html

 

yvana - ®, 10.2.2015

Diskuse k bleskovce

N Mrknato - ® So 14.2.2015 8:57:34
Petan600 >> To máš pravdu, a horší to je v tom, že si ti co "vládnou kdekoliv", mohou dělat co je napadne......
N nofish - ® So 14.2.2015 8:36:15
fotojakes >> Já to zas beru tak, že je lepší napsat kravinu tomu, kdo ti na ní odpoví, než si stěžovat na netu a nic nevyřešit :-)
Tak si to užij. Zdar.
N fotojakes - ® So 14.2.2015 8:31:34
nofish >> něco jiného je tlachat v diskusi a něco jiného je oficiální podnět k nějaké "instituci". Ale těžko říct, jak to ve skutečnosti bylo:-) Mizím zase na výstavu, tak zdar
N nofish - ® So 14.2.2015 8:29:09
fotojakes >> jo, já to beru, taky jsem to psal, že "kdo ví, jak to fakt bylo".
Ale kdyby se zavíralo za křivé svědectví, tak sedí půlka mrku, když tady píšou kraviny o to co svaz dělá, nedělá a podobně :-)
N Petan600 - ® So 14.2.2015 8:02:24
Mrknato >> Když už byl vzpomenut bolšán,myslim,že dnes se to k lepšimu nezmnĕnilo a v mnohém k horšimu.Vžd vládnou stáe ty tíž.
N Mrknato - ® So 14.2.2015 1:47:05
fotojakes >> Jak se vyvíjí svazočinnost v MRS fakt do podrobna nesleduju, oni sami v tom nemají jasno, ale není např. v ČRS právem člena obracet se na orgány svazu se svými podněty, návrhy, dotazy a stížnostmi? Může být stížnost kvalifikována jako poškození, nebo křivé svědectví? To bývalo možné za bolšána, možná, že si někteří čilimníci ještě nevšimli, jaké dátum se píše, a nebo je to o to smutnější.
N fotojakes - ® So 14.2.2015 0:25:33
nofish >> já se vyjádřil jen k tomu, že tu mnozí něco odsuzují a přitom o tom nic neví. Prohřešek tkvěl podle článku v tom, že uvedl nepravdivé informace. Nejsem právník, ale řekl bych, že za křivé svědectví, které někoho poškozuje můžeš skončit za mřížema, takže nějaké bububu od kárné komise je nic.
N Mrknato - ® Čt 12.2.2015 10:25:04
kakr >> Karle, tebe by museli snad svazozastřelit, protože také šíříš nepravdivé a zkreslené údaje! Takže neměří se všem stejně v hentom MOMRSU.....
N kakr - ® Čt 12.2.2015 9:25:30
nofish - 12.2.2015 9:04:19 >>
Nedělám si žádné iluze o novinářských žumpách,jak s oblibou nazývá novináře pan prezident.
Nicméně je v článku napsáno -
Kárného provinění se pan Vladimír Šenkýř dopustil tím, že na Moravský rybářský svaz Brno zaslal dopisy s podněty k šetření kárného provinění členů svazu a v podnětech uvedl zkreslené a nepravdivé údaje," píše mimo jiné v rozhodnutí předseda kárné komise Jaroslav Krátký.
Tedy byla oslovena přímo Kárná komise a ta podle Stanov musí jednat. Mohla případ odložit či projednat.
Co v dopisu bylo napsáno nikdo z nás neví, přesto se najde dost chytráků,kterým je vše jasné.
MO s podnětem pana Šenkýřove souhlasila a zjednala nápravu (dle článku) a nikam nic nepředávala,podnět ke KK dal stěžovatel sám.

Také byl "přísně" potrestán - napomenutím. BUBUBUBUBUBU:-))
N nofish - ® Čt 12.2.2015 9:10:17
CoDu >> No, hele, na rovinu. Otevřená výpust (nezabezpečená) nese více rizik, než "jen" to, že tam někdo spadne a v některých případech se i utopí (podle typu výpusti). A že to nikomu nevadilo? Neblbni. Kdo dnes upozorní, na nějaké chyby? Když jsme jel v noci po dálnici a visela z mostu reklama až na vozovku a volal jsme na policii ať zjednají nápravu než si kvůli tomu někdo nabije hubu, kolik lidí asi před tím tímto místem projelo a nezavolali jim (byl jsem první, kdo to hlásil)? Podobný případ, sražená srna na nepřehledném místě... Lidé se prostě nestarají, hlavně aby po nich nikdo nic nechtěl.
N nofish - ® Čt 12.2.2015 9:04:19
fotojakes >> Dotaz. Já se k tomu nechtěl ani vyjadřovat, už proto, že nikdo neví, jak to vlastně bylo. Ale fakt ti připadá normální, že někdo pošle nějaký "nepěkný" dopis na MO (případně výše), že se mu něco nelíbí a ona to předá na "vyšší místa", tak za to nese nějaké následky? Není spíš normální aby MO prostě zase písemně odpověděla, případně si člověka pozvali osobně a prostě si to jen vyříkali? ...
Hele chovat se jako v tomto případě ke všem, co na něco nadávají a upozorní, to by byla sranda... Stačilo by brát v úvahu když pepa z mrku veřejně napíše, že jeho MO fláká to a to...
N Jarda Š. - ® Čt 12.2.2015 8:55:06
retrívr >> Kdo umí dobře tunelovat, zbohatne i třeba ve školství, kdo to neumí, nezbohatne.
N TWIN 69 - ® Čt 12.2.2015 6:23:47
Maxmilián >> Mám takový pocit,že v dnešní době se čím dál víc ztrácí mezi lidmi úcta ke stáří a tolerance jejich případných chyb a přešlapů.Ale to my dva nezměníme. Já se vždy snažím chovat ke starším slušně a trpělivě.
N retrívr - ® St 11.2.2015 21:29:54
Petan600 >> Kdybych se znovu narodil, půjdu do církve, je asi jedno do které, tam jsou dnes největší peníze.Církev je jediná vyjímka, kde lze zbohatnout bez práce, tedy dnes opravdu zbohatnout.Tedy zle i o miliony.No,jsem křtěný katolík, možná se budu na stará kolena i stydět.Zatím bojuju.Taky smutná, možná i smutnější píseň , když lidi dostávaj peníze a ani nevědí proč a za co.Ach jo.
N fotojakes - ® St 11.2.2015 20:36:49
Maxmilián >> Reagoval jsem sice na tebe, ale bylo to myšleno na všechny:-) Mě jen přišlo divné to odsuzování, když tu absolutně chybí informace :-)
N Maxmilián - ® St 11.2.2015 20:17:21
fotojakes >> Asi máš pravdu, napsal jsem to jak jsem to cítil z příspěvku. Pravdu opravdu neznám.

[ Vstoupit do diskuse - 66 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Vlasec crystal CARP!

Vytvořil se tak vlasec téměř neviditelný ve vodě a to díky speciálnímu potahu z fluoru karbonu, který zároveň celý vlasec tak zesiluje.


akce, rybareniFox Tričko Chunk Polo Shirt (SLEVA 44 %)

Za 489 Kč s DPH.
Opět, jak již jste u této kolekce oblečení zvyklí, se jedná o nejlepší materiály splňující požadavky i těch nejnáročnějších rybářů.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tomas-carpio.cz Tomas-carpio.cz

nejvyšší kvalita za nejnižší ceny pro naše kapraře. výběr toho nejlepšího od fox, rod hutchinson, shimano, carp spirit, dynamite baits, ace,...