MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Kategorie: Sumcařina

Tohle je největší úlovek rybáře z Pasohlávek na Brněnsku. Podařilo se mu ulovit skoro dvou a půl metrového sumce, který váží asi sto kilogramů.

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/to-je-ulovek​-rybar-z-brnenska-ulovil-2-5-metroveho-sumce.html

Pozn.: redakce MRK.cz nesouhlasí s uchováváním živé ryby tímto zakázaným způsobem (je zakázáno upevňovat ryby provlečením za skřele nebo jiným nešetrným způsobem), ale zveřejňujeme jako zajímavý úlovek.

 

Martin M. - ®, 17.8.2014

Diskuse k bleskovce

N freddys - ® So 23.8.2014 14:50:12
Buffalo1969 >> No dík...s tím "rozumnej" bych to radši nepřeháněl, ale snažím se. Jak říkával můj děda: "Nejdůležitější je, se z toho všeho neposrat". Což je dle mě trefnější než to o chladný hlavě...
N Buffalo1969 - ® So 23.8.2014 12:33:42
freddys >> mladej a rozumnej.....tak to má být. Škoda že je vás tak málo...:-)
N freddys - ® So 23.8.2014 11:09:21
Malda512 >> Dík, přesně to sem chtěl vědět. (Jestli je to pravda, je mi fuck, stačí mi jasná odověď) Zda-li si někdo vezme rybu či nikoliv, to je prostě rozhodnutí lovce - a tak to má být. Já zastávám názor, že když si rybu chci vzít, pošlu ji do věčných lovišť, pokud to je možné, neprodleně nebo alespoň co nejdřív. Když nechci, pustím ji hnedka...Chlubení rekordama (rybama) je takovej mor, co se tu rozlejzá...někdy se mi zdá, že už někteří ani nechytají pro lov samotný, jako spíše pro "slávu", "výsledek" či jak to říci.

Jinak mimochodem, všiml sis, že bez urážek a přehnané hrubosti dává to co píšeš docela smysl...
N MrCement - ® So 23.8.2014 10:27:44
Malda512 >> píšeš neuvazovat vůbec a zde " Třeba v reportáži Tv Prima dokonce mají natočené jak tahají sumce z vody ven na provaze. když už se chtějí mermomocí srát někam do medii tak to mají alespon udělat tak aby ten špagát v té hubě neměl.". Tak to si pak člověk není jist :-)
N Malda512 - ® So 23.8.2014 10:21:09
MrCement >> neuvazovat vůbec. Ale snad nevěříš tomu, že nějakej Malda s MRKU tady udělá převrat a všichni přestanou uvazovat. Vem to takto... kdyyb v těch reportážích ty provazy neměli v hubách tak bych se tady s nikým nedohadoval. ale to že ryby byly uvazané vědělo hned půl severní moravy
N MrCement - ® So 23.8.2014 10:16:34
Malda512 >> takže když už uvazovat, tak "na tajnačku" ? :-)
N Malda512 - ® So 23.8.2014 10:13:30
Kubalorenc >> ne ne ne
Já tě nelinčuji za tu fotku. jen jsem ti dal důkazy otom jak se chová předseda svazu. už chápeš proč nechodím na žádné schůze a jednání. Protože by to nikam nevedlo. co bych měl probírat s člověkem který má být pro nás rybáře vzorem když se podílí na těchto věcech?,?? to je jako jít za řezníkem a říct mu, že zabíjet zvířata je špatný. Jaké odpovědi by jsi se asi dočkal ?,
N Malda512 - ® So 23.8.2014 10:04:10
freddys >> V pořádku rád ti odpovím. ano sumce jsem druhej den zmasil a ukončil lov. Nevidím natom nic špatnýho. ryby jsem neuvazoval protože nejsem hovado. První sumec měl cca 150cm a druhej měl kolem metru. byl jsem na reviru kde byl lov non stop zavedem skrz velké množstvý sumců. já nemám vůbec nic proti tomu když si někdo odnese rybu od vody. Já přeji ůlovek každému. ale co mě sere je, že se nějakej hlupák chlubí bud novinářům a nebo Tv Prima ulovkem a má jej na špagátu. Třeba v reportáži Tv Prima dokonce mají natočené jak tahají sumce z vody ven na provaze. když už se chtějí mermomocí srát někam do medii tak to mají alespon udělat tak aby ten špagát v té hubě neměl. pak vidíš na reviru Rs která buzeruje mladého kluka že nemá nachystanou podložku pod ryby a na druhé straně tolerují tyhle prasárny. Není v tom ani závist ani pomsta. je mi jedno kdo a jakou rybu ulovil. Vím o ulovenýc kaprech a sumcích kteří měli obří rozměry a nikdy se v žádné tv showw neukázali. Proto nikomu nic nezávidím. Jde mi pouze o princip. Bud bude pro všechny stejný metr a stejné pravidla a nebo se na nějaké pravidla vykašleme všichni a budeme u vody dělat co chceme .
Na severní morav ě se ulovil minulej rok kaprr 22.7 kg a nikdo otom ani neví. Letos byl na malé kaluži / revíru ) uloven sumec 227cm a 72 kg a také nikdo o něm neví. a všechny ryby plavou dál tam kde byly ulovené. Žádné provazy.. žádné sakování. žádné ego sakování pro lepší podmínky k focení... žádné media.
Pro rejpali........ bavím se pouze a jen otom, že když už někdo rybu uváže tak to má udělat tak aby to nikdo neviděl a ne se veřejně chlubit.-
N Kozič origin - ® Pá 22.8.2014 19:16:32
Malda512 >> Kam teda vede ten špagátek?
N Kubalorenc - ® Pá 22.8.2014 18:00:20
Kozič origin >> co ja vim :-D se zeptej maldy. Ten vsude byl a vsechno zna. Ja u toho nebyl. Ale tu fotku uz jssm od nej videl tisickrat jako bych ho chytil ja a on me za to porad lyncoval. Ale asi vede nekam ke brehu logicky.
N Kozič origin - ® Pá 22.8.2014 16:52:07
Kubalorenc >> Kam teda vede ten špagátek?

[ Vstoupit do diskuse - 421 reakcí ]

Co je nového - dravci + obecné

Začátek pstruhové sezóny:

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniRybářské křeslo Fox R Series Camo Chairs

Pohodlná rybářská křesílka od firmy FOX s camo designem doplňují řadu lehátek R Series, která jsou k dispozici celkově ve třech variantách.


akce, rybareniCukk Kukuřice

Za 50
Kukuřice Cukk velmi oblíbená nástraha na kapry, ale i ostatní nedravé ryby, potřebujete nástrahu na Method Feeder nebo jen tak na klasické krmítko tak tato kukuřice je to pravé.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
lovtour.cz lovtour.cz

Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.