MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ze zasedání Republikové rady ČRS (prosinec 2013)

Kategorie: Všeobecné

Poslední zasedání Republikové rady ČRS v roce 2013 proběhlo 5. prosince. Hlavním bodem programu bylo projednání a schválení rozpočtu na rok 2014.

Rozpočet byl sestaven na základě kvalifikované odhadu hlavních příjmových položek (tzn. výnosů z členských známek a z povolenek), dále vycházel ze skutečných příjmů i výdajů v roce 2012 i dosavadního vývoje ekonomických ukazatelů v roce 2013. V porovnání s rozpočtem roku 2013 však dochází ke snížení o 7,1 mil. Kč, jehož příčinou je očekávaný pokles příjmů za členské známky a zejména celosvazové povolenky. Zda napomůže propad příjmů snížit rozhodnutí Rady o nezvýšení ceny celosvazové povolenky pro rok 2014 (s očekávaným pozitivním dopadem na počet prodávaných povolenek), ukáže čas. Největší rozpočtované položky představují účetní okruhy celosvazového rybolovu a revírů v užívání Rady ČRS o celkovém objemu 86,3 mil. Kč. Návrh rozpočtu projednala před předložením Radě ČRS ekonomická komise a jeho kontrolu provedla i Republiková dozorčí rada.

Rada ČRS dále přijala návrh širší nominace závodníků do jednotlivých reprezentačních družstev v RT a LRU pro rok 2014. Schválení jmen reprezentantů orgánem žadatele je jednou z podmínek dotačního titulu Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy na sportovní reprezentaci, který ČRS využívá a získává tak ze státních prostředků část zdrojů na financování rybářského závodního sportu.

Celý článek zde: http://www.rybsvaz.cz/?page=reportaze%2Freportaze&l​ang=cz&fromIDS=

 

foxxx - ®, 14.12.2013

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCukk Kukuřice

Za 50
Kukuřice Cukk velmi oblíbená nástraha na kapry, ale i ostatní nedravé ryby, potřebujete nástrahu na Method Feeder nebo jen tak na klasické krmítko tak tato kukuřice je to pravé.


akce, rybareniPrologic signalizátory Firestarter (SLEVA 53%)

Za 1999
Bestseller loňského roku nyní za neuvěřitelnou cenu. Dostupné v sadách 3+1 a 4+1. Zahajte novou sezónu s novými signalizátory od Prologic.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10