MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Výlov Bidelce: ryby se vrací z přechodné adresy domů.

Kategorie: Všeobecné

Plumlov – „Zaber pořádně,“ dirigoval v úterý starší rybář svého méně zkušeného kolegu. Oba se v tom okamžiku lopotili s obrovskou kádí plnou ryb směrem ke břehu. Byli skoro po pás v bahně, právě probíhal jednodenní výlov rybníka Bidelce.
„Maličký Bidelec sloužil v posledních měsících jako záchranná nádrž pro část ryb, které jsme odlovili kvůli probíhajícím revitalizacím jiných nádrží. Mimo jiné třeba Podhradského rybníka, plumlovské přehrady či vodní nádrže Luhačovice,“ vysvětlila mluvčí Povodí Moravy Veronika Slámová.

http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/vylov-bi​delce-ryby-se-vraci-z-prechodne-adresy-domu-podivej​te-se-20120403.html

 

rover - ®, 4.4.2012

Diskuse k bleskovce

N clarias - ® St 4.4.2012 14:38:14
Petr.sniper >> nazdar kluci, to zase nemáte co na práci...?
N Petr.sniper - ® St 4.4.2012 14:27:04
Jen bych u tohoto článku uvedl na pravou míru informace u výlovku ryb. Nebylo vyloveno 200 metráků kapra, ale jen 15 metráků.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCralusso Feeder & Carp Line 300 m

Za 137 Kč s DPH.
Nový vlasec s nízkou průtažností určený pro milovníky lovu na feeder či klasickou kaprařinu. Potažení Fluoro-carbonem zajišťuje vlasci lepší nahazovací vlastnosti a lepší potápivost. Návin 300 m.


akce, rybareniDelphin Etna Carp Cork 3,6m 3lb 3díl AKCE 1+1 + Obal 145cm!

Za 3 530 Kč s DPH.
3 dílný, extrémně štíhlý a lehký kaprařský prut ETNA CARP. Nyní v akci 1+1 + Obal Zdarma! Doprava zdarma, možnost nákupu na splátky a další dárky dle vlastního výběru zcela ZDARMA.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17