MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Stříbrné jezero na Opavsku se díky dotaci změní

Kategorie: Všeobecné

Město očekává šedesátimilionovou dotaci. Jen za výkup potřebných pozemků dalo pětatřicet milionů. Projekt rekreační oblasti u Stříbrného jezera se přehoupl do své poslední fáze.
http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/sadra​k-se-zmeni20110629-d91c.html

 

DAVISS - ®, 30.6.2011

Diskuse k bleskovce

N svfrantisek - ® St 6.7.2011 21:50:59
Jak jsem tuhle zprávu slyšel, tak jsem šel do kolen. Opravdu lidi neví jak z....t i ten zbytek hezkého co nám zbylo. A to se prý něco podobného chystá i na hlučínské štěrkovně :-( Nevím proč nemůžou nechat něco jen tak, lidi se tam můžou koupat i bez mola a bez umělé pláže. Rád tam zajdu, ale bojím se, že po změnách tam už bude jen plot a vstupné, protože dneska není nic zadarmo :-(
N nofish - ® Pá 1.7.2011 8:17:22
Dimmu >> Víš jak tam bude krásně? Asi tam začnu jezdit na ryby. Ušetřím si nožičky, nebudu potřebovat na noc baterku, nesmím jim zapomenout navrhnout ten parník. Pejskaři budou chodit po asfaltu, postavíme tam rovnou ještě tesco když už tam budou jezdit ty rodinky. Lidi vy nevíte co je příroda. Zeptejte, to je dle města asi anglický trávníček, pečlivě opečovávané křoví a troška toho asfaltu, betonu a plastu nikdy neuškodí......
Aneb vymyšlíme kraviny aby bylo kde si k něčemu pomoct.........
N Dimmu - ® Pá 1.7.2011 8:09:55
Paráda, nejlepší by bylo zrekultivovat všechno, co začíná na slovo přírodní... Na sádrák sice nechodím chytat, ale znám plno lidí z města, co tam jdou po robotě odpoledne na chvilku sednout na rybky. Na betonovém chodníku pod lampou VO to bude úžasné... Ještě bych udělal kolem dokola cestu pro auta!
I když se jedná o dotaci, tak město evidentně neví co s prachama, když rozjebou 2 roky starý asfalt v Kyleškách a nebo se pak pouští do takových nesmyslných projektů na sádráku, které stojí kasu.... Typický příklad plýtvání peněz (zvracející smajl)
N Chrust - ® Čt 30.6.2011 20:07:02
No, já si myslím, že město myslí hlavně na to, aby se měly na čem vyřádit ty partičky navalenců, co chlastaj v krytu divoké zeleně.:)
N Ranař - ® Čt 30.6.2011 19:06:18
K čemu to vše bude, když se stejně voda zakalí a je hnusná, pomalu jak mlíko. Je vidět že někdo dostane zase super zakázku. Na to prachy jsou.
N nofish - ® Čt 30.6.2011 12:23:13
jn na ryby už si tam nikdo nezajde, protože tam zvýšíme komfort pro turisty a koupáče. Teď tam hospody mají asi malé tržby a lidi musí chodit pěšky k vodě....... Parník je ještě nenapadnul? Navrhnu.
N kiwi - ® Čt 30.6.2011 12:21:04
To bude ale hezké...Veřejné osvětlení, krásné červené plastové molo, asfaltové chodníčky, betonové břehy, nová zastřihnutá zeleň, páč ta stávající je málo zelená. Ach jo... Opava potřebuje asi další záplavy nebo co, aby nevymýšlela pi..viny!

[ Vstoupit do diskuse - 7 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Umrti

S litosti Vam oznamujeme,že nas dne 18.11.2016 opustil naš dlohiletý přìtel,rybàř pan
JIŘÍ LINKA
V organizaci působil od roku 1977 a od roku 1985 jako jednatel.
Přejeme...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniTipy na vánoční dárky

Za 89 Kč s DPH.
Naše tipy na (vánoční) dárky. Vyberte si z naší nabídky dárkových předmětů, poukazů a produktů, které se hodí (nejen) pod vánoční stromeček.


akce, rybareniKřeslo Fox Warrior Arm Chair

Za 1 599 Kč s DPH.
Pozor AKCE!!! Pohodlné křeslo s opěrkami a příjemným polstrováním Warrior Arm Chair od firmy Fox.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...