MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Sportovní rybaření: Borisov nachytal ryby o délce deseti metrů

Kategorie: Všeobecné

Spořice – Již po osmé se ve Spořicích zaplnila všechna místa kolem vodní nádrže. Konaly se í zde tradiční rybářské přebory.
Kdo měl prut, ten si mohl zachytat. V devět ráno se po registraci postavila na břeh vodní nádrže řada borců, kteří se snažili pochytat co nejvíce ryb o co největší délce. Do přeborů se kromě mužů zapojily také ženy a díky pěknému počasí rybářské klání přilákalo i řadu diváků.

http://chomutovsky.denik.cz/ostatni_region/sportovn​i-rybareni-borisov-nachytal-ryby-o-delce-d.html

 

rover - ®, 28.6.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJAF Capture Naviják Impact 400 2xGear

Za 1 549 Kč s DPH.
CAPTURE IMPACT 4000 – dvourychlostní naviják s volnoběžným systémem Novinka v našem sortimentu. Naviják, který posouvá rybolov do nové dimenze.


akce, rybareniJAF Capture Spacák Vostok

Za 1 959 Kč s DPH.
Prostorný a hřejivý spací pytel, který Vás nezklame v žádném počasí, včetně robustní tašky! Velmi hřejivý spacák s vnitřní hřejivou podšívkou a nepromokavou vrchní vrstvou Uvnitř spacáku je praktická kapsička na mobilní telefon nebo příposlech.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tomas-carpio.cz Tomas-carpio.cz

nejvyšší kvalita za nejnižší ceny pro naše kapraře. výběr toho nejlepšího od fox, rod hutchinson, shimano, carp spirit, dynamite baits, ace,...