MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Svátek rybářů na brněnském výstavišti

Kategorie: Všeobecné

V pořadí 13. mezinárodní výstava rybářských potřeb Rybaření letos opět zažije organizační změny: akce se vrací do svého původního formátu a samostatného pavilonu F. Výstava se uskuteční v areálu brněnského výstaviště v termínu 10.-13. března 2011.

Vyznavači tichého sportu si každý rok dávají dostaveníčko v Brně, kde je čeká kompletní přehlídka rybářských potřeb. Jedna z největších oborových prezentací v Evropě se těší stabilnímu zájmu vystavovatelů i návštěvníků. I letos se představí klíčoví dodavatelé a nejvýznamnější importéři rybářských potřeb z celé České republiky. Prezentovat se budou například AVITEX, BYRON GROUP CZ, David Koloušek, David Lužný - GRAFFishing & hunting, DOC FISHING, FIORD, s.r.o., FISHINGHOLIDAY, FISH-PRO (Mivardi), FLAJZAR, Gammarus, CHTCHELKALINE, Ing. Pavel Petr – ADLER, Jan Seidl, JP Šumperk, K1-fishing, KAJMAN CZECH, Ladislav Král, Lenka Veselá – TRADING (Grauvell), Lubomír Blažek - LB Fish, Ludmila Šustrová – CHYTIL, Lukáš Krása, MAX carp, Michal Kučera – MIKBAITS, MILFA FISHING INT, Raven International, RYBOLOV, Sportcarp Vápeník a Šaravec, VK TRADE a další. Účast dále zvažují firmy VM Feichtinger a LM - Saenger.

Vedle širokého sortimentu rybářského náčiní (pruty, navijáky, vlasce, háčky, zátěže, splávky, nástrahy a další) nebudou chybět ani doplňky jako nepromokavé oblečení, stany, deštníky, čluny a lodě či lodní motory. Prezentovat se budou rovněž časopisy, knihy a filmy s rybářskou tematikou či cestovní kanceláře specializované na rybářskou turistiku. Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program – mj. soutěže v poznávání ryb a rybářských dovednostech o atraktivní ceny, promítání filmů, tematické výstavy, ukázky rybolovných technik a přehlídky živých ryb v bazénech a jezírkách. Účast na doprovodném programu potvrdil i Jakub Vágner.

Mediálními partnery výstavy Rybaření 2011 jsou časopis Kajman a rybářský server MRK.cz

Mezinárodní výstava rybářských potřeb
10.–13. 3. 2011, Brno – Výstaviště
www.bvv.cz/rybareni

 

Martin M. - ®, 20.1.2011

Diskuse k bleskovce

N hraji - ® So 26.2.2011 18:30:31
Hiram >> těch 120 bylo vždycky, akorát se masivně uplatňovala sleva na 60 korun, vstupné 20,-Kč nepamatuji. Jízdenka na MHD bývala součástí vstupenky, ale to nezáleží jen na BVV ale i na dDopravním podniku
N Hiram - ® So 26.2.2011 18:28:19
Buď mě šálí smysly nebo pekelně zdražili vstupné?! Loni chtěli 20Kč a letos 120 a ještě neplatí jako jízdenka... Co vy na to?
N jambo - ® Čt 20.1.2011 19:37:51
Zdravím, tak to mám svátek v tom týdnu , oslavím to i výletem do Brna, už se těším :-))

[ Vstoupit do diskuse - 3 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDoprodej akčního sortimentu SHIMANO

Shimano za skvělé ceny! Poslední kousky na skladě, ale stále je z čeho vybírat. Využijte této akce a připravte se na novou sezónu.


akce, rybareniZfish Přístřešek Classic Shelter ZFP

Za 3 299 Kč s DPH.
Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek nejen na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter ZFP od Zfish ideální volbou.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Braunstar s.p. Rybářské potřeby - Braunstar s.p.

Ústí nad Labem, Moskevská 44