MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pstruhům a lipanům v Otavě nepomohl ani zákaz jejich lovu

Kategorie: Všeobecné

http://www.novinky.cz/domaci/222107-pstruhum-a-lipa​num-v-otave-nepomohl-ani-zakaz-jejich-lovu.html


Probuďte se!!!

 

ježdík - ®, 12.1.2011

Diskuse k bleskovce

N filip - ® Čt 13.1.2011 15:36:44
Narozdíl od pana Bíleho, jsem přesvědčen, že hájení nárůstu populace ryb, zvláště lipana pomohlo, alespoň co se porovnání počtu obsádky zde a ostatních části Otavy nebo ZPč "pstruhových" vod týče. Mám dojem, že v Západních čechách to je jediný revir s jiným režimem, k přírodě přeci jenom šetrnější. Bohužel i těchto pár kilometrů musí p. Bílý dát do toho správného HOSPODÁŘSKÉHO režimu, nic nesmí vybočit .... Takže za pár týdnů po odchájení pstruha a poté lipana to bude zít prázdnotou jako zbytek ZPč pstruhovek. ještě tam povolí i mrtvou rybičku jako jinde ... Je to lhaní do vlastní kapsy a další krok v Zpč zpět do pravěku, stejně jako předcházející povolení lovu na mrtvou rybičku na P revírech a uvolnění limitů ponechaných ryb. Absolutně nechápu o co jim jde ...
N F4nky - ® St 12.1.2011 18:52:20
Kdyby se mohli aspoň ty kormoráni střílet, bych ho klidně i ochutnal xD
N SOPTIK 52 - ® St 12.1.2011 14:56:13
ježdík - >> hezky jsi to pod to napsal : brobuďte se,,,, všiml jsem si,že ten odborník z Vodňan je už vzbuzený dost.Popsal to tak,jak to ve skutečnosti je.Ještě aby dokazál a nebo my všichni dokázali,vzbudit i ty ,co o tom opravdu rozhodujou.A nebo se čeká,až bude vyhlášenej poplach??? a najednou zjistíme,že už nemáme co hasit?
N Salmo1 - ® St 12.1.2011 14:17:21
...mi neříkejte, že někdo čekal jiný výsledek, já tedy rozhodně ne.Už jenom nastavení lovu, dohazování krmné ryby a další veletoče jasně ukazují nepochopení celé situace.Jestli má někdo pocit, že ono se to nějak samo vyřeší a bez práce budou lítat koláče a pečené kachničky, tak nebudou a na to můžete vzít jed,... nebudou.
N Zden1 - ® St 12.1.2011 12:54:17
Ale zapomíná p.funkcionář,že se tam ty tři roky vesele chytalo,vláčelo,že nebyli schopni ani zakázat protihroty,limitovat aspoň někde brodění, a když se to slavnostně otevřelo,nebyli schopni ani zachovat rybářský řád co byl předtím,t.j. lipan 32,pstruh potoční 30. Ať ti funcionáři jdou v Plzni na nábřeží,koukají se na kormorány a vypravují si o lovu na rybičku a jak dostali Otavu 6 za korunu.Ať už jdou pryč a dělají něco jiného! Třeba měli jet do Čepic a plašit kormorány,aby jejich práce byla smysluplná.
N grizzly72 - ® St 12.1.2011 12:46:25
nasadíme tam kapry, ať je co chytat
N zgrunecek - ® St 12.1.2011 12:43:01
Budeme krmit chráněný,přemnožený "ohrožený"druh,na našem území kriticky ohroženým a původním druhem.To je logika hodná úředníka evropského parlamentu.Mě je z toho k blití.
N Řízek 29,76 - ® St 12.1.2011 12:05:42
nebyl tam vubec, ted je tam sporadicky, tedy evidentne zadne zlepseni, tedy zrusime.
logika veci mi jaksi unika.

[ Vstoupit do diskuse - 8 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCralusso Cloudy Mini boilies 8x12 mm

Za 106
Plovoucí mrakující válečky vhodné zejména pro lov s method feederovými krmítky či lehkou kaprařinu. Tato plovoucí nástraha ve vodě dělá velmi atraktivní mrakovou a dle příchutě i pachovou stopu. Jedná se o jedinečný produkt, který velmi zefektivní Váš lov.


akce, rybareniCralusso Cloudy Mini boilies 8 mm

Za 106
Plovoucí mrakující boilies vhodné zejména pro lov s method feederovými krmítky či lehkou kaprařinu. Toto plovoucí boilies ve vodě dělá velmi atraktivní mrakovou a dle příchutě i pachovou stopu. Velmi silné kvalitní aroma dělá tuto nástrahu maximálně atraktivní.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...