MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pstruhům a lipanům v Otavě nepomohl ani zákaz jejich lovu

Kategorie: Všeobecné

http://www.novinky.cz/domaci/222107-pstruhum-a-lipa​num-v-otave-nepomohl-ani-zakaz-jejich-lovu.html


Probuďte se!!!

 

ježdík - ®, 12.1.2011

Diskuse k bleskovce

N filip - ® Čt 13.1.2011 15:36:44
Narozdíl od pana Bíleho, jsem přesvědčen, že hájení nárůstu populace ryb, zvláště lipana pomohlo, alespoň co se porovnání počtu obsádky zde a ostatních části Otavy nebo ZPč "pstruhových" vod týče. Mám dojem, že v Západních čechách to je jediný revir s jiným režimem, k přírodě přeci jenom šetrnější. Bohužel i těchto pár kilometrů musí p. Bílý dát do toho správného HOSPODÁŘSKÉHO režimu, nic nesmí vybočit .... Takže za pár týdnů po odchájení pstruha a poté lipana to bude zít prázdnotou jako zbytek ZPč pstruhovek. ještě tam povolí i mrtvou rybičku jako jinde ... Je to lhaní do vlastní kapsy a další krok v Zpč zpět do pravěku, stejně jako předcházející povolení lovu na mrtvou rybičku na P revírech a uvolnění limitů ponechaných ryb. Absolutně nechápu o co jim jde ...
N F4nky - ® St 12.1.2011 18:52:20
Kdyby se mohli aspoň ty kormoráni střílet, bych ho klidně i ochutnal xD
N SOPTIK 52 - ® St 12.1.2011 14:56:13
ježdík - >> hezky jsi to pod to napsal : brobuďte se,,,, všiml jsem si,že ten odborník z Vodňan je už vzbuzený dost.Popsal to tak,jak to ve skutečnosti je.Ještě aby dokazál a nebo my všichni dokázali,vzbudit i ty ,co o tom opravdu rozhodujou.A nebo se čeká,až bude vyhlášenej poplach??? a najednou zjistíme,že už nemáme co hasit?
N Salmo1 - ® St 12.1.2011 14:17:21
...mi neříkejte, že někdo čekal jiný výsledek, já tedy rozhodně ne.Už jenom nastavení lovu, dohazování krmné ryby a další veletoče jasně ukazují nepochopení celé situace.Jestli má někdo pocit, že ono se to nějak samo vyřeší a bez práce budou lítat koláče a pečené kachničky, tak nebudou a na to můžete vzít jed,... nebudou.
N Zden1 - ® St 12.1.2011 12:54:17
Ale zapomíná p.funkcionář,že se tam ty tři roky vesele chytalo,vláčelo,že nebyli schopni ani zakázat protihroty,limitovat aspoň někde brodění, a když se to slavnostně otevřelo,nebyli schopni ani zachovat rybářský řád co byl předtím,t.j. lipan 32,pstruh potoční 30. Ať ti funcionáři jdou v Plzni na nábřeží,koukají se na kormorány a vypravují si o lovu na rybičku a jak dostali Otavu 6 za korunu.Ať už jdou pryč a dělají něco jiného! Třeba měli jet do Čepic a plašit kormorány,aby jejich práce byla smysluplná.
N grizzly72 - ® St 12.1.2011 12:46:25
nasadíme tam kapry, ať je co chytat
N zgrunecek - ® St 12.1.2011 12:43:01
Budeme krmit chráněný,přemnožený "ohrožený"druh,na našem území kriticky ohroženým a původním druhem.To je logika hodná úředníka evropského parlamentu.Mě je z toho k blití.
N Řízek 29,76 - ® St 12.1.2011 12:05:42
nebyl tam vubec, ted je tam sporadicky, tedy evidentne zadne zlepseni, tedy zrusime.
logika veci mi jaksi unika.

[ Vstoupit do diskuse - 8 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrsačky Prologic Max5 Nylo-Stretch Chest Wader

Kvalitní prsačky od firmy Prologic ve stylovém kamuflážovém provedení.


akce, rybareniBrolly Exclusive 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

Za 3 870 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez dopravného.Nové propracované brolly od Giants Fishing, které bylo vyvíjeno pro dosažení maximální funkčnosti a komfortu. Nyní za nepřekonatelnou zaváděcí super cenu + stolek.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!