MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pláničtí rybáři si staví nové sádky

Kategorie: Všeobecné

Plánice – Dvěstěpadesátičlenskou základnou a vlastním rybářským areálem Červený Mlýn se pyšní organizace Českého rybářského svazu v Plánici.
„Výlovy a prodej ryb jsou hlavním zdrojem příjmů pro naši organizaci. Protože však chceme dodávat čerstvé ryby i na stůl obyvatel Plánicka, rozhodla se naše organizace vybudovat v našem areálu nové sádky. Tato investiční akce vyjde zhruba na 300 tisíc korun a práce na jejich výstavbě budou dokončeny v těchto dnech. Nové sádky ale nebyly jedinou naší investiční akcí. Realizujeme také revitalizaci náhonu Červený Mlýn, což je akce téměř za tři miliony korun. Naše organizace se na stavbě podílí 10 %. Tyto prostředky jsme získali z evropských dotací, a to z fondu životního prostředí,“.

http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region/planicti-ry​bari-si-stavi-nove-sadky20101006.html

 

foxxx - ®, 7.10.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Dokonalá série prutů.

Materiály, které byly použity pro vznik těchto prutů zaručují vysokou odolnost při zachování pružnosti a nízké váhy. Nádherná akce masivního blanku dokáže odebrat sílu i těm nejbojovnějším rybám.


akce, rybareniOKUMA Custom Black akce + 1000m vlasce zdarma!

Za 3 798 Kč s DPH.
Propracovaná novinka od značky OKUMA. Nyní při zakoupení 2 kusů ve speciální akci spolu s 1000m vlasce značky PROLOGIC v hodnotě 620 Kč zcela zdarma!


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR – rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

internetový obchod, specializovaná kamenná prodejna, půjčovna rybářských člunů. připravili jsme si pro vás rybářský sortiment od nejlepších...