Nádobíčko - ostatní - signalizátory záběrů
Ultracarp Okma, So 15.1.2005 17:57:20 Uvedený výrobek je super včetně servisu.
Používám i org. dálkový příposlech a funguje na 1.
vlastin, St 31.5.2006 7:55:01, Známka: 1 mam 2 ks pritom kazdy funguje jinak ,pri zapnuti se spusti padakovy ton jako pri zaberu ,servis nechce opravit prochazka jiri, So 17.2.2007 13:30:22, Známka: 3 Vlastním tyto hlásiče několik let - 3x Sens a 2x Top. Nic jim nemůžu vytknout. Fungují jak mají i když několik dní prší. Na výdrž baterií si také nemůžu stěžovat. Prostě musím dát jedničku s hvězdičkou. Locarp, Ne 26.7.2009 8:51:55, Známka: 1 ...už žádné pípáky od této firmy,ze šesti ks funguje pořádně jen jeden,podotýkám až po záruční době... vydrab, Pá 6.8.2010 19:07:04, Známka: 5 |
TREND 3+1 Digital Set foxxx, Ne 1.8.2010 11:01:43 |
Signalizátory s příposlechem Martin Postl, Čt 17.4.2003 20:27:56 DBX 083 priposluch ma chybu ze moc ale moc rychchlo vybija baterky
som dost sklamany ale ze na DBX 093 chyba bola odstranena viete niekto ako to vlastne je
to ma dost sklamalo az moc azerus, So 26.6.2010 1:55:25, Známka: 4 |
XS2 Stepa23, Po 3.5.2010 16:44:02 |
Fishtron SX1 Cerebro, Út 13.4.2010 22:30:32 |
Flajzar ultra carp top Lauri, Út 20.1.2009 12:34:48 Použivám tieto signálky už 9 rokov, 100% spolahlivosť pri dažde vlhku, v zime v lete. Tento rok som si kúpil príposluch 4-kanál. Hádam nesklame tak ako sinnalizátori, ktoré šlapú na "1" a to mi spadli do vody a po 5 min.som ich vytiahol ufukal a píííípali dalej.. franto1231, Čt 7.1.2010 9:38:21, Známka: 1 ![]() jsou opravdu 100% spolehlivé jenom mi vadí malá svítivost nočního pozičního světla. Best Carp, Čt 7.1.2010 9:42:44, Známka: 2 |
Signalizátor Sema Magneto WTD skyppy, St 31.1.2007 21:56:31 To co napsal Skyppy je opsaný reklamní slogan z časopisu.Tí nechci říct že to neplatí,ale pro trochu objektivní recenzi je potřeba alespoň 1 sezona.Tento výrobek je na trhu zatím velmi krátkou dobu na objektivní posouzení. Martin Vašátko, Čt 1.2.2007 13:24:40, Známka: 3 Desing nemusí vyhovovat každému,ostatní parametry jsou srovnatelné i s těmi signalizátory, které se prodávají za cenu televizoru a.j. Ano u některých členů "rybářské rodiny"tyto předražené výrobky zatím nacházejí odbyt.Kdo má potřebné informace,bude se mnou zřejmě souhlasit. Lhotský Zdeněk, Út 29.5.2007 13:34:45, Známka: 1 Pořízeny jen jako náhradní k Foxům díky tomu že kamarád nechal své doma tak prošli čtrnácti denní zátěží v dešti.Veškeré funkce bez chyby.Takže docela milé překvapení v opravdu extrémních podmínkách. bird2, Po 16.6.2008 18:34:05, Známka: 1 baterie max tři dny Trol11, Ne 19.7.2009 19:17:24, Známka: 4 Mám je druhým rokem a zatím bez problémů. Baterky jsem zatím neměnil. To co píše Trol11 platí pro příposlech který opravdu nechutně žere baterie. Koupil jsem nabíjecí 9V baterii a před každou výpravou ji nabiju a mám klid, vydží v provozu i 14 dní. mcmila, So 24.10.2009 14:22:20, Známka: 2 Tyto pípaky mám taprve pár měsíců a zhodnotit je můžu zatím kladně.Fungují precizně a to i ve velkém dešti.O příposlechu VRC se tady píše,že žere baterky.To můžu jen potvrdit,za dvacet hodin vybitá. draveček, So 24.10.2009 15:38:30, Známka: 2 Mám je,ale myslím,že mají ještě co vylepšovat.Když je zapnu tak je občas musím přemlouvat aby začali fungovat,odposlech je žrout baterii.Mám je první sezonu a budu asi kupovat jinou značku.Moc mi nesedí ctira, So 19.12.2009 16:37:27, Známka: 3 |
Super squad, St 23.8.2006 15:59:33 Mám je už asi šestou sezónu a naprosto bez problému i dešti funguji jak mají robertbrand, Čt 17.9.2009 12:29:17, Známka: 1 |
Minimag TD NeBeroun alias Qwerty81, Ne 30.8.2009 19:29:44 dobře řvou baterii jsem celý rok neviměnoval ale někdy při zapnutí nefunguje tak to musím zkoušet víckrát jinak v poho petr.fish, Út 15.9.2009 21:26:13, Známka: 2 |
The Impulse WLX Set foxxx, Út 18.8.2009 21:59:56 |
připoslech Polp, So 15.1.2005 18:18:31 Příposlech mě nikdy nezklamal, výdrž baterií dlouhá hodně přes jednu sezónu. Za sezónu chytám přibližně měsíc nonstop + 30 jednodeních vycházek ). Nikdy jsem nechytil okolní hlásiče. Parťák používají stejný a má také jen kladné zkušenosti. Locarp, Ne 24.5.2009 17:13:40, Známka: 1 Dlouhá výdrž baterií,dlouhý dosah,absolutně bezproblémový provoz. škudy, So 30.5.2009 12:14:20, Známka: 1 TED O VIKENDUMI NA PRIJIMAC ASI 10 MINUT MIRNE PRSELO A JE TO NA POSLANI NA OPRAVU,HODNE ME TO SKLAMALO NEPOMOHLO ANI VYSUSENI,NECAPU ZE TO NEKDO MUZE TAKHLE UDELAT VEC KTERA SE POUZIVA U VODY ABY NEBYLA VUBEC ODOLNA VUCI VODE PADLO NA TO FAKT JEN PAR KAPEK,VICKEM JAK SE VKLADAJI BATERIE TAM HNED VNIKLA VODA A PRIPOSLECH JE HOTOVEJ TAK NACHAPU VAS CO TADY NA TO PĚJETE JEN SAMOU CHVALU ME TO ZKLAMALO ppjencakm, Po 8.6.2009 10:19:04, Známka: 5 Mně už zmoknul několikrát a pořád jede úplně na pohodu. Za mně jedna. toom, Po 8.6.2009 21:29:59, Známka: 1 dosach super,zatím mně nezklamal a to ho hlavně používám za deště.A ty baterky řeším nabiječkou.Za ty prachy.....pro mně jednička!!!!!! kaštan01, Po 8.6.2009 21:56:39, Známka: 1 |
ULTRACARP PLUS ČÁPIK, So 5.1.2008 13:59:54 Skvely vyrobek za skvelou cenu. Vlastnim Ultracarp Top TX i s priposlechem a mohu jen vrele doporucit. Zlaty Cesky rucicky. koci66, So 5.1.2008 17:17:47, Známka: 1 Super, mám je čtvrtým rokem, nemaj chybu. VENTO, Út 8.1.2008 19:10:01, Známka: 1 úspora,spolehlivost. Dvě základní a vlastně jediné věci,které člověk potřebuje od hlásičů. škudy, So 30.5.2009 12:24:55, Známka: 1 |
DINGO 3 mado, Ne 22.1.2006 13:17:49 mám signalizátory dingo 3, mám je dva a půl roku, nemůžu si stěžovat, je to fakt super misak, Pá 21.4.2006 9:39:26, Známka: 1 ![]() Jeden nekdy nejde zapnou,pri vysi hlasitosti vydava divny zvuky,druhy slape dobre,ale budu menit za jine signalizatory,uz nemuzu vydrzet ten prisernej zvuk,nepipe ale prehraje jenu melodyji. chleeb, Čt 14.9.2006 12:32:21, Známka: 4 Taky sem si u těchto signalizátorů neměl naco stěžovat, dokud nepřišly mrazy!!! Prostě zamrznou. A když se člověk ani v noci nemuže schovat do bivaku, aby se ohřál, a musí být pořád u prutů, tak je to docela děs Eli, Čt 19.3.2009 10:49:49, Známka: 4 |
BBB Knedla, Pá 17.10.2008 13:56:44 |
neviem Knedla, Pá 17.10.2008 13:48:55 |
MAGNETO TS T.O.M., Pá 2.3.2007 20:45:42 Práve preto som sa rozhodol pre MinimagTS. Len mám obavy kolko vydrží tá maličká 12V bateria. ..Doteraz som používal staré Corbasy, boli to snéď prvé indikátory čo sa objavili na trhu. V tej dobe to bola špička, no dnes už nesplňajú parametre. Keď prší, treba to zakryť, inak zachrípnu a treba ich rozobrať a vysušiť. Tiež sú veľké a 9V baterku pri nonstop love vydoja za 4-5 dní. Alkalická vydrží čosi dlhšie, ale záleží na výrobcovi. Takže teraz idem do Sema MinimagTS,..... findi1, Ne 4.3.2007 18:08:45, Známka: 4 signalizátory sema vřele doporučuji jejich první řadu rx mám už třetí sezonu před nimi sem měl fox mx. přežili veškeré poryvi počasí a baterky vydrží celou sezonu bez problémů.někdo namítá jejich dizain ale to ryby nechytá ale to co je na háčku MEJLA, Pá 15.6.2007 22:27:16, Známka: 1 OMLOUVÁM SE ZA CHYBNÉ OZNAČENÍ MÍCH STARÝCH HLÁSIČŮ -SPRÁVNÉ OZNAČENÍ JE -ZR- A NE RX A MIMOCHODEM SEM SI POŘÍDIL MAGNETA TS A SEM SNIMI NADMÍRU SPOKOJENEJ MEJLA, Pá 22.6.2007 18:42:57, Známka: 1 DOU Z BARÁKU ,TAKOVOU RADOST SEM Z NICH MĚL MÁM S NIMI ODCHYTÁNO PÁR RYBAČEK ODEŠLA REGULACE CITLIVOSTI A BATERKY NESTAČÍŠ MĚNIT, A TO NEMLUVÍM O POZIČNÍCH DIODÁCH KTERÉ NEJDOU VYPNOUT TAK SEM JE NECHAL VYPÁČIT SAMOZŘEJMĚ ZÁRUKA V ČUDU VRACÍM SE K FOXIKŮM mejla, Pá 30.5.2008 17:42:56, Známka: 5 koupil jsem je na začátku září/08, zatím po dvou výravách a několikadenním ceďáku nemám co bych jim vytknul - vyhovují mi i poziční světla. Velkost je mi lhostejná - preferuji funkčnost...Seřízení citlivosti je výborné pokud je užívám na dravce - položená s rybičkou nebo kaprařina na řece. Wamp, Po 6.10.2008 12:07:31, Známka: 1 |
Forest 1, Po 1.5.2006 17:13:25 Mám ty samé druhým rokem, plná spokojenos a zmokl jsem s nimi mnohokrát. Kulik, Čt 4.5.2006 7:52:16, Známka: 3 zmoknete,trochu vic-kraťas!/vysušeni,odbahněni
potenciometr-neni vipinač
baterie/dobrá výdrž kaprpetr, Ne 10.9.2006 11:40:36, Známka: 5 moc pěkný přístroj... přesně tento model mám už několik dlouhých let a pořád funguje... dokonce s původní baterií... zmokl již několikrát a nepozoruju žádný negativní dopad na funkci (ani rostlináře)... za ty prachy je to slušná poměr cena/výkon... vypínač baterie to má přímo v poťáku regulace hlasitosti a tedy není třeba dalšího... MrKos, Čt 14.9.2006 12:53:46, Známka: 1 Zhodou náhod používa kamarát tento signalizátor a nemôže si vynachváliť. MrKos, bodaj by ti nevidržal, keď ho máš uložený doma niekde v kútiku a používaš len plavačku. Ale tak to má byť.:-) TGH, Po 18.8.2008 9:05:39, Známka: 1 |
el. signalizátor záběrů SBI 862 xycht, Pá 27.8.2004 18:45:37 Mám je druhou sezonu a zatim bez závady až ten divnej zvuk proto dvojka wena, St 9.7.2008 23:58:03, Známka: 2 |
ultracarp multicolor soulfly, Po 7.1.2008 17:41:50 |
Carp Sounder CS5 Killer, St 15.11.2006 21:24:36 |
Kde to žije - všechna témata
12:57ATTs hlásiče a ATTx příposlech 527
11:32Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31Rybáři vs ochránci přirody 41
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...




























