Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

hofi - Profil | So 31.10.2015 22:14:41

30.10.2015 - SK
Penová nástraha čierno- žltej farby umiestnená 3m nad dnom / 11m hĺbka / mi priniesla krásneho lysca s váhou 20,10kg. Kapor mi vpálil do potopeného stromu, odkiaľ sa mi ho zo šťastím podarilo vyštrikovať, čo tento zážitok zdvojnásobilo. >> Stránka diskuse

    hofi - Profil | So 22.8.2015 18:31:44

    22.8.2015 - zväzová voda SK
    Pokiaľ sa ulový ,,zlatá rybka,, na súkromnej vode nie je to nič výnimočné, ale na zväzovke je to pekné krekvapko :-) >> Stránka diskuse

      hofi - Profil | So 8.8.2015 13:59:38

      7.8.2015 - zväzová voda SK
      Celú noc to ani nepíplo, až ráno jedna jazda. Voda má na hladine 27,8 stupňa a teplotu vzduchu radšej nepozerám :-) >> Stránka diskuse

        hofi - Profil | Ne 26.7.2015 19:39:13

        25.7.2015 - zväzová voda SK
        Nebol najväčší, ale zaujímavý. / fotené samospúšťou / >> Stránka diskuse

          hofi - Profil | So 4.7.2015 16:41:14

          4.7.2015 - zväzová voda SK
          Dnes pred východom slnka prišiel záber a hneď bol dnešný deň krajší :-) >> Stránka diskuse

            hofi - Profil | Ne 28.6.2015 22:45:45

            15.6.2015 - zväzová voda SK
            Túto rybu som chytil pred 7 rokmi na váhe 14,3kg.
            Teraz mala len o 0,7kg viac, ale spravila mi nesmiernu radosť.
            Tento kaprík je veľmi opatrný a neviem o nikom, kto by ho v priebehu tých 7 rokov ulovil :-) >> Stránka diskuse

              hofi - Profil | St 3.6.2015 23:23:41

              31.5.2015 - zväzová voda SK
              Jedna z posledných veľkých rýb, ktoré ešte zostali po minuloročných ,,jatkách,, na jednom miestnom štrkovisku. Dúfam že táto ryba tam dlho vydrží a neskončí ako mnohé iné na pekáči... >> Stránka diskuse

                hofi - Profil | So 16.5.2015 21:48:39

                15.5.2015 - zväzová voda SK
                Včera sa u nás začala sezóna na stojatých vodách. Prví deň som si nemohol nechaj ujsť a oplatilo sa. 10min pred koncom povolenej doby lovu mi prišla pekná jazda na konci ktorej bol tento 16,8kg šupináč.
                Zdolávačka trvala neskutočných 40 minút a tento kapor mi dával riadnu ,,sódu,,.
                Po 30 minútach zdolávania som presvedčil sám seba že na prúte mám sumca a nie kapara :-)

                fotené samospúštou >> Stránka diskuse

                  hofi - Profil | Ne 10.5.2015 16:41:50

                  9.5.2015 - zväzová voda SK
                  Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                  Včera bol môj veľký deň a šťastena si na mňa poriadne zasadla.
                  20min pred koncom preteku som dostal na breh lysca s váhou 16,375kg čo mi zabezpečilo prvé miesto. Na druhé miesto som ,,nechtiac,, odsunul kamaráta Kosťa s kaprom 12,975kg.
                  Na tomto preteku sa zúčastnilo 180 pretekárov z celého slevenska >> Stránka diskuse

                    hofi - Profil | Ne 5.4.2015 23:52:28

                    1.4.2015 - taliansko
                    Prvého apríla sa na mňa usmialo šťastie. Asi 10m od brehu mi v 8m hĺbke zabral tento ,,italský hřebec,,
                    Penová nástraha 2cm nad dnom nadipovaná v arome a sladidle. Olovo obalené method mixom. 26,10kg. >> Stránka diskuse

                      hofi - Profil | So 31.1.2015 22:38:18

                      31.1.2015 - zväzová voda SK
                      Posledný deň prívlačovej sezóny 2014-2015. Krásne pkčasie a ryby pri chuti. >> Stránka diskuse

                        hofi - Profil | Ne 18.1.2015 19:38:04

                        18.1.2015 - zväzová voda SK
                        Konečne nefúkal vietor a dalo sa ísť na vodu.
                        Jeden záber po 6h strávených na vode, ale stál za to :-) >> Stránka diskuse

                          hofi - Profil | So 20.12.2014 21:19:10

                          20.12.2014 - zväzová voda SK
                          Po celodennej víchrici sme mali toho dost a po 7 záberoch sme to cheli už zabalit. Posledné nahodenie prinieslo naj rybu dnešného dňa. >> Stránka diskuse

                            hofi - Profil | Po 24.11.2014 18:18:42

                            15.11.2014 - zahraničná štátna voda
                            Pred odchodom na poslednú tohtoročnú výpravu by ma ani nenapadlo, že najväčšiu rybu ulovím na 8m nádvazec v 15m hĺbke. Počas 3 dní som dostal na breh 5 rýb a iba jediná zabrala z dna. Teplota vody bola 13 stupňov a kapor sa nechal oklamať na 15mm penovú nástrahu žlto-čiernej farby. 21,65kg ma utvrdilo v tom, že na Zig Rig sa nechytajú iba malé ryby. >> Stránka diskuse

                              hofi - Profil | Út 18.11.2014 0:17:33

                              16.11.2014 - zahraničná štátna voda
                              Predĺžený víkend strávený na rybách na /zrejme/ poslednej tohtoročnej výprave. Nástraha 20mm + 14mm Pop Up. teplota vody 13 stupňov. >> Stránka diskuse

                                hofi - Profil | St 8.10.2014 21:25:52

                                4.10.2014 - zahraničná štátna voda
                                Ak je ryba niečím odlišná od ostatných, poteší dvojnásobne! >> Stránka diskuse

                                  hofi - Profil | Po 6.10.2014 19:06:54

                                  4.10.2014 - zahraničná štátna voda
                                  Poslednou rybov výpravy bol tento riadkač. Nebola to najväčšia ryba, ale jedna z najkrajších. >> Stránka diskuse

                                    hofi - Profil | Pá 15.8.2014 14:23:27

                                    12.8.2014 - čistá voda
                                    V ľavej ruke GoPro a v pravej foťák.
                                    Málokedy sa však podarí, aby ryby priplávali takto blízko.
                                    Ale keď spolupracujú, dá sa zvládnuť oboje naraz :-)
                                    >> Stránka diskuse

                                      hofi - Profil | Čt 7.8.2014 21:03:10

                                      7.8.2014 - zväzová voda SK
                                      Radosť z fotografie bola väčšia ako z úlovku :-) >> Stránka diskuse

                                        hofi - Profil | St 16.7.2014 23:02:06

                                        12.7.2014 - Zemník-Bodovka
                                        Na víkendových pretekoch na Bodovke sa podaril aj jeden krajší amur.
                                        Čísla nám síce nepriniesol, keďže sa bodoval iba kapor,ale aj napriek tomu takáto ryba vždy poteší. Zabral na 10mm PopUp. Použitý háčik č.10 >> Stránka diskuse

                                          hofi - Profil | Po 7.7.2014 22:33:59

                                          7.7.2014 - zväzová voda SK
                                          Čistá voda ako v akvárku!!! Radosť fotiť :-)
                                          Tento sumček /cca 90cm/ ťahal za sebou utrhnutú montáž s 15m silonom. Podarilo sa mi ho pod vodou chytiť a oslobodiť. >> Stránka diskuse

                                            hofi - Profil | So 5.7.2014 23:15:03

                                            4.7.2014 - zväzová voda SK
                                            Včera som boilies vymenil za pijavice a do ruky zobral vábničku. Jeden záber som premrhal ale druhý už úspešne premenil. 169cm fúzač potešil. dúfam že nenatrafí na ,,potápača,, s harpúnou a o rok sa s ním opäť stretnem :-) >> Stránka diskuse

                                              hofi - Profil | Út 3.6.2014 18:43:37

                                              31.5.2014 - zahraničná štátna voda
                                              Prvá tohtoročná výprava sa celkom vydarila.
                                              22,4kg >> Stránka diskuse

                                                hofi - Profil | So 10.5.2014 23:09:04

                                                9.5.2014 - južné Slovensko
                                                5m od brehu na 24mm boilies v dipe.
                                                Razantný záber, ktorý mi takmer strhol udicu do vody.
                                                Užil som si krásny súboj s bojovným šupináčom. /18,1kg / >> Stránka diskuse

                                                  hofi - Profil | Po 28.4.2014 23:19:56

                                                  22.4.2014 - južné Slovensko
                                                  Pekné počasie a dobrá rybačka. Bojoval ako čert, ale podarilo sa. /19,1kg /
                                                  Nástraha: 24mm dipované boilies. >> Stránka diskuse

                                                    hofi - Profil | Pá 14.3.2014 22:34:53

                                                    14.3.2014 - zväzová voda SK
                                                    Posledný deň končiacej sa sezóny na zväzových stojatých vodách, som si nemohol nechať ujsť. Bolo nádherné počasie a pol dňa som presedel v tričku s krátkym rukávom, čo na polovicu marca nebýva zvykom. Ryby dnes opäť spolupracovali a podarilo sa mi uloviť jak šupináča, tak aj jedného krajšieho lysca. Bol to krásne strávený deň pri vode, navyše s mojim otcom.
                                                    Teraz nás čaká dvojmesačná pauza a hlavná časť sezóny 2014 sa začína od 15.mája >> Stránka diskuse

                                                      hofi - Profil | Čt 13.3.2014 22:31:50

                                                      12.3.2014 - zväzová voda SK
                                                      Teplota vody pomaly stúpa a medzi násadovými kapríkmi sa občas podarí aj niečo krajšie.
                                                      Nástraha 14mm PopUp /fotené samospúšťou / >> Stránka diskuse

                                                        hofi - Profil | So 22.2.2014 20:34:08

                                                        22.2.2014 - zväzová voda SK
                                                        Dnešní deň 22.2.2014 si zrejme dobre zapamätám.
                                                        Tohtoročná slabá zima ma vyhnala k vode vyskúšať niečo uloviť.
                                                        To že po dvoch násadových kapríkoch príde ,,KRÁL ,, vody, sa mi ani nesnívalo. 114cm a 28,37kg nesmierne v tomto období potešil! Záber prišiel na 14mm PopUp, nadipovaný v aróme a vyváľaný v obaľovacom prášku. >> Stránka diskuse

                                                          hofi - Profil | Čt 23.1.2014 22:50:34

                                                          23.1.2014 - zväzová voda SK
                                                          Dnes sa konečne na mňa usmiala ,,pani šťastena,, :-) >> Stránka diskuse

                                                            hofi - Profil | Út 31.12.2013 16:20:59

                                                            31.12.2013 - zväzová voda SK
                                                            Kamarát Ferino dnes ukončil poslednú tohtoročnú rybačku vo veľkom štýle!!!
                                                            Gratulujem k novému osobáčiku :-) >> Stránka diskuse

                                                              hofi - Profil | Pá 27.12.2013 22:22:37

                                                              27.12.2013 - zväzová voda SK
                                                              Dnes to 2x koplo. 1x premenený záber, druhý mi padol počas zdolávania. >> Stránka diskuse

                                                                hofi - Profil | Čt 5.12.2013 18:57:40

                                                                4.12.2013 - zväzová voda SK
                                                                Jeden záber za 6h prívlače, ale potešil. >> Stránka diskuse

                                                                  hofi - Profil | St 20.11.2013 11:08:03

                                                                  19.11.2013 - zväzová voda SK
                                                                  Žiadny obor, ale s blížiacim sa koncom sezóny, každá ryba cez 10kg nesmierne poteší. >> Stránka diskuse

                                                                    hofi - Profil | St 13.11.2013 20:58:42

                                                                    9.11.2013 - zahraničná štátna voda
                                                                    Parádna rozlúčka a možno aj moja posledná väčšia ryba tejto sezóny. / 21,2kg / >> Stránka diskuse

                                                                      hofi - Profil | Po 11.11.2013 11:24:26

                                                                      8.11.2013 - zahraničná štátna voda
                                                                      Asi najkrajšia ryba /zrejme poslednej / výpravy, bol pre mňa tento ,,dvojfarebňák,, :-) >> Stránka diskuse

                                                                        hofi - Profil | So 2.11.2013 20:34:21

                                                                        2.11.2013 - miestna voda SRZ
                                                                        Dnes som vymenil guličky za gumičky a niečo sa aj podarilo. >> Stránka diskuse

                                                                          hofi - Profil | Čt 31.10.2013 19:03:16

                                                                          30.10.2013 - zväzová voda SK
                                                                          Po rybách v rozmedzí 2 - 8kg sa podaril aj jeden z tých, aký sa nechytajú každý deň. /17,05kg / a vyčaroval úsmev na tvári :-) >> Stránka diskuse

                                                                            hofi - Profil | Út 29.10.2013 19:22:20

                                                                            29.10.2013 - zväzová voda SK
                                                                            Dnes som testoval nové ďialkové ovládanie k fotoaparátu :-) >> Stránka diskuse

                                                                              Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.