la picada del siluro by yuri grisendi

Diskuse k rybářskému videu la picada del siluro by yuri grisendi

Autor diskuse: Bubla:-) - Profil , 10.11.2010

mik UTD - Profil | St 26.1.2011 14:30:00

Koumal jste někdo uchycení k prutu? Ted jsem koupil objímky na měd a zdá se mi to dosti tvrdé.

    Bubla:-) - Profil | St 19.1.2011 18:02:52

    hakin >> no nevim co presne ta antenka je ale urcite to nebude nakej kulickovej spinac nebo tak neco.je to dobre udelane.i ta guma s tou kulickou proti odmrsteni prutu je sikovne.kdybych umel nemecky napsal bych mu ale neumim.

      hakin - Profil | St 19.1.2011 17:31:20

      Bubla:-) >> To vyzerá na klasický hlasič s otrasovym čidlom, take ake som zhanal.

        Bubla:-) - Profil | St 19.1.2011 13:21:47

        tady davam dalsi supr napad kterej funguje.bohuzel nevim jak...http://www.youtube.com/watch?v=EfK6-yrQcpE

          mik UTD - Profil | St 12.1.2011 19:41:54

          http://www.youtube.com/watch?v=Fyt3MfXNv_s



          Domácí výroba.......hodnota cca 200kč

            Dida - Profil | Út 11.1.2011 8:10:34

            Co jsem koukal tak tuto věcičku na prutech měli na Ebru hlavně Rumuni, skoro všichni, ale pípalo jim to i ve větru a vlnách. Toto video je točený zrovna za klidný hladiny což na Ebru je málokdy, ale zase to asi neztratíš při záseku jako rolničku, ta ti kolikrát spadne do vody a už jí nenajdeš.

              Holátko - Profil | St 24.11.2010 7:47:21

              Ečko >> Taky by mne ten odkaz zajimal. Letos sem prisel o par zaberu kvuli tomu, ze prut se sice ohnul jako na tomto videu, ale rolnicka ani necinkla. Nez sem k tomu dobehl, tak byl sumec pric. Tento pipak by takovy zaber urcite pekne zahlasil :-)

                Bubla:-) - Profil | Pá 19.11.2010 20:21:14

                Ečko >> hod sem odkaz prosim te.

                  Ečko - Profil | Pá 19.11.2010 19:45:05

                  Bubla:-) >> a čo to francúzsko, tam vychádza lepšie a dá sa nastaviť aj citlivosť aj hlasitosť aj tón za 40eu?

                    Bubla:-) - Profil | Pá 19.11.2010 18:57:40

                    Ečko >> no cena je opravdu silena.dneska sem zkousel neco podobnyho udelat ale je stim hrozny srani.potreboval bych jeste dve el. rolnicky tak je asi zkusim z toho nemecka objednat a dam si je pod stromecek:-)

                      GRUPA - Profil | Pá 19.11.2010 18:43:14

                      Bubla:-) - >> 1,-

                        Ečko - Profil | Pá 19.11.2010 18:33:51

                        Bubla:-) >> dík, ale za 60eu si budem radšej cinkať rolničkami :-))))))))

                          Bubla:-) - Profil | Pá 19.11.2010 18:19:08

                          Ečko >> tady sem nasel jeden vyrobek z nemecka ale cena je dost vysoka. http://www.kunstkoeder.at/product_info.php/products​_id/375 a tady je jeste video http://www.youtube.com/watch?v=UKi82M3XRDg

                            Ečko - Profil | Čt 11.11.2010 22:59:03

                            Dimmu >> keď si zrátam že na 3prúty od SK výrobcu to stojí cez 100eu tak by to možno stálo za to... a nemáš náhodou odkaz na to francuzsko? keď tak cez SZ nech tu autorovi nemeníme diskusiu...

                              Dimmu - Profil | Čt 11.11.2010 22:28:04

                              Ečko >> Jj, možná by upgrade nebyl špatný. Ještě jsem něco podobného objevil na francouzských stránkách se sumcařinou, myslím že to koštovalo necelých 40E, ale jak to dotáhnout za slušný peníz tady...?!

                                Dimmu - Profil | Čt 11.11.2010 22:24:04

                                Bubla:-) >> S tím okenním alarmem to vůbec nemusí být špatné, hlavně za ty prachy :-) Kdyžtak pak hoď info, jak ta sranda funguje.

                                  Ečko - Profil | Čt 11.11.2010 21:05:53

                                  Bubla:-) >> ide zima bude čas vymýšlať :-), držím palec nech to funguje a daj mi prosím info ako to šlape...

                                    Bubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 20:52:04

                                    Ečko >> ja sem si ty vecicky ze zvedavosti objednal tak pak muzu dat vedet jestli to slape

                                      Ečko - Profil | Čt 11.11.2010 20:44:37

                                      Bubla:-) >> ďakujem ,znie to dobre a jednoducho...

                                        Bubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 20:33:47

                                        Ečko >> tak ta krabicka je okenni alarm http://www.abnex.cz/index.php?a=detail&d=172 a ta vecicka co do toho napaji je rtutovi spinac ktery jde nahradit kulickovim http://www.pselectronic.cz/k3000-0074-mers3.html jako je napriklad u tech Jingle Bell