- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Robinson Quarz pro spin 4010
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NPolčis - Profil | Út 29.1.2013 20:49:02
NSven - Profil | Út 29.1.2013 20:48:56
Doufám, že než se rozmyslím, mi zatím nevypálíš rybník :-)
NWorm - Profil | Út 29.1.2013 20:46:33
Hledal jsem náhradu za starší rolák od DAMMu na feeder a málem si tohle od Franty vzal...nakonec se mi moc Q nelíbil a tak vyhrála nákupní pasivita a repase staré okumy :o)
NBláža - Profil | Út 29.1.2013 20:45:21
NSven - Profil | Út 29.1.2013 20:41:08
Nechceš mě vyprovokovat abych ho rozebral a dokázal opak, že ne ? :-)
Nnofish - Profil | Út 29.1.2013 20:40:54
edit, mimochodem, gmy do 15g a guma+15g hlava je rozdíl, rotačky jsou podle mě stejně horší....
NSven - Profil | Út 29.1.2013 20:37:05
Zřejmě ale došlo k informačnímu šumu :-) Nijak se nesnažím tvrdit, že právě tento naviják je na vláčení, to nejpravější ořechové a že nejsou lepší. Ani nikoho nepřemlouvám aby si ho koupil.
Hony se ptá na právě tento naviják a zatím jsem zřejmě jediný, kdo ho používá a může ho nějakým způsobem ohodnotit. Podle mě se jedná o kvalitní výrobek s velkou užitnou hodnotou za solidní cenu.
Rozhodně větší než např. od Shimana v podobné a až dvojnásobné cenové hladině.
NPolčis - Profil | Út 29.1.2013 20:29:24
Nnofish - Profil | Út 29.1.2013 20:28:17
Nevypadá to ošlivě. No pouvažuju, líbí se mi, ale ještě se mi líbí marshall, toho ale zas nedělají ve 40-ce. No doufám, že v budou oba v Brně, něco se vybere. Navijáků není nikdy dost a peníze se za něco utrácet musí :-)))
Nnofish - Profil | Út 29.1.2013 20:15:23
Chytám taky na hartě, voda na to jak dopadne naviják fakt nemá vliv :-) Za rok jsem neodrovnal spro passion ve třicítce, což může být kvalitativně stejný naviják. S hlavama do 15g cca, čtyřkama rotačkama atd...
Ono je taky rozdíl, v jaké velikosti naviják kupuješ, ale třeba slidery bych zas tak neřešil, to jsou horší věci, co dávají navijáku víc zabrat ne? :-)))
NPolčis - Profil | Út 29.1.2013 20:00:01
NPolčis - Profil | Út 29.1.2013 19:56:22
Nnofish - Profil | Út 29.1.2013 19:24:07
Za fotku dík. Ten naviják mám už rok vyhlídnutý na stránkách robinsonu, protože od nich mám už jeden docela levný naviják a na to kolik kdysi stál je to fakt držák. Kdyžtak přikoupím no, cajku není nikdo dost :-)))
NSven - Profil | Út 29.1.2013 19:21:09
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=6828&kw=lobotomie a zatím nic nenasvědčuje tomu, že bych ji využil
No, že jsi to ty, tak tu p.... od compu zvednu, vydoluju je a vyblejsknu :-)
Nnofish - Profil | Út 29.1.2013 19:13:04
Btw: Bacha na ty dlouhé záruky. Na netu se to dá dohledat, prostě uplatnění pětileté záruky je stejně nereálné. Pokud není v kupní smnlouvě.
NPolčis - Profil | Út 29.1.2013 19:09:01
NSven - Profil | Út 29.1.2013 13:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nevidím důvod, proč by neměl na sumcovláčku vyhovovat. Má silný převod 4,86:1, tedy by neměl být problém ani při silovějším zdolávání.
Má dvě identické kovové cívky o větším průměru, takže to s něj při náhozu i dobře lítá.
Pěkně vypadá a prodloužená záruka také není k zahození :-)
http://www.pro-rybareni.cz/produkt/navijak-robinson-quartz-pro-spin-5-let-zaruka-4x/
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















