MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Svatá Anežka Česká

Privátní diskuse

Protože se mi nechce jet takovou štreku k Maxovi a ukončit bych tu sezónu chtěl, sonduji, zda by byl zájem o tradiční ukončení na Svratce u Anežky. Je to přece jen už nějaká tradice, s Dárečkem tam pojedeme, tak bych byl rád, kdyby jste se přidali. Příjezd ve čtvrtek, v pátek chytání a domů.
Pak je varianta udělat večírek z pátku na sobotu, kdo bude chtít chytat, tak by chytal v pátek, večer večírek, v sobotu domů.

Autor diskuse: ZN ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 10.9.2012

Tato diskuse je privátní, musíte být pozván jejím autorem, abyste zde mohl číst a psát.

Hosté: 5 hostů
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Vlasec XLNT HP 1000 m (Sleva 52 %)

Za 269 Kč s DPH.
Díky novému vtlačovacímu procesu a novému co-polymeru jsme zvýšili nosnost v uzlu a snížili paměť, takže se z XLNT HP stává perfektní monofilní vlasec pro všestranné využití s úžasnými nahazovacími vlastnostmi.


akce, rybareniPreston Precision Power 50m

Za 115 Kč s DPH.
Vlasec vhodný na výrobů návazců zejména na feeder a plavanou. Tento vlasec se vyznačuje vyjímečnou měkkostí, vláčností a skvělou pevností v uzlu i tahu. Výborný vlasec v poměru ceny a výkonu. Je dodáván v několika různých průměrech. Návin 50 m. Pevnost je úváděna v uzlu!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Centrum Rybářských Potřeb Centrum Rybářských Potřeb

Prostějov, Plumlovská 3614