Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NKolby73 - Profil | Čt 16.2.2012 21:16:21

(bedna) >> Jako s čím?

    N(bedna) - Profil | Čt 16.2.2012 21:14:50

    Kolby73 >> A nemáš s ním náhodou co do činění?

      Ntyci - Profil | Čt 16.2.2012 21:06:08

      Tulo >> Taky nestiham,ale osobne ho neznam,asi vis o cem pises.Ale zbozi mi od CDB vzdycky vyhovovalo.

        NKolby73 - Profil | Čt 16.2.2012 21:00:28

        Tulo >> Tak jsem si to pročetl a docela mi to hlava nebere. Já u něj nakoupil komlet výbavu a naprostá spokojenost...

          N(bedna) - Profil | Čt 16.2.2012 20:03:52

          TWIN 69 >>Asi po té diskuzi bude CDB archivovat jako víno.-)-)-)

            NTWIN 69 - Profil | Čt 16.2.2012 19:50:07

            (bedna) >> myslí to vážně,já už to taky zaslechl,ale nechtěl jsem to nijak komentovat.

              NTulo - Profil | Čt 16.2.2012 19:49:51

              Kolby73 >> jo myslíš bazar toho křiváka co ho probírají v kaprařině?:))

                N(bedna) - Profil | Čt 16.2.2012 19:35:10

                Kolby73 >> To provokuješ nebo to myslíš vážně?

                  NKolby73 - Profil | Čt 16.2.2012 19:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pro příznivce CDB mám dobrou zprávu. Doprodej sortimentu bude možno obstarat v Hodoníně v bazaru JS-Fish...

                    NhOrii - Profil | Čt 16.2.2012 19:27:31

                    ja byl velmi spokejenej s kaprim gulasem od cdb a ten ma mivardi v nabidce stale sice sem presel k jine znacce ale par kilo si ho koupim

                      Nmacin - Profil | Čt 16.2.2012 18:50:11

                      Kocháč >> není

                        NKocháč - Profil | Čt 16.2.2012 17:06:21

                        Unca >> Je to možný :o)

                          NKoly.P - Profil | Čt 16.2.2012 17:04:54

                          Pvl >> No jo, člověk se učí pořád...

                            NUnca - Profil | Čt 16.2.2012 16:59:47

                            Kocháč >> Tak třeba já mám pár věcí od Tandemu a sou dobry. A pamatuju si že na prvním Maratonu měli závodníci každej svoji vlajku, ale skoro všichni chytali na boilí TandemBaits. :-)) Jak řikal Tomtom, "TandemBaits je FOX pro východní Evropu. Třeba je Mivardi Korda pro východní Evropu. :-))

                              NPvl - Profil | Čt 16.2.2012 16:49:43

                              Koly.P >> Však já už to vím .Kdyby byl "dobrej" obchodník mohl mi jen přitakat . Hned by měli o nějakou kačku víc . Rolety jsem dával takřka ze začátku (co je začali nabízet)

                                NKoly.P - Profil | Čt 16.2.2012 16:27:29

                                Vždyť je to sranda...přesně tak:)

                                  NKoly.P - Profil | Čt 16.2.2012 16:26:02

                                  Pvl >> Hliníkáče jsou lepší jen o tu směšnou vrstvu tepelné izolace... Jinak je to na principu předsazené stěny...tak to funguje spíš kvůli vzduchovým mezerám.

                                    NKocháč - Profil | Čt 16.2.2012 16:22:08

                                    Vzhledem k tomu, že jedinej člověk, kterej podle mě o boilies něco u Mivardi ví je Lojza a ten je v Mohelnici, tak šedý vlk opět jen mlátil prázdou slámu až se mu od huby prášilo :o)
                                    Osobně řadím Mivardi jako celek někde do kategorie Tandem baits, ale ještě mají co dohánět. Ale třeba to rozjedou a převálcují i Solar.

                                      NPeši - Profil | Čt 16.2.2012 16:17:31

                                      ploticee >> Ano..náš kámoš z Vltavy...Vždyť je to sranda:)

                                        Nploticee - Profil | Čt 16.2.2012 16:14:45

                                        Peši >> ...sranda:) napsal jsi to špatně.