Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 20:31:40

TWIN 69 >> No měl by tam být to víš já s ním kecám pořád:-)Tam si dám do nosu:-))

    NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:15:59

    yvana >> Karlík by měl být i v Břeclavi,tak s ním hodím řeč.Potřebuji s něčím malým poradit.

      Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 20:12:43

      TWIN 69 >> No tak kluky jsem poznala už vloni na výstavě samo asi víš že to hned byla štopečka potom druhá ale kluci jsou fajn a bude tam Karlík tak se těším.

        NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:07:10

        yvana >> jasně,pokecej a pobav se tam.my jedeme jenom do Břeclavi.

          Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 20:06:50

          TWIN 69 >> no to já vím že tam mají dostatek bojlísu, jen by mne zajímalo kdyby do toho šli co by z toho bylo. Pelety od nich jsou prostě pecka :)))

            Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 20:06:04

            TWIN 69 >> Tak to je fajn no tak to neva mě stačí Drahoš s tím si aspoň pokecám.

              NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:03:07

              yvana >> Tak v Praze by kluci měli být určitě.Mivardi tam má mít dost velký stánek.Pokud bys tam Lojzu nezastihla,tak Drahoš tam bude taky.

                NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:01:53

                kožich007 >> nevěřím tomu,že by si to kluci nechali pokazit.a výběr boiliesků tam mají taky dost velký.určitě si něco vybereš.

                  Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 19:59:40

                  TWIN 69 >> No právě o to mi šlo jestli tam bude Lojza tak to bude v pohodě hlavně aby na něj netlačili.Nevíš bude Lojza na výstavě FF v Praze něco potřebuju nebo mi hoď na ně linku a díky.

                    Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 19:58:25

                    TWIN 69 >> no snad se nepokazí a oproti loňsku nepůjdou s kvalitou dolu. Já jsem s nima hodně spokojenej. Je škoda že nedělaj i bojlís, mohlo by to být zajímavé :))))

                      NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 19:57:56

                      yvana >> Yvčo,naprosto v pohodě.Pokud je tam v laboratoři Lojza,tak bude vše při starém.

                        Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 19:55:38

                        TWIN 69 >> Milane ono i CDB mělo parádní pelety ale nevím jak to s nima teď je.

                          NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 19:49:33

                          kožich007 - >> Ohledně pelet jsem toho názoru,že je v podstatě jedno odkud je koupíš.S chlapama z firmy Chyť a pusť mám jedinou osobní zkušenost když jsem sháněl narychlo naviják Tica Scepter.Jeden den jsem telefonicky objednal a na druhý den jsem je měl doma.Takže tuto firmu můžu jenom doporučit.jsou to profíci každým coulem a určitě budou mít v pohodě i ty pelety o které TI jde.

                            Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 19:06:01

                            kožich007 >> Já to vím jeden den jsem volala druhý den doma já jenom koukala.

                              Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 18:49:03

                              yvana >> no to jo ,ale bohužel to není. Já má třeba špatnou zkušenost s tropicem a pro mne je to kšeft kde již nenakoupím. Jo u chyťáků to je jiná, jednou jsem tam volal kolem 13hod jen informačně a nakonec jsem to rovnou objednal a druhej den jsem to měl ve 12hod doma PPL prostě perfektní servis :))

                                Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 18:43:36

                                kožich007 >> Ale takhle by to mělo být u všech prodejců potom se tam lidi rádi vracejí.

                                  Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 18:42:16

                                  yvana >> no já vím že je snima perfektní domluva a hlavně rychlost s jakou to máš doma je pecka. je to jeden z mých nej eshopů :))

                                    Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 18:40:07

                                    kožich007 >> Jo nejlepší napsat na papír a dohodnout se s nima jsem problém nikdy neměla tak se dá vždycky domluvit a myslím že když toho budeš brát víc tak ti dají dobrou slevu.

                                      Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 18:33:58

                                      SAHIB >> jj to je pravda sice nevím s kým vždy komunikuji (jsou tam asi tři bo co) zejtra se na to kouknu a budu muset něco vzít a to množství větší než jen malé, asi aby to dalo celou sezonu :))))

                                        NSAHIB - Profil | Ne 1.1.2012 18:31:37

                                        kožich007 >>
                                        jo,
                                        s Jardou Kučerou je dobrá komunikace,když to slíbí,tak to je..
                                        Já jeden den taky napsal-ještě zavolal na dopřesnění a když sem došel z rachoty,tak akurát u baráku přistála PPlka-))a vše v poho-))