Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:23:57

dasty carp >> Sis začal :o))

    VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:23:40

    sauron13 >> no dobrá tak jim bylo jen 122 :o)))

      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:23:28

      Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:22:27 >> Nechápu,proč si děláš nároky na něco,na co nemáš patróny :)))))

        dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:23:17

        Igo. >> Hele nestraš mě jo)))))))))

          Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:59

          sauron13 >> sorry omyl to byl vlastně Štěpán :o)

            Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:55

            Igo. >> to jo:-)))))))))

              sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:45

              VL.K. >> 123? No ty koko :)))))) Ty jo,já měl zato,že tam byl samej chlap :))))))

                VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:34

                dasty carp >> ty jsi toho hodně neviděl :o))))

                  Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:27

                  sauron13 >> udělej něco se sebou at se my líbíš:-)))

                    VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:22:01

                    Michal1 >> nazdar panáčku :o))) jak je???

                      Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:21:30

                      dasty carp >> Ale viděl Dastýku viděl to jen ji podvědomí zatlačilo do ústraní aby jsi se v noci hrůzou neodkopával .o))))

                        sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:21:13

                        Igo. >> Mikyho zachránce? Měl jsem vokenici jak cip :)))))) Nepametám si :)))))))

                          Michal1 - Profil | Pá 18.2.2011 21:20:23

                          VL.K. >> Nazdáár to je tak tvůj věk,nééé? :o))

                            dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:20:23

                            VL.K. >> ))))))))))))))))))))))ty wole jsem rád že tuto část jsem neviděl))))))))))

                              Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:20:08

                              Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:18:59 >> s Patlala co pamatuji měl největší radost PG skoro se smíchem neudržel :o))

                                sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:20:04

                                Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:18:59 >> :))))))))) čubko mrňavá :)))))))) Kolik je do srazu? 14 dní? To budu muset trošku máknout v posilce,ať si mě nikdo nesplete s ženou :)))

                                  VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:19:39

                                  sauron13 >> jo woe, vedle v lokále asi 2 a dohromady jim bylo tak 123 let :o)))

                                    Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:19:37

                                    pst je tady venca:-))))

                                      Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:19:20

                                      sauron13 >> Zdravím Mikiho zachránce :o)))

                                        Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:18:59

                                        sauron13 >> joooo ty a patlal:-)))))