Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:21:00

Kose >> rybařina je především o notné dávce štěstí,ale každý může jít tomu štěstíčku trochu naproti,nevím jak,nevím proč,ale jsou období,kdy o lysce ani nezavadím a pak najednou berou jak o život....sám si to neumím vysvětlit...

    NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:17:41

    syny >> zajimavy je ze se mi nepodarilo o zadnyho lysce jen supinaci...

      Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:08:54

      Tenhle je taky z letošního podzimu...

        Nmiki 62 - Profil | Út 13.10.2009 20:07:11

        krásné ryby ja byl dnes na 6 hned za lesikem a nic krom pořadného větru a vln

          NSla - Profil | Út 13.10.2009 20:03:53

          syny >> pekny kaprik. jj-za nejaky cas to budou kapri radost chytat.

            NFery - Profil | Út 13.10.2009 20:03:41

            syny >> taky jsem nějaký pochytal,ale jak říkáš,menších velikostí..

              Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 19:55:27

              Fery >> lyscu je tam pomerne dost,i kdyz ne v te nej vahove katogorii,ale da li priroda,i tihle dorostenci dorostou.

                NKose - Profil | Út 13.10.2009 19:46:24

                Ryby na palave jsou (sice ne jak v minulosti) ale taky se mi poradilo nachytat a to jsem chytal jen vikendy na delsi vypravy nemam cas...

                  Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 14:37:55

                  slavina >> bodejt,za ty roky...

                    Nslavina - Profil | Út 13.10.2009 13:47:12

                    Fery >> Dnes se jich taky chytá dost. Každej dědek co chytne kapra kolem 70 cm ti řekne,že je to krásnej 10kiláč. Váhu nepotřebujou mají to v oku:-)))

                      Nkakr - Profil | Út 13.10.2009 13:43:21

                      Fery >>
                      Tak to jo:-))
                      Těch desetikiláčů se tehdy moc nechytalo.......

                        NFery - Profil | Út 13.10.2009 13:39:57

                        kakr >> zná to z vašeho vyprávění,kdy jste chytali desetikiláče kapry na nához na brčko,kousek od břehu.._)

                          Nkakr - Profil | Út 13.10.2009 13:26:57

                          Moravadream >>
                          Při vší úctě, vzhledem k Tvému věku jak můžeš vědět jaké to bylo dřív? Když se otvíral Mušov, tak jsi chodil ještě po houbách.....

                            NMoravadream - Profil | Út 13.10.2009 13:08:19

                            carpson >> když v noci hlídá tak přez den ,musí spát:o)

                              Ncarpson - Profil | Út 13.10.2009 12:38:49

                              Horda >> taky nejakeho porid,ale ne ty,co porad jen spi...bych mohl vypravet :)))

                                Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 12:21:35

                                kakr >> nebo neumi chytat,takovych taky dost znam...:o))

                                  NDring - Profil | Út 13.10.2009 11:11:41

                                  kakr >> kdy vis kdy a kam tak nachytas vsude, ze . Synho osobne neznam, ale pry je to taky peknej spilamchr - rikal Obrisek :-)

                                    NMoravadream - Profil | Út 13.10.2009 10:55:42

                                    kakr >> určitě to nebude to co to bylo dřív

                                      Nkakr - Profil | Út 13.10.2009 10:51:30

                                      syny >>
                                      Něco mně neštymuje, čtu, že je Pálava zplundrovaná, bez ryb a Ty sem hodíš úplně jiný čísla.
                                      Někdo kecá.....

                                        Nkordos88 - Profil | Út 13.10.2009 10:46:30

                                        nebyl tedka nekdo na 6?????jak to tam de??

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař