rohlíkové boilies

čau lidi... chci se zeptat skušených rýbářů jak se vam daří chytat na roh. boilies-jakou firmu zastavate a jaky úlovky na nej mate atd....
Autor diskuse: Jahatova - Profil , 25.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Njitrnice - Profil | Út 26.2.2008 21:45:26

kapri rizek jestli nebudu tahat monstra nekde tak se stavim a jestli spis budu mit cim(((((((((((((((((()

    Njitrnice - Profil | Út 26.2.2008 21:44:06

    jedna kulicka rizku s patentkou a je hotovo

      Nkapří řízek - Profil | Út 26.2.2008 21:43:12

      jitrnice take delam obalovane vrtane ,vse bude v brne na stanku stav se

        Njitrnice - Profil | Út 26.2.2008 21:40:07

        a dakhle to delaji v Caslavi vse vazano ruco struco

          Nkapří řízek - Profil | Út 26.2.2008 21:29:14

          par kulicek pro motyvaci

            Nkg - Profil | Út 26.2.2008 21:24:00

            Y@ran- ty válečky na lisování do formy, jdou dobře vyrobit ze šroubků na ibusovej klíč. Maji kulatou hlavu, jdou vrtat, a hlavně je zaručena stejná výška, pak, pokud rohlík dáš do igelitu, tak jsou kuličky krásně vykrojený a nemusí se vyštipovat, vylamovat, atd.

              NCudla - Profil | Út 26.2.2008 21:08:57

              Dobrej je i silnej vlasec, výpet do ten. raket.Záleží pak na síle navlíkací jehly

                Ntonda - Profil | Út 26.2.2008 20:58:07

                Cudla: díky dobrej nápad, vyzkouším to

                  NSAHIB - Profil | Út 26.2.2008 20:49:11

                  Cudla
                  možná je na to dobrá slabá jehlice na štrikování,...

                    NCudla - Profil | Út 26.2.2008 20:42:52

                    Tonda nešij,ale dávej na drát potom nastražuj jako normál boilí.Dělam tak i chlebový,je to špica

                      Nkapří řízek - Profil | Út 26.2.2008 20:35:41

                      pepas -s lisuj ty kulicky pres igelitovy sacek a rohliky serezavej jen na takovou visku jak mas velke diry ve forme,nebudes je muset vylupovat ,nazdar tom75 dobry

                        NTom75 - Profil | Út 26.2.2008 20:31:12

                          NTom75 - Profil | Út 26.2.2008 20:29:55

                          Vase zprava

                            NTom75 - Profil | Út 26.2.2008 20:28:41

                            Taky něco přidám

                              NTonskiller - Profil | Út 26.2.2008 20:26:47

                              jj taky by se šiklo něco na to vázání ale na to si nic není co?

                                NPepa-S - Profil | Út 26.2.2008 20:22:14

                                Vase zprava

                                  NPepa-S - Profil | Út 26.2.2008 20:21:23

                                  Vase zprava

                                    NSAHIB - Profil | Út 26.2.2008 20:05:28

                                    tonda
                                    znám,jednoduchý,levný,kvalitní..
                                    zauč si manželku,..oo)))

                                      Ntonda - Profil | Út 26.2.2008 20:03:36

                                      Zdarvím, taky jsem se pokoušel o výrobu rohlík. boilies. nebylo by to špatné - ryby na to jdou, ale nebaví mě to vázat, neznáte někdo na to vázání nějakej fígl?aby to šlo od ruky.

                                        NY@ran - Profil | Út 26.2.2008 18:55:50

                                        Názory na rohlíkové kuličky jsou protichůdné - od zbožňování až po zatracování. Osobně s nimi mám dobré zkušenosti, tedy s kupovanými. Nyní jsem za "dlouhých zimních večerů" zkoušel vymačkat nějaké sám a to jak koupeným lisem (2 desky s půlkulovitým vybráním), tak i kleštěmi na rohlíkové boiles. Krátká zkušenost mě ale vede k tomu, zhotovit si účinnější lis - obrátil jsem se na výrobce kleští zda by mi dodal "lisovací válečky" - výrobce se však zachoval nepodnikatelsky a odmítl mě.

                                        Proto touto cestou sháním soustružníka, který by mi za rozumnou cenu hlavní díly na lis udělal. Rozměry a množství bychom se mailem domluvili. Ozve se někdo?