Nádobíčko - pruty - dělené - feederové - picker

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: Xenon GT picker - Najít v Katalogu
Firma: Robinson, Cena: před dvěmy lety 1375,- teď už jsem ho viděl i za 800,- Kč, Známka: 1
Popis: Winklepicker od Robinsona, délka 300cm, 12 oček(včetně špice) přepravní délka 159cm. Počet dílů 2+3. Je to velmi elegantní štíhlý proutek.
Hodnocení: Když jsem ho zahlédl v obchodě, opravdu hodně se mi líbil. Když jsem projevil zájem o to si ho prohlédnout, prakticky mi sám skočil do ruky a tak bylo o dárku k 11. narozeninám rozhodnuto :o) Měl jsem v ruce víc podobných prutů ale tenhle mi padnul nejlépe. Je hodně lehký a jemný, je na něm cítit i plotice 10cm, ale kapříka do 50cm nebo náhozy těžkým krmítkem zvládne taky na výbornou. Výborně se s ním chytá i na lehkou plavačku a na přívlač. Jsou k němu dodávány tři špičky-měkká(červená) střední(zelená) a tvrdá(žlutozelená). Měkká špička je na můj vkus až moc měkká, špatně se mi s ní nahazuje, střední je asi nej a tvrdá je tvrdá ale ukáže i záběr od ježdíka, a také se na ní lépe přidělávají adaptéry na chemická světla. Takže Xenon GT picker je fakticky dobrej klacek a mám ho rád.

Mlady_rybar®, Čt 5.7.2007 17:46:57 - doplnit hodnocení výrobku

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: Brown Winklepicker BR WP 300 - Najít v Katalogu
Firma: Byron, Cena: 1690 Kč, Známka: 2
Popis: Počet dílů: 2+3 Délka 300 cm Přepravní délka 155 cm Zátěž 3-12g
Hodnocení: Tento picker mám něco málo přes měsíc a mohu ho jen doporučit. Je to speciál na velmi jemné chytání a každou rybu si na něm doslova vychutnáte(nemluvě o kapřících 40-50 cm). Perfektní zpracování výborný poměr cena/výkon. Je však nutné s ním velmi citlivě zacházet. Sám sem si ho koupil hlavně na zimu a můžu říct že detekce záběrů je perfektní. Jediné co bych mu vytknul je že má mělké sedlo navijáku tzn. nejdou tam všechny(proto dávám za 2). Mám ho ve 3 metrové verzi a je docela problém ho sehnat vím ale o e-shopu kde ho ještě mají.

Pete®, So 26.11.2005 9:32:20 - doplnit hodnocení výrobku

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: Advance Winklepicker - Najít v Katalogu
Firma: Jaxon, Cena: 1200 Sk Kč, Známka: 1
Popis:
Hodnocení: Je to veľmi jemný,ohybný a mäkký prút.Je dlhý 270 cm,vrhacia záťaž je 5-25g.Má 11 očiek(vrátane špičky),penovú rukovať,2 špičky.Mám ho 1 sezónu a som sním veľmi spokojný.Dá sa s ním chytať na rieke aj na stojáku.(ZATIAĽ) najväčšia ryba 52 Mrena (parma).

Beco®, St 16.11.2005 19:17:23 - doplnit hodnocení výrobku

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: Jaxon WinklePicker Phantom - Najít v Katalogu
Firma: Jaxon, Cena: Kč, Známka: 2
Popis: 3,00m, dva díly + dvě špičky
Hodnocení: Standardně dodáván se dvěma špičkami, gramáž nevím, ale zelená je měkčí, laminátová, červená je tvrdší, uhlíková. Používán dvě sezóny na fídrování na řece i na stojáku a s tvrdší špičkou na vláčení na řece i na stojáku. Na prut v této cenové relaci (myslím že stál něco >1500) odpovídající kvalita, tj. bez vážnějších výhrad. Tenký, lehký, akce je rychlá, není to žádná žvejkačka. Při pořádném zatížení se ohýbá až v rukojěti, to je pak trochu divný pocit, ale nastává to spíš jen při vyprošťování z vázky. Předpokládám, že to ale bude nastávat u většiny prutů této kategorie, jsou to zkrátka slabé proutky na menší ryby. Zasouvání a oddělování dílů a špiček je bezproblémové, trochu lepší zpracování by zasloužila korková rukojeť a šroubovací úchyt pro naviják. Jinak lak se neloupe, SIC očka se neviklají, špičky indikují záběry tak, jak bych očekával, zejména na té měkké je na stojáku na blízko všechno krásně vidět. Zatím se tohoto prutu nechystám zbavovat.

RoKro, Pá 17.6.2005 13:26:58 - doplnit hodnocení výrobku

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: Brown Winklepicker - Najít v Katalogu
Firma: Byron, Cena: 1490,- Kč, Známka: 2
Popis: Zátěž 3-12 g, délka 210 cm, transportní délka 110 cm, váha 60g, díly 2+3 špičky
Hodnocení: Velmi dobrý proutek na extremně citlivý lov. Je třeba se s ním naučit, je velmi ohebný s výraznou parabolickou akcí. Precizně a kvalitně zpracovaný. S úspěchem používán na řece a stojatých vodách v malých vzdálenostech. Krmítko či zátěž volit opravdu v rozmezí 5-10g při větším zatížení má díky měkké konstrukci dlouhé prodlevy při záseku. Boj s kaprem 50cm je na tomto prutu pošušňáníčko pro opravdové znalce.

Luděk®, Út 26.4.2005 9:11:41 - doplnit hodnocení výrobku

pruty > dělené > feederové > picker
výrobek: winkelpicker - Najít v Katalogu
Firma: jaxon, Cena: kolem 2000Kč Kč, Známka: 3
Popis: 300cm,5-25g,2 špičky
Hodnocení: Mam ho půl roku a zjistil jsem jeho pozitiva i negativa.. akce vyborná,(na 0,12 ho ohnu nadoraz),lak u oček v pohodě,ale u spojek praská...jinak ho jěště používám na twistrování, a tady si toho taky nechá dost líbit

hefaistos®, Ne 16.11.2003 14:09:50 - doplnit hodnocení výrobku