MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Walt Emmanuel Autentik Sniper bonus

krásne zábery a pozoruhodné splynutie s prírodou,velký obdiv...

Berserkr - ®, 18.12.2012
Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 1,66

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N Krejčus - ® St 20.2.2013 0:36:51
Krásná ryba na závěr.. ;)
N draveček - ® Pá 11.1.2013 21:20:22
Co vše teda musí člověk udělat,aby splynul s přírodou je neuvěřitelné.Na mě trochu moc,ale budiž.
N neutral - ® St 9.1.2013 20:05:32
Aha,tak ten měl asi dlouhou zimu...
N branci - ® Čt 3.1.2013 12:34:49
Nadherné video krasne splinutie s prírodou:-)
N kapitán Morgen - ® St 2.1.2013 10:22:58
Hejkal tak dobrý max pro vláčkaře na pstruhy... jedině že ve druhém stojanu má bouchačku a odstřeluje talibance na druhe straně revíru
N Lauri - ® St 2.1.2013 9:13:44
Maskování je dobré, ale můj názor je ten, že kdyby na břehu seděl člověk v zelené teplákové soupravě, tak bude výsledek stejný. Na druhou stranu by bylo to video dost nezajímavé.
N Grasel - ® St 2.1.2013 8:55:47
Maskování dobrý(až na ty ruce teda),ale položme si otázku,co se může takovýmu maskovanýmu lovci stát - pominu-li převezení do psychiatrické léčebny s následnou hospitalizací,hrozí při usnutí u prutů třeba pokálení od vedle chytající partičky ,,nemaskovaných",postřelení (myslivci už nejsou co bývali) a mnoho dalších nepříjemností.Proto bych rád všecky vyzval,aby od podobného stylu lovu upustili,poněvadž o maskovaný šmíráky u vody nikdo nestojí.
N mirmen - ® Út 25.12.2012 7:44:46
hmm, není to NETIPA ?
N PepaK - ® Út 25.12.2012 6:25:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Je to normální "hejkal"- ty hadry. Nic víc a nic mín. Není ale o nic mín exhbicionista a magor , než lidi, kteří k vodě dotáhnou Audi + karavan, ocelové konstrukce-tzv. stojany, vyloženou baterii prutů na chytání, na vnadící raketu, na závist, lehátka, stany jak obýváky, lehátka, grily, igelitové plachty na zástěny, chlaďáky na jídlo,rybí maso a chlast + diskotéku s milenkami (kolotoč s dětičkami) a bordel jako odpadky, hluk, světla. Že nějaký exot dal gól, tak to nemusím slyšet přes celou vodu. A jestli byla nějaká nová pičinkohvězdička v Sasazu je mě taky jedno. Navic půlhodinové světelné noční movie produkce při skoro oralkarpsexu je samo o sobě dál, než jenom na hraně magořiny. To je zřejmě diagnoza současných digi rybářů - napodobopvat reklamní šoty. Důležité je jeho chování, když odloví, tak tam nikdo nepozná , že tam byl. Nezbydou osekný haluze a pokácený stromy kvůli dlouhým prutům, vyrubaná cesta pro auto, vydupanej hliněnej plac a hromada bordelu, která ceká na podzimní brigádu, která ale taky třeba nepřijde? Nechat tomu dalšímu tu iluzi, že je tam poprvé? Ten pocit objevení a "čistoty". Nepřekážet!!! Je divnej, jako každej jinej.
Před skoro čtyřiceti lety, když jsem byl děcko, tak jsem se k potoku protáhl s malým laminátkem, čupl na bobek a pustil po proudu udicí s třešní, dřívky, červem. Dneska tady, zítra jinde. Ryby jako tloušti a okouni, byli ve velikostech a počtech, o kterých se dneska jenom básní i na řekách.. Byl čas koukat kolem sebe. Vidět ptáky, zvěř, život u vody. A zase jsem se k tomu vrátil, akorát to někdo nazval "soulačkou" u vody, což je termín, který patří myslivcům.
P.S: Splinutí se píše s "y" po l.
N Mr.Mepps - ® Po 24.12.2012 23:22:26
Stačí mi jak se na mě koukají lidi u vody(koupáči a pejskaři) takhle kdybych byl u vody tak nevím asi by jim oči z důlků vypadly :))
N dukin - ® Po 24.12.2012 15:06:02
Tohle mě snad nikdy nečeká :o))
N arnošt - ® So 22.12.2012 0:12:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Nevím,co je zde k divení.My takto chytáme u nás na svazovkách všichni.
A pokud se mi nechce platit,přijíždím takto i na soukromák.
Ovšem co je zajímavé,ještě jsem nikdy neměl ani kontrolu,RS jako kdyby mě přehlížela...
N rover - ® Pá 21.12.2012 23:58:13
Každému, co jeho jest, ...sniper ( odtřelovač ) zabíjí, Eman zdá se, "pouští". Něco tu nehraje ...

[ Vstoupit do diskuse - 43 reakcí ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Bivak Globetrotter 2man

Za 7.990
DOPRAVA ZDARMA-Skvěle řešený rychloskládací, prostorný bivak pro dva rybáře do extrémních situací, skvělé odvětrávání, lehký a prodyšný materiál který vydrží vše a nízká akční cena - platí jen do vyprodání

akce, rybareniTygří ořech - 20 kg za super cenu!

Za 1.350
Kapři milují tygří ořechy! Už jste zkoušeli na ně chytat? V Ravenu nyní při koupi 20kg balení pořídíte 1 kilo za necelých 68 Kč!

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...