- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nspekstr - Profil | St 19.5.2021 20:33:32
Prvni tkanicky asi 4ks nastesti jsem je trefil za pysk stridali se s linkama.Hon za velkym linem pokracuje moc dnu nezbyva☺
Nazote - Profil | St 19.5.2021 13:05:33
Z pstruhového potoka se po deštích stala rozvodněná řeka, takže změna plánu a rychle na klidný vracák za náhonem od MVE. Nakonec se jich pár povedlo, urostlý karas a pěkně vybarvený kapřík těsně před sbalením prutů potešili.
NMV fishing - Profil | St 19.5.2021 7:44:56
Když po těch tisících náhozech přijde ten správný kopanec. 112cm a nový osobáček.
Díky vodo MV.
NIg_Fishergirl.lucy - Profil | Út 18.5.2021 11:32:36
Tento víkend to podle předpovědi počasí vypadalo tak, že se k vodě vůbec nedostanu. Nakonec mi to nedalo a když se to venku aspoň trošku umoudřilo, bylo rozhodnuto - jde se!
Celý lov doprovázel studený vítr a přeháňky, takže je tento kapr opravdu vybojovaný...
Mám radost že jsem nezůstala doma! 😁
Nsenmut - Profil | Út 18.5.2021 10:33:46
Vcera na mem oblibenem miste, v prestavkach mezi destem byly ryby velmi aktivni a dalo se krasne lovit na sucho. Chyceno spousta PO a dva lipani, ten vetsi na fotkach. Fotka sberu ryby je z mista, kde jsem jedl svuj obed, ktery jsem odlozil, abych rybu zkusil chytit. Vysledek bylo, ze mi do jidla naprselo a ryba se sice zvedla k moji mouse, ale nesebrala ji a pote se prestala ukazovat.
Nsenmut - Profil | Út 18.5.2021 10:21:11
V nedeli odpoledne/vecer znovu objevovani novych mist, dle vyslapanych stezek urcite hojne navstevovanych. Trvalo docela dlouho, nez jsem nasel mochu, ktera se jim libila (red tag na ruzove hlavicce), ale pote prislo dost PO a par lipanu, ktere jsem tam necekal. Pstruh na fotce byl dnesni nejvetsi, odhadem 35 cm, nadherna ryba rychle pustena zpet. Zajimavosti bylo pecivo, ktere v tomto mnozstvi proplouvalo kolem temer po celou dobu lovu.
NAgny - Profil | Út 18.5.2021 7:11:51
I třetí letošní výprava za fouskem dopadla na výbornou. Neskutečně neskutečná radost!
Naleš vavřina - Profil | Po 17.5.2021 8:47:01
Sobotní výprava na jednu P kousek od jihomoravské metropole začala dle očekávání - na potoku malí potočáci a nasazený duhák, na prostředním rybníku ještě 3 další duháci. Jakmile od rybníku zmizela jedna banda výletníků co řvali jako tlupa paviánů, tak se na mělčině objevilo několik temných siluet. Asi na 3-tí cílený nához se v průběhu vedení vlasec lehce napnul a následovalo cca 10 min. přetahování. S vlascem 0,10mm to ani jinak nešlo. Naměřil jsem krásných 63cm a šup zpět. Po krátkém odpočinku vidím povědomou siluetu "bílého fantoma" - cca 75+ dlouhého koi (platinum ogon). Při vedení po druhém cíleném náhozu se vlasec opět lehce napnul a BUM! Po úspěšném záseku následoval výpad cca 60-70m na jeden zátah, dost brutální hrčák kdy cívka milého Firebloodu byla i slušně zahřátá. Následovalo cca 25 min. tahání řepy, teda kapra, už jsem ho dostal na 2-3m ke břehu a zase vrrr...pak tah povoluje a já smutně kontroluji přetržený vlasec 0,10mm - poslední metr je podraný. Znovu jsem navázal a začal lovit. Nějak jsem se nemohl soustředit a tak jsem si třídil myšlenky - ztráta ryby mrzela, ale naznal jsem, že to bylo relativně přijatelné řešení. Bez pomoci bych tak velkou rybu jen špatně cpal do rakeťáku, jestli vůbec a kdoví jak dlouho bych ho ještě musel zdolávat než bych se k tomu pokusu dostal, jak by v průběhu toho úkonu dopadl prut, jak by vše zvládla ryba ... a z úvah mne vytrhla pěkná rána do prutu od slušného okouna, cca 25cm - většího jsem tu nechytl. Když mi nedopatření vypadl z ruky, tak jsem to vzal jako signál k odchodu. Cestou zpět jsem ještě poškádlil pstroužky na potoku a celodenní výpravu jsem zakončil sprintem "od Mušky" pěkně do kopce před blížící se bouřkou - jen silný vítr a malinké kapky věstily co bude následovat. Na parkoviště u hřbitova jsem doběhl s prvními pořádnými kapkami a po usednutí do bezpečí vozu se obloha otevřela ...
NBulda 64 - Profil | Ne 16.5.2021 22:47:12
Dneska jsem si u vody dokonale vyčistil hlavu, po včerejším bouřlivém večeru :)
Potočáky jsem ani nefotil a včetně jednoho opravdu krásného pustil z5 do rodného živlu. Krásná přeháňkova vycházka..
Jeden přespolní ponechán na máslo :))
Dnešní nej muška 👌
NTomikaCZ - Profil | Ne 16.5.2021 22:13:03
kmenový vlasec: 0,28
návazec: 0,55
velikost háčku: 4
hloubka: 4,5
NHorda - Profil | Ne 16.5.2021 19:59:09
Víkend s kolegou na české svazovce dopadl nad očekávání dobře. Vyráželi jsme v pátek po práci, měl jsem před sebou asi 300 km cestu, během které jsem řešil a pořešil kde koupíme povolenky, tím bych ještě jednou rád poděkoval milé slečně/mladé paní :-)
Přespání pěkně pod širákem na kraji lesa, kde nám společnost dělali divoká prasata.
A ryby? Braly a to celkem dobře, potačáci hlavně menší a malí, ale několik lepších se taky povedlo, k tomu několik duháků a nymfu mi zobla i jedna, kdysi hojná rybka, dnes už čím dál vzácnější.
kmenový vlasec: Stroft 0,12
hloubka: Od kotníků po prsa
Nmrkef - Profil | Ne 16.5.2021 19:16:39
ranní čudlařina na řece ... spousta
bachratých skaláků a celková druhová
pestrost potěšila ....
NTibiik - Profil | Ne 16.5.2021 15:10:34
Tato ryba mě vždycky nějak pohladí na duši,možná se někomu rozsvítilo,bo šance u nás chytnůt lína bývala mizivá,snad se jednů dočkám aj většího kousku..
NTom&Tom - Profil | Ne 16.5.2021 15:10:19
Krásná plavačka s kukuřicí. Vody bylo dost ale nic hrozného. Krásné úlovky a hlavně ti perlíni me překvapili. Všichni okolo 30cm. Krásné dvě hoďky.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
3:32NNázor na Vzory zápisu kárné komise MO ČRS a možnosti ktitiky hospodaření MO členy MO 1
0:50NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 44
SoNNepromokavá bunda na boat a brození 51
SoNPrut na pstruhy 1-5g kolem 2m akce fast, super fast 22
SoNPoradna: MRS - pravidla, revíry, členství, povolenky, stanovy 2436
SoNFan Club Delphin 402
SoNStaré Česke rybářské vybavení 379
SoNShimano Ultegra 4000 FC - náhradní cívka 3
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 568
SoNRybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 16
SoNKterý kaprový podběrák je pro vás TOP? 149
SoNDaiwa Infinity XBR 5500 198
SoNPřeprava člunu na káře. 25
SoNHlídač slev eshopů 739
SoNLongCast vs. Parabola 1
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
NeNBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
. . . NBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
. . . NBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
. . . NBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
. . . NBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
24.5.Dětské rybářské závody
24.5.Jarní rybářské závody dětí na...
29.5.Malé Sedlo Petřvald Čvachta Carp...
30.5.Celosvazová povolenka na háčku v...
30.5.Noční rybářské závody Kácov
30.5.Rodinné rybářské závody...
6.6.Závody dospělých o 100kg prase -...
6.6.Dětské rybářské závody -...
6.6.Rybářské závody v Přehýšově
7.6.Benátský dětský den 2026
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









































































