Zapomenuté revíry 1. díl

Diskuse k rybářskému videu Zapomenuté revíry 1. díl

Autor diskuse: Fanda10 - Profil , 7.12.2019

NFanda10 - Profil | Po 9.12.2019 13:40:43

cechura09 >> Dík, dvojku beru všema deseti!

NFanda10 - Profil | Po 9.12.2019 13:37:59

Ahoj a díky všem, kteří reagovali at již pozitivně či naopak. Matějovi jsem vzhledem k jeho věku 11ti let a „šoku“ z některých odpovědí z minulých uveřejněných videí přísně doporučil raději moje tlumočení.

Jen malé vysvětlení k Matějovo videím. Je asi přirozené, že když video vystavíme na rybářském serveru, tak ho jeho návštěvníci i v duchu rybářského „řemesla“ hodnotí. Samozřejmě platí, že vzhledem k Matějovi, který začíná je velká řada kritických připomínek pravdivá a potvrzuji všem, že je velmi rád do svého umu postupně zapracovává (viz. rady od Jardy Š, Ludoo, Potočák62, Kalužmistr, Honza 7 aj,). Každopádně kdo se s prominutím u 11ti letýho kluka „babrá“ v tom, co má jeho otec napsáno v kartě nebo jestli je v úvodu videa vždy Carp Team 2010 (náš rodinný „sranda tým“) atd., tak celou podstatu jeho sdělení vůbec nepochopil. Jde totiž o to, že všichni kdo chtějí, mají tu výjimečnou možnost čerpat z jeho energie, částečně se vrátit v čase a vidět opětovně očima malého kluka svět, kde jen dělá co ho prostě baví a má z toho upřímnou radost…

Já jako jeho táta jsem za to rád a samozřejmě mu s tím i pomáhám. Ale pánové to hlavní je vždycky ve finále jen na něm, protože se svojí „kůží na veřejnost“ jde totiž on sám. A hlavně o co nám společně jde. Místo toho, aby jako drtivá většina jeho vrstevníků si užíval virtuální svět u PC, on je ten, který se místo toho musí učit texty, před kamerou je i 10x zopakovat (než se podaří), odolávat mrazu dešti atd… Důkazem toho, že pravdu mám je i současný příklad, že na gymnáziu, kam od září nastoupil a chodí do něj více jak 500 žáků je se svým koníčkem FAKT naprosto sám a jediný. Navíc, pro ostatní studenty kvůli tomu co ho baví spíše takový zvláštní exot. Možná i proto, bychom mu mohli společně spíše držet palce a podpořit ho….

Mějte se fajn a hodně radosti u vody

František

Ncechura09 - Profil | Po 9.12.2019 11:39:28

Taťka dostává za nápad, kameru a trpělivost dvojku...:)

Njá 2 - Profil | Po 9.12.2019 10:59:51

Ahoj, dlouho jsem přemýšlel jestli to napsat, ale napíšu, jako motivaci a pár rad.

Musím pochválit připravenost, myslím tím o, jak plynule probíhají promluvy, že byly připravené, odpadly prodlevy a povídání mělo hlavu a patu. Ne tak už obsah, bylo to moc zdlouhavé.

Velmi se mi líbí myšlenka "zapomenutých" vod, ale tak nějak si myslím, že vše ztrácí tím šíleným vyklučením místa, navíc když je tam to molíčko.

ale co mě mrzelo nejvíc, je ta "zblbnutost" reklamou a dalšími videi, neodpovídající, nahrané reakce atd.
Vím, že tohle už je opravdu jen věcí vkusu, ale když jde malý kluk, chytat na takovou vodu, nečekal bych, že plavačka přijde ke slovu až v nouzi, mám pocit, že tohlke je přesně rybníček, který si zaslouží brčko, žížalku a nenápadné chování, ale úspěch se dostavil... Prostě, proč koule a pípák?

Jinak chválím kameru, je příjemné vidět amatérské video, kde kamera neposkakuje, nepřiblužeje se a přitom neostří a pod.