50 hodinové závody rybník Jaroslav Moravský Beroun

Datum akce: 29.4.2022 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Kaprařina
Kraj: Olomoucký

Tým rybníku Jaroslav Vás zve na 50 hodinový závod týmů, na 10 nejtěžších ryb.

Výhry:

1.místo:  36 000.-Kč  + poháry
2.místo:  27 000.-Kč  + poháry
3.místo:  19 000.- Kč  + poháry
4.-5. místo: Věcné ceny
1. nejtěžší ryba 5 000.-Kč + pohár

Časový harmonogram:
Pátek 29.4 2022
7.00 hod prezentace, losování 7:30 hod, příprava místa
10.00 hod start
Neděle 1.5 2022
12:00 hod ukončení závodu
13:00 hod vyhlášení výsledků


Startovné: 9 500,- Kč


Přihlášky závodníků
Na tel.732 621 458, email rybnikjaroslav@seznam.cz nebo na https://www.facebook.com/pg/rybnikjaroslav/posts/?ref=page_internal

Po přihlášení a zaplacení startovného nebo zálohy min. 5 000,- Kč bude tým zapsán na startovní listinu. Zaplacení startovného popř. zálohy musí proběhnout nejpozději do 15 dnů od přihlášení. V případě nezaplacení je přihláška neplatná. Pokud team odstoupí od závodu po 24.4 2022 nebude startovné/záloha vráceno.
Startovné zle zaplatit pouze na bankovní účet. Účet bude zaslán na e-mail přihlášeného týmu. Do poznámek pro příjemce uveďte jméno týmu nebo závodníka!

Způsob losování závodních míst: nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory a v tomto vylosovaném pořadí, pak zástupci týmů vylosují svůj sektor. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.

Typ závodu: Položená


Počet týmů: 13


Soutěží jednočlenná až tříčlenná družstva, která loví celkem na 4 pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem.


Povolené nástrahy boilie, pelety 8-25mm (obalovací těsta, bustry, dipy)

Zakázané nástrahy nesmí se chytat ani krmit na: housku, foukané a extrudované kukuřice (pufy)a jiné extrudy, krmítkové směsi, chleba, červy, žížaly ani jiné živé nástrahy

Návnady: boilie, pelety 4-25mm
Zakrmování: PVA materiály, kobraTyp revíru: Stojatá cca 3 ha


Bodování: Bodovanou rybou je každý kapr a amur od 4kg -výměna neomezena.
V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba. Ryby váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy.
Ryby se budou vážit ve stejných sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti saku. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrátí zpět do vody.


Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, apod.)
Povolen pouze lov na položenou. Nesmí se požívat drátěná, feedrová ani jiná krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo nebo háček. Není povoleno používat šokové a pletené šňůry, musí být použita průběžná úniková montáž. Povoleny jsou háčky s protihrotem. Zavážení nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě protestu se ryby nebudou počítat.

Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.
Při hrubém porušení pravidel uvedených v propozicích, nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu či provinění proti RŘ bude tým diskvalifikován! Bez nároku vrácení startovného.

Podání protestu: Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně. Pokud tým podává protest, musí složit k rukám hl. rozhodčího kauci ve výši 1000,- Kč, která při neoprávněnosti protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.

Povinnost závodníka: šetrné zacházení s rybou


Povinná výbava: podložka pod rybu (vaničkového typu), podběrák min. 80cm rameno, 6x  EKO sak., váha a trojnožka


Při nízkém počtu závodníků má pořadatel právo ponížit ceny nebo zrušit závody.


Těší se na Vás tým rybníku Jaroslav.

Jedná se o privátní soukromou klubovou akci. Závodníci startují na vlastní nebezpečí.
Seznam Teamu:
1.  PM Game - zaplaceno
2.  Bahňáci  -zaplaceno
3.  Tuning  Baits - zaplaceno
4.  Zlatá štika -  zaplaceno
5.  T-Capr
6.    Provokace - zaplaceno
7.    Black carp - zaplaceno
8.    CT Katastrofa
9.    Handbull

 

rybníkJaroslav - Profil - 13.1.2022