Rybník Jaroslav Moravský Beroun 60 hodinové závody týmů

Datum akce: 19.8.2021 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Kaprařina
Kraj: Olomoucký

Tým rybníku Jaroslav Vás zve na 60 hodinové závody týmů.


Časový harmonogram
Čtvrtek 19.8.2021
18:00 hod prezentace, losování, příprava místa
20:00 hod start

Neděle 22.8.2021
8:00 hod ukončení závodu
9:00 hod vyhlášení výsledků

Výhry:
1.místo:  36 000.-Kč  + poháry
2.místo:  27 000.-Kč  + poháry
3.místo:  18 000.-Kč  + poháry
 

1. nejtěžší ryba 5 000.-Kč + pohár

Přihlášky závodníků
Na tel.732 621 458, email rybnikjaroslav@seznam.cz nebo na https://www.facebook.com/pg/rybnikjaroslav/posts/?ref=page_internal

https://www.sportovni-rybolov-jaroslav.cz/

Po přihlášení a zaplacení startovného nebo zálohy min. 4 000,- Kč bude tým zapsán na startovní listinu. Zaplacení startovného popř. zálohy musí proběhnout nejpozději do 14 dnů od přihlášení. V případě nezaplacení je přihláška neplatná. Pokud team odstoupí od závodu po 10.08.2021 nebude startovné/záloha vráceno.
Startovné zle zaplatit pouze na bankovní účet. Účet bude zaslán na e-mail přihlášeného týmu. Do poznámek pro příjemce uveďte jméno týmu nebo závodníka!

Startovné: 9 000,-Kč

Způsob losování závodních míst: nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory a v tomto vylosovaném pořadí, pak zástupce týmů vylosují svůj sektor. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.
Typ závodu Položená

Soutěží jednočlenná až tříčlenná družstva, která loví celkem na 4 pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem s protihrotem.
Bodování: Bodovanou rybou je každý kapr a amur rozhodující je váha. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba. Ryby váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy.
Ryby se budou vážit ve stejných sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti saku. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrátí zpět do vody.

Povolené nástrahy boilie, pelety 8-25mm (obalovací těsta, bustry, dipy a methodmixy povoleny)
Zakázané nástrahy nesmí se chytat ani krmit na: housku, foukané a extrudované kukuřice (pufy)a jiné extrudy, krmítkové směsi, chleba, červy, žížaly ani jiné živé nástrahy
Návnady: boilie, pelety 4-25mm
Zakrmování: PVA materiály, kobra

Počet týmů 13
Typ revíru: Stojatá cca 3 ha

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, apod.)
Povolen pouze lov na položenou. Nesmí se požívat drátěná, feedrová ani jiná krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo nebo háček. Není povoleno používat šokové a pletené šňůry, musí být použita průběžná úniková montáž. Povoleny jsou háčky s protihrotem. Zavážení nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě protestu se ryby nebudou počítat.
Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.
Při hrubém porušení pravidel uvedených v propozicích, nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu či provinění proti RŘ bude team diskvalifikován! Bez nároku vrácení startovného.
Podání protestu: Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně. Pokud team podává protest, musí složit k rukám hl. rozhodčího kauci ve výši 1000,- Kč, která při neoprávněnosti protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.
Povinnost závodníka: šetrné zacházení s rybou

Povinná výbava: podložka pod rybu (vaničkového typu), podběrák min. 80cm rameno, 6x  EKO sak., trojnožka a váha, back lead!!

Při nízkém počtu závodníků má pořadatel právo ponížit ceny nebo zrušit závody.


Jedná se o privátní soukromou klubovou akci. Závodníci startují na vlastní nebezpečí.


Těší se na Vás tým rybníku Jaroslav.

Startovní listina:
1.  CT Oborná - zaplaceno
2.  Šuter Fishing Carp- zaplaceno
3.  PM Game -zaplaceno
4.  Zlatá štika -zaplaceno
5.  Tuning baits - zaplaceno
6.  CT Ty motej - zaplaceno
7.  CT Relax - zaplaceno
8.  Ct  Prajzáci - zaplaceno
9.    Black Carp - zaplaceno
10.  CT Legendário - zaplaceno
11.  CT ST Libavá - zaplaceno
12.  CT JV Baits - zaplaceno
13.  CT  Vousáči - zaplaceno

 

rybníkJaroslav - Profil - 9.6.2021