MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

6. ročník jarní 50tihodinovka

Datum akce: 1.5.2020 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Olomoucký

6. ročník jarní 50tihodinovka Drahanovice

Podrobnosti
Typ závodu: závod družstev (1-3 rybáři) položená
Délka závodu: 50 hodin
Startovné 4000 Kč/tým
Počet týmů: 13
Počet prutů: max. 4 na tým
Velikost závodního sektoru: min 13,4m.

Nově je v ceně startovného snídaně pro členy týmu (v sobotu a v neděli) formou bufetu.

Propozice závodu:
1.5.2020 do 9:30 registrace týmů
10:00 - 11:00 losování závodních míst
12:00 - start závodu
3.5.2020 14:00 - konec závodu
14:30 - vyhlášení výsledků
15:00 - volná zábava


Ceny:
1.místo 7 000Kč v hotovosti + věcné ceny v hodnotě 6 000Kč + sada pohárů
2.místo 5 000Kč v hotovosti + věcné ceny v hodnotě 4 000Kč + sada pohárů
3.místo 3 000Kč v hotovosti + věcné ceny v hodnotě 2 000Kč + sada pohárů
Nejtěžší úlovek závodu věcná cena v hodnotě 2 000Kč + sada pohárů

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť. Soutěží jedno až tříčlenná družstva, která loví na 4 pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem bez protihrotu či mikroprotihrotem.. NOVĚ JE POVINNOST MÍT BACKLEEDY!!! Povolen pouze lov na položenou. Nesmí se používat drátěná, feederová ani jiná krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo nebo háček. Zavážení nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento tým podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě protestu se ryba nebude počítat.
Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.
Při hrubém porušení pravidel uvedených v propozicích , nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu či provinění proti RŘ bude tým diskvalifikován! Bez nároku vrácení startovného.

Podání protestu:
Protest může podat kterýkoliv člen závodního teamu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně. Pokud team podává protest, musí složit k rukám hl. rozhodčího kauci ve výši 1000,- Kč, která při neoprávněnosti protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.

Nástrahy:
Boilie, pelety (obalov. těsta a dipy povoleny).

Návnady:
Boilie, pelety, krmítkové směsi, methodmixy (zákaz používání lepidla na pelety).

Krmení (návnady) omezeno množstvím:
MAX 8 kg!!! (bude kontrolováno rozhodčími před startem závodu!) - v sektoru ani v autě či v bivaku na lovném místě nesmí být více jak povolené množství návnad!

Zakrmování:
Lopatka, kobra, prak, košíček, PVA materiály.

Nesmí se chytat ani krmit na:
Housku, foukané a extrudované kukuřice (pufy) a jiné extrudy, chleba, partikl ( řepka kukuřice pšenice a pod ) červy, žížaly ani jiné živé nástrahy, gumovou kukuřici atd. Co není povoleno, je automaticky zakázáno.

Povinnost závodníka:
Šetrné zacházení s rybou a respektování pravidel Mlýnského rybníka Drahanovice.

Povinná výbava:
Háčky bez protihrotu či s mikroprotihrotem, podložka pod rybu vaničkového typu bude zapůjčena všem týmům, podběrák bude zapůjčen všem týmům, EKO sak 4ks dovést své.

Hodnocení a vážení:
Bodovanou rybou je kapr od 55 cm včetně a amur neomezeně!! ROZHODUJÍCÍ JE SOUČET HMOTNOSTÍ 5TI NEJTĚŽŠÍCH RYB TÝMU. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba. Ryby váží rozhodčí vždy spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy. Ryby se budou vážit ve stejných sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti saku. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrátí zpět do vody.

Všichni zájemci se mohou registrovat formou příspěvku (komentář k akci ve formátu 01 - xxx yyy na Facebooku nebo telefonicky na 777 45 77 54.
Pro zapsání do startovního seznamu je však nutné uhradit startovné v plné výši. AŽ POTOM BUDE TÝM ZAPSÁN NA WEBU A FACEBOOKU DO TOHOTO SEZNAMU. TO ZNAMENÁ, KDO DŘÍV ZAPLATÍ, TEN ZÁVODÍ. NENÍ DÁN TERMÍN DO KDY, JEN OD KDY (OD VYHLÁŠENÍ ZÁVODU A PROVEDENÍ REGISTRACE)

Min počet týmů pro uskutečnění závodu je 10. V případě nižšího počtu než 13 týmů, budou ceny poníženy o 3500 Kč za každý chybějící tým v poměru 7:5:3:2

Občerstvení bude zajištěno závodníkům až na lovné místo. NAVÍC, NOVĚ MÁ KAŽDÝ SOUTĚŽÍCÍ V CENĚ STARTOVNÉHO V SOBOTU A NEDĚLI SPOLEČNOU SNÍDANI.

Těšíme se na Vás.


Výsledky

přihlášené týmy :
01 - Ann jewels - ZAPLACENO
02 - Carp Story - ZAPLACENO
03 - CarpRebel - ZAPLACENO
04 - Zevl Carp Team ZAPLACENO
05 - Pat a Mat  - ZAPLACENO
06-Karp team Smůla - ZAPLACENO
07- CT Sedlo -ZAPLACENO
08 - Orthodox Carp - ZAPLACENO
09 -CT Makrela - ZAPLACENO
10 -Michal Balcar - ZAPLACENO
11 - CT Pacienti - ZAPLACENO
12 -  CT Jikra - ZAPLACENO
13 - CT Kamido - ZAPLACENO

 

svoboda dawe - ®, 9.12.2019

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2020 - Navijáky Shimano Twin Power

Nový naviják Twin Power jde ruku v ruce s filozofií společnosti Shimano, založené na neustálém průběžném technickém zdokonalování.

akce, rybareniPelzer brolly 2 man | SLEVA 44 %

Za 5.999
Luxusní akce na brolly pro 2 osoby od značky Pelzer! Rozměry 275 x 240 x 138 cm, váha 11,5kg, 4x zavrtávací vidličky pro pevné ukotvení brolly, 2x moskitiérová okna v předním panelu, moskitiérové dveře, slídové okno na dveře, 2x zadní moskitiérová okna.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...