MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybářské závody na rybníku Odona Urbance

Datum akce: 19.10.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Všeobecné

Kraj: Moravskoslezský

Chtěl bych Vás pozvat na naše tradiční rybářské závody na rybník Odona Urbance dne 19.10. 2019 od 7:00 hod do 13:00 hod. Předprodej místenek bude zahájen v pátek 18.10.2019 od 16:00 do 18:00 hod. a 19.10 od 6 :00 do 7: 00 hod. Pro kategorii dospělí je připraveno 80 startovacích míst. První číslice na místence znamená startovací místo v prvním kole od 7:00 do 9:30 hod. a druhá číslice znamená startovací místo po přestávce v druhém kole od 10:30 do 13:00 hod. Pro děti je vyhrazena zadní hráz, tam se děti po přestávce nijak nestěhují. Dítě může chytat po zaplacení místenky vedle dospělé osoby, která bude závodit a ta za něj zodpovídá po čas závodů. V rozích se zadní hrází prosím o shovívavost, aby nedocházelo k zbytečným slovním rozepřím mezi dětmi a dospělými.  Závodit se bude ve dvou kategoriích „Děti do 15 let“ a „Dospělí“. Startovné pro kategorii děti bude 30 Kč. V kategorii děti se bude počítat každá ulovená ryba, kterou Vám do místenky zapíše rozhodčí. Startovné v kategorii dospělí je 150 Kč. V kategorii dospělí se bude počítat kapr, štika, candát, amur, lín, pstruh duhový a úlovek do místenky zapíše rozhodčí. Nešetrné zacházení s ulovenou rybou může být důvodem k odebrání místenky na závody bez náhrady na vracení startovného. Každý držitel platné povolenky k lovu si bude moct ponechat maximálně jednoho kapra, nebo štiku, candáta, amura a lína + 3 kusy pstruha duhového. Závodníci budou moct chytat na jeden prut a max. dva návazce. Všechny žádáme o dodržování platného rybářského řádu a zásad slušného chování. První místo bude za největší ulovenou rybu, a o dalším pořadí rozhodne součet délek ulovených ryb. Závodník na prvním místě s ulovenou největší rybou už nezasahuje do bojů o další umístění.

Po čas rybářských závodů je pro závodníky a  širokou veřejnost připraveno bohaté občerstvení, tombola, kolo štěstí o kapry a jiné hodnotné ceny.

Revír 471 042 rybník „Odona Urbance“ bude hájen od středy 16.10.2019 (včetně) do soboty 19.10.2019 do 13:30 hod.

Všechny srdečně zve výbor místní skupiny ČRS Šenov

 

lubpro - ®, 13.10.2019

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniChyť a pusť Prut Shadow 10ft 3lb - Akční nabídka

Za 2.790
SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA NAŠE PRUTY SHADOW 10ft 3lb. Po přihlášení obdržíte 3% a při další objednávce další 3%. V potvrzovacím e-mailu objednávky obdržíte unikátní kód na 3% slevu.

akce, rybareniKORUM plovoucí podběráková hlana

Za 711
NOVINKA - Snapper Latex Floating Tilta net 22". Podběráková hlava je opatřena jedinečným naklápěcím mechanismem, díky kterému lze hlavu uzamknout v určité poloze. Více na www.chytiljsem.cz

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...