master of method zrušeno... startovné posíláme zpět

Datum akce: 8.6.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Feeder
Kraj: Královéhradecký

Organizace 0tého ročníku Master of Method dne 8.6.2019 na revíru Stříbrný rybník v Hradci Králové si dává za cíl vytvořit dobré zázemí pro oficiální první ročník, který se bude konat na podzim  v roce 2019. Za podpory Městských Lesů Hradec Králové, MAVER, Splashbaits, Dragon baits a dalsích sponzorů do podvědomí rybářů.

NOMINACE

  Účast v soutěži je možná pouze při zaplacení vstupního poplatku a přihlášení na mail: vareckoff@seznam.cz, tel: 604564789 nebo zprávou na FB, či www.mrk.cz Poplatek se stanovuje ve výši 500,-Kč. Platba na účet č: 1430169011/3030 Do zprávy pro příjemce Uveďte : MOM PŘÍJMENÍ JMÉNO. Přihlášky budou oficiálně registrovány s registračním poplatkem a budou zaznamenány v pořadí příchodu. Platba vstupního poplatku zaručuje právo zúčastnit se závodu. Název závodu je možno nalézt pouze na stránkách www.methodfeedershop.cz  a tam, kde budou uvedeny... Na Facebooku, www.rybarskezebricky.cz, instagram, www.mrk.cz. a dalších. Poslední termín pro přihlášení do závodu,  je jeden pracovní den před dnem závodu. Účast na závodě je možno zrušit, avšak vrácení  vstupního poplatku je možné pouze v případě,  že je zrušení provedeno nejpozději 15 dní před datem závodu. Později bude prohlédnuto k situaci. Budete moci sledovat průběh závodů online na Facebook a Instagramu.
Sraz všech závodníků bude na velkém parkovišti u Boční brány Do areálu Stříbrného rybníku https://mapy.cz/zakladni?x=15.8917920&y=50.2054228&z=17&source=traf&id=38984&q=st%C5%99%C3%ADbrn%C3%BD%20rybn%C3%ADk v 6:30 v 7:00 proběhne losování míst. 7:15 se lovící odeberou na svá vylosovaná místa.. V 8:00 je na signál povoleno krmení. V 8:15 na signál začíná závod... Konec závodu je ve 14:15. Vyhlášení výsledků bude cca v 16:00 v mezičase proběhne pozdní oběd.

POSTUP

TŘI NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI mají právo se zúčastnit PODZIMNÍHO ZÁVODU s 50ti% slevou na startovném. V případě nepřihlášení do 30.srpna 2019 dostane automaticky pozvánku další v pořadí a tak dále.

CENY

Prvni tři Vítězové závodu budou oceněni věčnými cenami a poháry v hodnotě 7000,- do do 10teho místa hodnotná cena. Každý soutěžící dostane v rámci losování method nástrahy od firmy Splashbaits a pamětní dar. Nikdo neodejde bez ceny!!!

Každý závodník dostane svačinu a pozdní oběd (v ceně startovného) pitný režim zajištěn.

MASTER OF METHOD 2019 PRAVIDLA

Metod krmítko může být použito pro rybolov s minimální hmotností 15g (1/2oz) a maximální hmotností 60g (2 oz). Pouze se spodní zátěží a krmitka hybrid na pelety. Krmítka vlastní výroby a žebrovaná nelze použít!!
Montáž musí být klouzavá, maximálně  zajištěna tzv. Myším bobkem nad krmítkem. Použití feeder gumy není povoleno. Maximální délka navazce  je 15 cm (6 palců). Použití pletené šňůry jako návazce je povoleno jen do tloušťky 0, 06mm
Krmítko  lze plnit  pomocí formičky  nebo ručně, ale prázdné krmítko  nebo háček  je přísně zakázán!
Metoda nabízení návnady je volitelná, může být umístěna na háček, vlasový přívěs nebo na  gumový držák pelet.

Obecná ustanovení

Závodník chytá na jeden feederový či pickerový prut s chvějící špičkou s jedním krmítkem a jedním háčkem v uvedeném sektoru, který si vylosoval, závodí se jednokolově. Na břehu může mít umístěn libové počet prutů, ale tyto nesmí zasahovat do vody. Neponechávejte prut bez dozoru! Když opouštíte rybářské místo, ve vodě nesmí být žádné prut!
Návnada:pelety, methodmixy, kukuřice pouze vařená nebo nakládaná nebo jejich kombinace
Nastraha:pelety, boilies, pop up, wafter. Plastová imitace kukuřice povolena jakožto i dipy a smáčedla. Plastová napodobenina živé nástrahy je zakázána. Živá nástraha i návnada je zakázána
Množství rybářské návnady použité je omezen na 2 kg na závod i se zákrmem. Krmný materiál nelze míchat za pomoci vrtacích zařízení a jim podobných zařízení z důvodu narušení klidu před závody.
Krmení lze provádět pouze rybářským prutem a method krmítkemnebo zakrmovacím košíkem . Jiné pomůcky, jako je prak, , spomb, raketa atd. nelze použít. Ruční krmení není povoleno. Markery nejsou povoleny.
Ryba chycena mimo hlavu, se nezapočítává do výsledků. Dravá ryba se do výsledků nezapočítává a musí být okamžitě odháčkována a vrácena do vody. Úlovek jesetera jakékoliv velikosti a kapra nad 65cm se váží a zapisuje okamžitě do karty závodníka oproti podpisu a ryba se neprodleně pouští zpět do revíru.
Závodníci kterým při zdolávání pomůže cizí osoba, nebudou tuto zdolávanou rybu započítávat do výsledků.
Ryby chycene před koncem soutěže mohou být vytaženy do15 minut po ukončení soutěže!
Rybáři, kteří poruší pravidla po prvním varování, jsou vyloučeni ze závodu! Protest může být předložen organizátorovi soutěže. Kauce 1000,-Kč. V případě zamítnutí protestu, kauce propadá ve prospěch Organizátora.
Losování probíhá v pořadí registrací. DOPROVOD JE POVOLEN. Ale  nemůže se aktivně účastnit rybolovu ZÁVODNÍKA, manipulace s krmením či nástrahou  jakožto i pruty! Je zakázáno vstupovat do vody během závodu.
Ryba by měla být umístěna v závodním vezírku o minimální délce 3m. Ve vezírku může být maximálně 20 kg ryb, pokud překročí soutěžící tuto váhu, proběhne vážení nebo závodník použije nového vezírku.
Celkové vážení se provádí na konci soutěže v sektoru vážícím zařízením. Pokud soutěžící nesouhlasí s výsledkem, může znovu požadovat vážení.
Během rybaření soutěžící používá všechny klasické pomůcky - podložka, dezinfekční prostředek, atd.
Organizátor nepřebírá žádnou odpovědnost za škody na zařízeních nebo škody na majetku nebo krádežich předmětů  a zařízení.
Co není povoleno je zakázáno!

Každý host se účastní závodu na vlastní riziko.

Závod se koná za jakéhokoliv počasí


S pozdravem Petrův Zdar Organizátoři

Tomáš Fyrbach

Michal Brzobohatý

https://www.facebook.com/Master-of-Method-432590793861464/

Tel. 604 564 789
Mail. vareckoff@seznam.cz

 

vaereckoff - Profil - 24.2.2019