40 hodinové závody jednotlivců rybník Jaroslav Moravský Beroun

Datum akce: 19.7.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Kaprařina
Kraj: Olomoucký

Přihlášky závodníků
Na tel.732 621 458, email rybnikjaroslav@seznam.cz nebo na https://www.facebook.com/pg/rybnikjaroslav/posts/?ref=page_internal

Po přihlášení a zaplacení startovného nebo zálohy min. 2000,- Kč bude tým zapsán na startovní listinu. Zaplacení startovného popř. zálohy musí proběhnout nejpozději do 30 dnů od přihlášení. V případě nezaplacení je přihláška neplatná.
Startovné zle zaplatit pouze na bankovní účet. Účet bude zaslán na e-mail přihlášeného týmu. Do poznámek pro příjemce uveďte jméno týmu nebo závodníka!

Počet týmů 18

Časový harmonogram
Pátek 19.7.2019
17.00 hod prezentace, losování, příprava místa
19.00 hod start

Neděle 21.7.2019
11:00 hod ukončení závodu
12:30 hod vyhlášení výsledků

Způsob losování závodních míst: nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory a v tomto vylosovaném pořadí, pak vylosují svůj sektor. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.
Typ závodu Položená

Startovné: 4500,-Kč 

Soutěží jednotlivci, kteří loví na 2 pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem.

Povolené nástrahy boilie, pelety 8-25mm (obalovací těsta, bustry, dipy a methodmixy povoleny)
Zakázané nástrahy nesmí se chytat ani krmit na: housku, foukané a extrudované kukuřice (pufy)a jiné extrudy, krmítkové směsi, chleba, červy, žížaly ani jiné živé nástrahy
Návnady: boilie, pelety 4-25mm, metodmix
Zakrmování: povoleno (neomezeně) kobra, PVA materiály


Typ revíru: Stojatá cca 3 ha

Bodování: Bodovanou rybou je každý kapr a amur rozhodující je váha. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba. Ryby váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy.
Ryby se budou vážit ve stejných sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti saku. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrátí zpět do vody.

Výhry:
    1.místo:  20 000.-Kč  + pohár
    2.místo:  15 000.-Kč  + pohár
    3.místo:  10 000.-Kč  + pohár
    4.místo    4 000,-Kč

1. nejtěžší ryba 4 000.-Kč  + pohár


Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, apod.)
Povolen pouze lov na položenou. Nesmí se požívat drátěná, feedrová ani jiná krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo nebo háček. Není povoleno používat šokové a pletené šňůry, musí být použita průběžná úniková montáž. Povoleny jsou háčky s protihrotem. Zavážení nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě protestu se ryby nebudou počítat.
Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.
Při hrubém porušení pravidel uvedených v propozicích, nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu či provinění proti RŘ bude team diskvalifikován! Bez nároku vrácení startovného.
Podání protestu: Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně. Pokud team podává protest, musí složit k rukám hl. rozhodčího kauci ve výši 1000,- Kč, která při neoprávněnosti protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.
Povinnost závodníka: šetrné zacházení s rybou

Povinná výbava:podložka pod rybu (vaničkového typu), podběrák min. 80cm rameno, 6x  EKO sak.

Při nízkém počtu závodníků má pořadatel právo ponížit ceny nebo zrušit závody.
Sponzoři závodu: Krmiva Hulín, Tuning-Baits
Jedná se o privátní soukromou klubovou akci.

Přihlášení:
1. Pavel Hanuš- Handi line
2. Pavel Ryšavý
3. Dan Butkovič
4. Honza Kakaš
5. Martin Achylis
6. Antonín Seitl
7. Radek Horák SBS
8. Zdeněk Körner krmiva Hulín
9. Michal Plesnik
10. Markéta Malils
11. Richard Barát
12. Solovský Jiří
13. Petr Podešva
14. Martin Podivinský
15. Jakub Nedvidek
16. Radek Červínek
17. Hrubý Miroslav
18. Maduda Tomáš
19. Jarda Vavřinec

 

rybníkJaroslav - Profil - 3.12.2018