MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

ZRUŠENO 2. Sranda Carp Cup 2019

Datum akce: 14.4.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Královéhradecký

2.Sranda Carp Cup 2019


Časový rozpis:

nedělě 14.04.2019

9:00h do 9:30h. registrace závodníků

10:00h. losování, přesun na lovné místa

10:30h.povoleno krmení

12:00h. začátek závodu

neděle 21.04.2019

12:00h. ukončení závodu

13:30h. slavnostní vyhlášení závodu

Závod se uskuteční na revíru Stará Voda .
Doba trvání závodu je 168 hod.

Pískovna Stará voda je nový soukromý revír s rozlohou 22 hektarů, který se nachází nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Tato pískovna je zatopena už přes 30 let a díky svému stáří je obklopena vzrostlým převážně borovým porostem, který nabízí stín a klid. Dno pískovny je velmi členité s mnoha schodovými přechody hloubek. I přes svou rozlohu 22 ha je na revíru jen deset lovných míst, rozmístěných po dvou stranách pískovny. Lovná místa tvoří „zemní mola“, která jsou zpevněna dřevem. U každého lovného místa se nachází jedno, nebo dvě místa pro bivaky a zázemí. Tato místa jsou umístěna až mezi stromy, nabízí tak maximum soukromí, klidu a stínu. Na každé straně pískovny je pro pět lovných míst vždy po dvou WC.

Startovné: 9000- Kč za tříčlenný tým, po podání přihlášky zaplatit  do 10.01.2019 NEVRATNOU ZÁLOHU !!!!! výši  3000,-na účet 2450814043/0800.  Způsob platby startovného: převodem nebo v kladem na účet  jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést Název týmu a jméno kapitána.

Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: kaprik24@seznam.cz,
.Přihláška je platná až po přijetí startovného!
Počet závodních týmů.10

Bodovanou rybou je kapr, amur .

Boduje se 5 nejtežších ryb.


Pořadatel závodu: Smetana Zdeněk a banda lidí okolo mě
Hlavní rozhodčí: Smetana Zdeněk a všichni závodníci
Ředitel závodu: Smetana Zdeněk

Pravidla (závod probíhá systémem chyť a pusť)

Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!

Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby může provádět výhradně člen týmu. Označování lovných míst pouze tyčovou bójkou a to pouze 2 ks/tým. Zavážení nástrah a návnad je povoleno(zavážecí lodička povolena).Při pohybu člunu na vodě doporučuji používat záchranné vesty.

Množství krmení během závodu není omezeno.

Při krmení, nahazování, zdolávání ( povoleno zdolávát rybu ze člunu)a podebírání, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento tým vznést protest, ale NEMUSÍ. Protest musí být vznesen neprodleně! V případě protestu se ryba nebude počítat. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání a to výhradně před svým sektorem.

Každý tým loví na maximálně 6 prutů, každý z prutů s maximálně jedním návazcem a jedním háčkem s mikrohrotem. Uznán pouze originál od výrobce. Povolen způsob lovu metodou method fedeer a to maximálně na dvou prutech!!!!

V době nepřítomnosti členů týmu na lovném místě, nesmí být žádný z prutů nahozen.
Tým musí použít pouze průběžnou (únikovou montáž). Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila olova. Zákaz používání pletené šňůry(šokovky). Pletené návazce povoleny. Olověné šňůry jsou povoleny.

Bodovanou rybou je pouze kapr, amur . Váha ulovených ryb se sčítá. Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Každá ulovená ryby se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce. Vyhrává tým s největší váhou pěti ulovených ryb. V případě stejné váhy ryb rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, čas ulovení a následně los. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.

Lovné metody: pouze položená - vlasová metoda, method feeder.
Povolené nástrahy: , boilies, pelety, boilie těsta, dipy,
PVA materiál povolen!
Krmítka přísně zakázány(mimo method fedeer)
Srkačky přísně zakázány!!!!!!
Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, partikl(pouze řádně uvařen), kukuřice

Krmení není omezeno. Do krmení se nepočítají tekuté potravy, dipy a pop up.

Nesmí se chytat: na pečivo, různé foukané kukuřice, puffi a jiné extrudy, červi, žížaly ani jiné živé nástrahy

Co není dovoleno je ZAKÁZÁNO!!!

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.

Protest: Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Při vznesení protestu musí závodník složit kauci 1000,- Kč hlavnímu rozhodčímu. Při zjištění neoprávněnosti podaného protestu, kauce propadá ve prospěch pořadatele. Případný protest řeší hlavní rozhodčí a minimálně jeden sektorový rozhodčí.

Povinná výbava je: 2xpodběrák min. 90 cm rameno, 2xpodložka pod ryby, peán, dezifekce pro ošetření ranky,minimálně 2xsak na přechovávání ulovené ryby. Dále je nutné, aby alespon jeden člen týmu vlastnil mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu.

Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých molech  na lovným místem.

PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ ZÁVODNÍKA S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ ZÁVODNÍKA V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!! – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Úhradou startovného závodník souhlasí s uvedenými pravidly.
Garantované ceny při plném počtu startujících:

1. Místo –3x pohár  + putovní pohár

2. Místo –3x Pohár


3. Místo – 3xPohár

4.Místo - 3xPohár

5.-10. Místo - Věcné ceny( pelety, boiles  atd.)

Nejtěžší ryba – pohár


Jedná se o privátní soukromou klubovou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod.

 

kaprik24 - ®, 10.11.2018

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAKCE lehátko + vlasec + pelety

Za 2.841
Akce Mivardi Lehátko Comfort XL8 + pelety Mivardi 1kg + vlasec ATF 600m

akce, rybareniNaviják Shimano Aero Technium Magnesium 14000 XSC

Aero Technium MgS je vlajkovou lodí v kategorii Big Pit navijáků. Tento jedinečný naviják na trhu zaujme využitím jen těch nejlepších konstrukčních prvků.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...