pára nad vltavou 2019 2 místa - neuhrzena záloha PM GAME

Datum akce: 20.5.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Kaprařina
Kraj: Jihočeský

Propozice závodu:

Místo závodu: údolní nádrž ORLÍK

Délka lovného úseku 22km

Délka lovného sektoru pro každý tým 100m

Šířka vody v místech lovného úseku 200-300m

Hloubka v lovném úseku do 10 – 14m

Složení dna v lovném úseku-mírně bahnité, písek, skála

Datum závodu: 21.5. – 25.5.2019

Startovné: 13.000,-Kč/tým

Počet statujících: 40 týmů

  Ceny pro vítěze:

    1.místo - 70.000,-Kč + poháry

    2.místo – 30.000,-Kč + poháry

    3.místo – 20.000,-Kč + poháry

        Ceny za každý sektor:

                          1.místo – 5.000,-Kč + 5.000 poukaz + poháry

                          2.místo – 3.000,-Kč + 5.000 poukaz + poháry

          3.místo -  5.000,- poukaz + poháry

         

20.5. 2019 od 17.00 možnost posezení, grilování, atd.

20.5. 2018 -do 20.00hod registrace týmů

20.00 – 22.00hod – losování míst

21.5. 2019 v 7.00 odjezd na sektory

21.5. 2019 12.00hod –začátek závodu

25.5. 2019 16.00hod ukončení závodu

17.30hod vyhlášení výsledků

Po skončení slavnostního vyhlášení výsledků bude možnost posezení v místní osvěžovně.

Losování:

podle pořadí zaplacených záloh bude sestavena startovní listina, podle které zástupce týmu vylosuje pořadí losu pro losování místa.

Los lovného místa – zástupce týmu vylosuje číslo místa, pokud nebude s losem spokojen, zřekne se tohoto místa a může losovat podruhé, tento los je již nevratný, jeho první los bude poté vrácen do osudí k dalšímu losu. Po vylosování obdrží tým mapu s vyznačeným místem lovu a trasu kudy se na lovné místo dostane.

Bodovaná ryba:

Kapr a amur od 5kg,Ostatní:

Závod proběhne v katastru obce Olešná, okr. Písek, od železničního mostu (Červená) k ústí Doubravského potoka, k lovným místům je možné se dostat ve většině případů pouze po vodě, týmy po naložení vybavení do lodě odstaví své vozidlo na určené místo, tento prostor bude po dobu závodu kontrolován.

Po celou dobu závodu bude v místě možnost objednat oběd a večeři, jídelníček a kontakt bude zveřejněn pro objednávku jídel.


Příjezd na místo závodu je povolen 24hodin před započetím závodu a každý tým si může zmapovat závodní úsek echolotem.

Tým jsou 2 až 3 rybáři, kteří se po registraci již nemění.

Tým loví nonstop na čtyři pruty na položenou s jedním návazcem a únikovou montáží!!!

V lovném sektoru každého týmu musí zůstat min. dva závodníci, pokud zůstane na stanovišti pouze jeden ze závodníků, je možné lovit pouze na 2 pruty. Nevztahuje se na dobu při zavážení.

Nesmí se používat drátěná, feederová ani jiná krmítka.
Během soutěže smí do sektoru týmu vstoupit pouze rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.

Vnadit se smí – method mix, partikl, pelety a boilie,               

Pod háček můžete pověsit – boilie, pelety, plovoucí boilie,  kukuřici a jejich umělé napodobeniny(dipy, obalovací těsta)

Nesmí se chytat ani krmit na housku, foukané a extrudované kukuřice (pufy) a jiné extrudy a chleba, červy, žížaly ani jiné živé nástrahy                           

NESMÍ SE POUŽÍVAT LUŠTĚNINY A  NEVAŘENÁ KUKUŘICE         

Každý tým bude mít vaničkovou podložku na ryby, 4x eko vak,či eko vezírek, desinfekci pro případ poranění ryby a podběrák s rameny min 80cm

Bodovanou rybou je kapr,  amur  od 5 kg včetně váží se jedním typem saku a vah, váha 4 ks ryb se sčítá, při následném ulovení těžší ryby se předchozí úlovek škrtá, při rovnosti dvou týmů vyhrává nejtěžší ryba týmu.

V závodě je povoleno používat loď i se spalovacím motorem, tým nesmí s lodí opustit svůj sektor (platí pro zakrmování a zdolávání ryby), každý sektor bude viditelně vyznačen na obou březích, délka zavážení není omezena. Tým svým chováním na břehu i na vodě nesmí omezovat ostatní týmy, ani lodní dopravu.VŠE CO NENÍ POVOLENO JE ZAKÁZÁNO

Přihlášením a zaplacením startovného do závodu tým souhlasí:

- s rybářským řádem ČRS, pravidly soutěže a bere na zřetel, že se účastní těchto závodů na svoje nebezpečí,

- své lovné místo opustí uklízené a neznečištěné exkrementy,

- fotografie a dokumenty se jménem týmu může pořadatel zveřejnit při on-line přenosu, tak na svých webových stránkách a při propagaci rybářského sportu.

Přihláška do závodu
https://www.rkpb.cz/zavody/para-nad-vltavou-2016/prihlaseni-do-zavodu/Při hrubém porušení pravidel uvedených v propozicích, hrubém a nevhodném zacházením s ulovenou rybou, či provinění proti RŘ a BP RŘ bude team diskvalifikován! Bez nároku vrácení startovného

Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu řediteli závodu nebo hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně. Pokud team podává protest, musí složit k rukám ředitele závodu kauci ve výši 2.000,- Kč, oprávněnost protestu bude posuzovat komise ve složení ředitel závodu, hlavní rozhodčí, dva předem vylosovaní kapitáni, kapitán týmu, kterého se protest týká a přizván bude i kapitán, který protest podal, ten ovšem nemá rozhodovací právo. Při neoprávněnosti protestu propadá kauce ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po vyhlášení závodu nebude brán zřetel.

 

čiky - Profil - 16.9.2018