MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

rybářské závody bagr babí 2018

Datum akce: 19.5.2018


Zaměření: Všeobecné

Kraj: Královéhradecký

V Náchodě na Babí pořádáme závody v sobotu dne 19.5.2018  na rybníku BAGR .Rybník o rozloze 0, 5 ha je velmi dobře zarybněn. Kapr pod 50 cm prakticky není. Jelikož jsou převážně velké ryby, doporučujeme podložku.
PROPOZICE ZÁVODU:
Prezentace: 7,00 - 8,00 hod.
Místa k závodění: počet je omezen velikostí rybníka na 40 závodníků. Čísla se losují.
Je nutné rezervovat místa na email: akva.havel@seznam.cz,nebo na tel. 777 780 280, Zarezervované místo je až po zaplacení startovného. Začátek závodu: 8,00 zvukovým signálem změna míst od 10,30 do 11,30 hod. Konec závodu: 14,00 zvukovým signálem Bodované ryby : kapr, amur, sumec, pstruh duhový, jeseter, candát, karas . Systém 1 cm = 1 bod, bílá ryba 5 bodů/ks STARTOVNÉ: 300Kč Závodník musí v den závodu dosáhnout minimálně 15 let věku. Nebo musí mít sebou zástupce.Účast na vlastní nebezpečí. Vyhlášení výsledků: do 60 minut po ukončení závodu CENY: 1.místo 1000 Kč 2.místo 500 Kč 3. místo 300 Kč Poháry a další hodnotné ceny LOV JEN BEZ PROTIHROTŮ. Lov na jeden prut, vláčení zakázáno. Vnadění povoleno /mimo luštěnin/ po zahájení závodu. Místa se během závodu střídají jednou a to od 10 do 11 hod. Nedodržení pokynů pořadatelů bude mít za následek vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného. Parkování – dbejte pokynů pořadatelů. Občerstvení je zajištěno po celou dobu závodu.Pořadatel si vyhrazuje právo závody zrušit bez udání důvodu.
VÝSLEDKY TĚCHTO ZÁVODŮ JSOU ZAPOČÍTÁNY DO RYBÁŘSKÉHO ŽEBŘÍČKU

 

hacek - ®, 19.3.2018

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX Rage Splétaná šnůra PRO X8 Performence Braid

Za 369
PRO X8 Perfermance Braid - díky 8vláknům je na dotek velmi měkká v té nejvyšší kvalitě.Výrazná oranžová barva je velmi vhodná pokud potřebujete z důvodu vázek, trav apd. neustále vidět, kudy nástrahu vedete.

akce, rybareniPolarizační brýle Daiwa

Skladem kompletní nabídka brýlí s Anglie. Velmi kvalitní brýle!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel rybář a kamarád z...

Zemřel velký rybář a kamarád Jarek Konrád z Chropyně Mnoho let byl na piskáči v Záříčí náš společník a pohodový přítel. Bez něho už to není ta pravá krásná rybařina.Mnohokrát jsme nic nechytli ale...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...