MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Stairs 2 Hell 2018

Datum akce: 11.8.2018


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Jihomoravský

Heaven and hell meet at one place (nebe a peklo se potkává na jednom místě) - to jsou slova Tomáše Slavíka, uznávaného fourcrossového šampiona, který nemá zábrany se pustit více než šedesátikilometrovou rychlostí lesem na kole, nebo také vyjet s člunem na kapry na Pálavu do metrových vln. Tohle je přesně závod Stairs 2 Hell a my Vám právě přinášíme informace o druhém ročníku jeho konání.

Závod Stairs to Hell je opravdu extrémní mezinárodní závod v chytání kaprů, při kterém si každý závodník sáhne až na dno svých sil. Závod pořádá společnost European Carpfishing Association ve spolupráci s Moravským rybářským svazem, z.s. na dolní Novomlýnské nádrži.

Novomlýnská nádrž se nachází v srdci jižní Moravy a pro pořádání závodů je nejlepší lokalitou nejen v České republice, ale patrně také v celé Evropě. Letošní ročník bude otevřen pro 96 dvou až tříčlenných týmů, které během náročných 114ti hodin poměří své síly. Závod pod pálavskými kopci je neuvěřitelnou výzvou pro opravdové profesionály. Pod vodní hladinou čeká na závodníky potopený les, zbytky vesnic či nejedna zatopená vinice. Všechny tyto lahůdky jsou ještě obrostlé slávičkami, které jsou ostré jako břitva.

Soutěžící budou postaveni tváří v tvář žhnoucímu slunci, které v letních měsících dokáže rozpálit břehy nádrže na opravdu vysokou teplotu. Před sluncem se zde rozhodně není kam schovat. Když se k tomu všemu přidá silný nárazový vítr a bouře, které přicházejí bez vyzvání, budou mít rybáři o noční můry dostatečně postaráno.

Aby byl závod napínavý až do samotného konce, budeme (stejně jako loni) hodnotit součet hmotností tří nejtěžších ulovených ryb. Ze zkušenosti víme, že chytit tři velké kapry se zde může podařit i během několika minut a pořadím se nejvíce míchá poslední noc! Vše bude tedy velmi dramatické až do závěrečného výstřelu!

Kromě nezapomenutelných sportovních chvil strávených na Novomlýnské nádrži budou startující svádět rybářské souboje o lukrativní ceny v celkové částce 78 000 EUR (cca 1.950.000,-Kč). Náš cíl zůstává stejný! Najít evropského šampiona v chytání kaprů, ale také podpořit děti v jejich cestě k poznání přírody. Proto máme zájem budovat prestižní závod s tradicí a každý rok dát část výdělku na dětské rybářské projekty a na činnost dětských rybářských kroužků, které organizuje Moravský rybářský svaz.

https://www.youtube.com/watch?v=3mJhSqAeWns

 

Petrasek - ®, 2.10.2017

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPoštovné ZDARMA!

Abyste si stihli dárky na Vánoce objednat včas, rybářské potřeby Král pro Vás spustila akci poštovné zdarma při nákupu nad 300Kč, akce je časově omezena!

akce, rybareniEcholot Wireless Fish Finder FFW718

Za 2.599
Echolot je primárně určen jako detektor ryb a hloubkoměr, kdy se jedná o výbornou pomůcku, která vám zpříjemní drahocenné chvíle strávených na rybách.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Aplikace pro rybáře 2019

Zdravím zainteresované! Dnes byla provedena další aktualizace oblíbené rybářské evidence EvMO2017 a internetové varianty EvMOi. Přidány nové funkce a zlepšena funkcionalita. Programy jsou a budou vždy...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA RYBOLOV NORSKO CA RYBOLOV NORSKO

Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP, KVALOYA. Nezabýváme se...