MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních

Datum akce: 21.10.2017


Zaměření: Všeobecné

Kraj: Karlovarský

RS Sekerka pořádá dne 21.10. 2017 od 9:00 tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních. Prezentace začíná v 8:00, konec závodu je plánován na 15:00. Lov jedním prutem, v případě malé účasti bude rozhodnuto o lovu na dva pruty. Lovné místo se bude losovat. Rozhoduje celková ulovená váha. Startovné 200,- Kč.  Bohaté ceny (HLAVNÍ CENA – DIVOČÁK). Občerstvení je zajištěno. Součástí je i dětský rybářský závod. Přihlášky do závodu na čísle 605298823, mail: rssekerka@gmail.com nebo na www.facebook.com/RSSekerka.
V letošním roce jsme do rybníka nasadili velký počet nových ryb. Rybník bude zarabněn i pár dnů před závodem. Bílé ryby je rovněž dostatek.
PETRŮV ZDAR – SRDEČNĚ ZVOU RYBÁŘI.

 

RS Sekerka - ®, 25.9.

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniEcholot Wireless Fish Finder FFW1108

Za 2.249
Echolot je primárně určen jako detektor ryb a hloubkoměr, kdy se jedná o výbornou pomůcku, která vám zpříjemní drahocenné chvíle strávených na rybách.

akce, rybareniNOVINKA 2017 Sedačka Thunder Brown

Za 1.790
Pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3% dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného.Sedačka nejen pro rybáře s prodlouženou opěrkou zad a silným polstrováním pro

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...