MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních

Datum akce: 21.10.2017


Zaměření: Všeobecné

Kraj: Karlovarský

RS Sekerka pořádá dne 21.10. 2017 od 9:00 tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních. Prezentace začíná v 8:00, konec závodu je plánován na 15:00. Lov jedním prutem, v případě malé účasti bude rozhodnuto o lovu na dva pruty. Lovné místo se bude losovat. Rozhoduje celková ulovená váha. Startovné 200,- Kč.  Bohaté ceny (HLAVNÍ CENA – DIVOČÁK). Občerstvení je zajištěno. Součástí je i dětský rybářský závod. Přihlášky do závodu na čísle 605298823, mail: rssekerka@gmail.com nebo na www.facebook.com/RSSekerka.
V letošním roce jsme do rybníka nasadili velký počet nových ryb. Rybník bude zarabněn i pár dnů před závodem. Bílé ryby je rovněž dostatek.
PETRŮV ZDAR – SRDEČNĚ ZVOU RYBÁŘI.

 

RS Sekerka - ®, 25.9.2017

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPRESTON prut competition pro 12"6 ft feeder - medium/heavy

Za 3.360
AKCE -20% + DOPRAVA ZDARMA! Ušetříte 840,- Kč + 139,-. nový feederový prut v netradiční délce 3,75 cm. Oceníte jeho perfektní parabolickou akci ! Ideální pro lov na řekách a method feeder.

akce, rybareniZimní výprodej a slevy až 68% !

Pondělní akcí Cyber Monday startujeme náš zimní výprodej se slevami až 68% ! Neváhejte s nákupem, protože skladové zásoby výprodejových položek jsou omezené!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...