MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Závody dospělých o 100kg prase na rybníku Dvorák - Humpolec

Datum akce: 24.6.2017


Zaměření: Všeobecné

Kraj: Vysočina

Propozice rybářských závodů na chovném rybníku Dvorák v Humpolci 24. 6. 2017

1. Časový rozvrh závodů:
Prezence,losování 4:30  –  6:00 hodin
1. kolo                 6:00  –  8:30 hodin
Přestávka                 8:30  –  9:30 hodin
2. kolo                   9:30 – 12:00hodin
Vyhlášení výsledků                   13:00 hodin

2. Startovné 300,- Kč. Počet startovních míst je omezen na 100, proto doporučujeme rezervaci na jméno předem. (p. Řehoř – 605 872 493; rehor.jin@seznam.cz ) Rezervace platí do 5:30hodin. Závodníci bez rezervace se zúčastní závodu pouze v případě volného místa.

3. Soutěží se v lovu ryb na jeden prut na plavanou nebo položenou s jedním nebo dvěma návazci o nejdelší celkový úlovek (součet všech ulovených ryb, 1 cm = 1 bod) a o nejdelší rybu. Ryby budou přeměřeny rozhodčími. Při shodném počtu celkových bodů o vítězi rozhodne los.

4. Vylovení ryby musí provést každý závodník sám za použití podběráku. Hrubé zacházení s rybou, porušení pravidel nebo nesportovní chování bude řešeno diskvalifikací.

5. Vnadění až po zahájení kola. Vnadit červy je povoleno.

6. Pokud nedojde k okamžitému přeměření ulovené ryby, musí ji závodník do příchodu rozhodčího uchovat ve vezírku nebo ekosaku. Všechny ryby budou po přeměření vráceny zpět vodě.

7. Protest je možno podat do 15 minut po skončení každého kola a po zveřejnění celkových výsledků se zálohou 500,- Kč, která v případě neoprávněnosti protestu propadá pořadateli.

8. V případě mimořádně špatného počasí si pořadatel vyhrazuje právo změny programu ve smyslu zkrácení jednotlivých závodních kol, nebo předčasného ukončení závodu.

 

Hadiňák - ®, 20.12.2016

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni100 navijáků s vynikající cenou!

Připravili jsme pro Vás úžasnou kolekci 100 navijáků pro všechny rybolovné způsoby za nejlepší nebo jedny z nejlepších cen na trhu! Pokud přemýšlíte o novém navijáku, jste právě teď ve správný čas na správném místě!

akce, rybareniVlasec na feeder - nejprodávanější model!

Špičkový rybářský vlasec pro lov s feederem nejnovější generace "Made in Germany". Vynikající nosnost a povrch prodlužující hody! Určen pro nejnáročnější rybáře.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen