MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Zlatý okoun

Zlatý okoun

Letní ráno plné mlhy, které jen tak ze své paměti nedostanu, jelikož to pro mě byl jeden z nejhezších dnů strávený u vody. Byly letní prázdniny a já se s přáteli vydal pozlobit pár dravých ryb, které bbyly velice aktivní, přišli jsme brzy ještě skoro za tmy a začali jsme vláčet na popy na jedné pařezové pláži, na které jsme nachytali spoustu ryb. Záběr od ryby jsem měl už na třetí hod, kdy na hladině jenom vystříkla voda a objevilo se obrovské kolo a můj pop zmizel, sekám a na prutě mám sumce, kterého po 20 minutovém boji ztrácím. Dále jsem nachytal nějaké menší štiky, bolena a pár okounů, kterých bylo nejvíce a jeden z nich mě zaujal tímto krásným zlatým zbarvením. Uvidíme jestli se bude počítat jako zlatá rybka a splní tři přání. :)

Santa Klauz, 12.3.2017

Zlatý okoun
Ryba na fotce: Okoun říční
[ Seznam všech fotek ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinky Savage Gear skladem | např. 3D Cicada

Za 199
Jako první jsme naskladnili žhavé novinky od značky Savage Gear. 3D Cicada, 3D smashtail nebo nové žáby 3D wolk and pop frog. Další novinky jsou cestě.

akce, rybareniFOX Vozík ROYALE Barrow

Za 4.160
Pro registrované zákazníky za 3 931 Kč + Dárek dle výše objednávky. Je plný funkcí, které by člověk očekával u vozíků ve vyšší cenové kategorii. Vozík Royale Barrow výborně doplňuje naši řadu Royale tašek.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel rybář a kamarád z...

Zemřel velký rybář a kamarád Jarek Konrád z Chropyně Mnoho let byl na piskáči v Záříčí náš společník a pohodový přítel. Bez něho už to není ta pravá krásná rybařina.Mnohokrát jsme nic nechytli ale...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen